SPOLNE BOLESTI

Imaš besplatne klinike za testiranje u svim većim gradovima u HR,a privatno lako nađeš...
Imaj na umu da se virusne bolesti HIV i Sifilis mogu detektirati tek nakon 2 mjeseca minimalno...
A što se tiče darivanja krvi...Nitko na ovom forumu nije svetac itd i forum je namijenjen za sex,ali ići na kurve i darivati krv je idiotizam najgore vrste...Riskiras da zarazis nekog drugog,a i po zakonu ako se tako nešto dogodi možeš biti kažnjen...Čak će ti i najaktivniji likovi na ovom forumu koji su ih mnogo posjetili reci da je KONDOM OBAVEZAN...zašto?
Jer I kod neke koju si 100 puta posjetio opet postoji mogućnost da je dala nekome ko zna kome....
Pricas gluposti jer se sva krv koju daruješ testira
 
Da,testira se...Ali kao što sam napisao na početku,virus se u krvi vidi tek nakon mjesec i pol do dva....
Ako ne vjeruješ meni idi čitaj na stranicu za transfuzijsku medicinu....
Hesoyam stvarno pricas pizdarije posto postoje testovi koji mjere izravno broj virusnih kopija u krvi i koji su vazeci odmah nakon ulaska virusa u krv. Ti koje spominjes koji otkrivaju nakon mjesec-dva-tri su testovi detektiraju antitijela kojima je potrebno toliko da se razviju. Sanse za pokupiti nesto preko darovame krvi su ravne nuli !!
 
Hesoyam stvarno pricas pizdarije posto postoje testovi koji mjere izravno broj virusnih kopija u krvi i koji su vazeci odmah nakon ulaska virusa u krv. Ti koje spominjes koji otkrivaju nakon mjesec-dva-tri su testovi detektiraju antitijela kojima je potrebno toliko da se razviju. Sanse za pokupiti nesto preko darovame krvi su ravne nuli !!
Neću se svađat jer informacije je lako provjeriti na netu....A samo ti mogu reč da ako postoje testovi koji detektiraju virus čim ude krv zašto onda homo osobama nije dozvoljeno davati krv...ili prilikom popunjavanja upitnika za darivanje pita jel si imao kakav rizičan kontakt...a i na kraj i krajeva sam sam se išao testirati prije godinu i nešto u anonimni centar i rekli su da trebam čekati dva mjeseca nakon odnosa....
 
Svrbež i peckanje kod mokrenja koje ne prolazi vam može bit Chlamydia. Iscjedak može biti ali i ne mora. Meni je tako bilo nakon žešćeg deepthroata sa Silvijom. Chlamydia se dijagnosticira brisom uretre. Malo neugodna pretraga.
 
Svrbež i peckanje kod mokrenja koje ne prolazi vam može bit Chlamydia. Iscjedak može biti ali i ne mora. Meni je tako bilo nakon žešćeg deepthroata sa Silvijom. Chlamydia se dijagnosticira brisom uretre. Malo neugodna pretraga.
Pa sto nas ne obavjesti to kad ti se desilo sa Silvijom.
Ako mislis na Silviju milf mrsavija udaranje kao da sutra ne postoji ??
 
Ljudi jel ima kakav provjereni antiseptik sa kojim se moze pospricati i isprati penis radi opce preventive?
Djeluje sta uopce?
Pogotovo nakon cescih posjeta mislim da to nije lose
 
Znam da ce neki rec: "šta's se stiso?" i te fore ali nema veze...
Uglavnom nedavno sam imao odnos sa rizicnom osobom...oral bez kondoma a anal sa kondomom.
Posto imam partnericu sam malo u strahu da joj ne prenesem nesto.
Zanima me sto mislite koliko je moj strah opravdan i sto mogu uciniti ako je proslo svega par dana od odnosa?
Znam da se mogu ici testirati ali je proslo kratko vrijeme a i ne znam ako se to moze uciniti anonimno?

zanimaju me i vasa iskustva sa SPB...jeste li ih ikada imali, koliko su rasprostranjene u hrvata opcenito?
Druze 99,9999% posto je sve ok, sto ti ga je popusila bez kondoma jebo te pa nije ti ga isjekla pa šila krvavog... Neces umrijeti...
 
Ljudi jel ima kakav provjereni antiseptik sa kojim se moze pospricati i isprati penis radi opce preventive?
Djeluje sta uopce?
Pogotovo nakon cescih posjeta mislim da to nije lose
Mozda je antibakterijski gel za tusiranje to sto trazis? Iako to ti ima smisla koristiti samo direktno nakon akcije, jer kasnije kad ti se vec eventualno pokupljena zaraza aktivira je kasno za bilo kakvu dezinfekciju... Mislim da ti je najsigurnija opcija koristiti kabanicu za pusenje (za seks se podrazumijeva) i trebao bi biti prilicno siguran da neces nista pokupiti. Nije to to, al jbg, sigurno je sigurno...
 
Ljudi jel ima kakav provjereni antiseptik sa kojim se moze pospricati i isprati penis radi opce preventive?
Djeluje sta uopce?
Pogotovo nakon cescih posjeta mislim da to nije lose
A koga si nafatao pa si se prepao odjednom.
Meni je bilo iskocilo u okolici penisa u dnu neke tocke ali povuklo se iritacija bila, stres pravis sebi bez veze vjerojatno.
 
A koga si nafatao pa si se prepao odjednom.
Meni je bilo iskocilo u okolici penisa u dnu neke tocke ali povuklo se iritacija bila, stres pravis sebi bez veze vjerojatno.
Ma nikog nego pitam preventive radi, citao tu za Silvu srpkinju
A bio neki Belupov antiseptik il nesto takvo al pitat cu malo u ljekarni
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh