Tuhelj

Bio par puta, dobra stvar za malo otic pogledat golotinju i time rijesti taj tabu ako neko ima, medutim previse je frajera...al zenske koje su tamo evidentno je iz kojeg razloga su tamo. Takoder ekipa swinga pa ako uspijete se ubaciti u to moze vam bit jebeno
Ne pricaj gluposti, ja osobno znam nekoliko zena koje idu tamo u saunu sa muzevima, a to sto vi bolesnici razmisljate na takav nacin to je vas problem. Niste u stanju naci si zenu nego tamo idete drkat, a skrti ste ili nemate pare za kurvu
 
Od Utorka do petka (29.11 do 2.12) u Tuheljskim toplicama.decko, bisex aktivan, fit, higijrna na nivou, trazim starije muskarce za malo akcije ili parove ima li takvih koji ce biti tada u Tuheljskim? :)

Također, bude li akcije u saunama gore, koja se naravno prrnaci poslje u sobu ;) nenadane mislim
 
Decki ko ima curu ili zenu otidjite u Sun Garden Slovenija,zakon fakat je super!!!Svi ljubazni nema uleta od starih drkarosa,ali samo preporucujem subotu kad je za parove samo ulaz,fakat akcije na svakom čošku,nitko nedira tvoju privatnost!!!!Samo kaj je mrvicu malo al fakat top lokacija!!!Preporuka za pocetnike kao mi!!!!
 
Decki ko ima curu ili zenu otidjite u Sun Garden Slovenija,zakon fakat je super!!!Svi ljubazni nema uleta od starih drkarosa,ali samo preporucujem subotu kad je za parove samo ulaz,fakat akcije na svakom čošku,nitko nedira tvoju privatnost!!!!Samo kaj je mrvicu malo al fakat top lokacija!!!Preporuka za pocetnike kao mi!!!!
Liberty spa je puno veci i komotniji. Gazda i ekipa otvoreniji. Plus ulaz 20€ manje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh