SPOLNE BOLESTI

Moze li mi neko rec di se moze u splitu testirat na spolne bolesti i kako funkcionira ?
Otiđeš do svoje doktorice i uzmeš uputnicu kod nje i onda na higijenski izvadiš krv,sve ovisi za šta ti treba,ja sam se testirao na hiv i hepatitis,cekao nalaze nekih 2 tjedna i hvala Bogu,sve mi je negativno.
 
Moze i iz mokrace? Di si radio pretrage?
Ne može iz mokraće, kad imaš Chlamydiu(i neke druge SPB) mokraća će ti biti sasvim ok i bit će sterilna, urinokultura uredna, a opet ćeš osjećat tegobe, peckanje, svrbež , čest nagon za mokrenjem itd.. Pretrage mokraće uglavnom služe da bi se dijagnosticirala infekcija u mokraćnom mjehuru, bubrezima.. npr. infekcija E. Coli. Za Chlamydiju ne. Jedina 100% pouzdana pretraga za Chlamydiu ti je bris uretre. Za gonoreju isto. Chlamydiju ne možeš dijagnosticirat ni iz ejakulata. Preko osobne liječnice u svom domu zdravlja sam obavio pretragu.
 
Pa sto nas ne obavjesti to kad ti se desilo sa Silvijom.
Ako mislis na Silviju milf mrsavija udaranje kao da sutra ne postoji ??
Silvija, starija židovka/srpkinja/vojvođanka, šta li je već, liže šupak, duboko grlo itd.. na Krugama.. ima tema o njoj pa sam tamo upozorio na nju. To je bilo nedavno, radi se o tjednima.
 
Druze 99,9999% posto je sve ok, sto ti ga je popusila bez kondoma jebo te pa nije ti ga isjekla pa šila krvavog... Neces umrijeti...
Ovo ti je glupost. Ja sam dobio od Marice, stare pušačice, neku bakterijsku infekciju još prije a sad nedavno Chlamydiju od Silvije i obadva puta je bilo duboko grlo, samo pušenje. Rješi se to antibioticima, ali je neugodno. Kad dobiješ tako nešto, pitaš se tko zna kaj još sve imaju. Rade godinama i popljugale su na tisuće kita.
 
Ljudi jel ima kakav provjereni antiseptik sa kojim se moze pospricati i isprati penis radi opce preventive?
Djeluje sta uopce?
Pogotovo nakon cescih posjeta mislim da to nije lose
Nikakav antiseptik tu ne pomaže. Virusi i bakterije ulaze kroz uretru, kroz osjetljivu sluznicu na vrhu uretre, kroz kožicu na penisu, ako nisi obrezan, kroz mikroskopski male lezije ili mala oštećenja na kožici ili sluznici tijekom vaginalnog i posebno analnog sexa koji je i najveći rizik. Oralac je naravno isto dosta rizičan, kaj god neki pričali. Jedina zaštita za eliminirat rizik je fizička barijera tj. kondom, nikakvi antiseptici, antibakterijska gelovi.. niš, to je smiješno. Možeš si ti umočit kitu u 100% alkohol odmah nakon kaj ga izvadiš nakon sexa ali to je već prekasno jer virus je već ušao kroz sluznicu i ajbok. Dobra je praksa uvijek se dobro ispišat nakon sexa ili oralca da se ispere mokraćna cijev.
 
Ne može iz mokraće, kad imaš Chlamydiu(i neke druge SPB) mokraća će ti biti sasvim ok i bit će sterilna, urinokultura uredna, a opet ćeš osjećat tegobe, peckanje, svrbež , čest nagon za mokrenjem itd.. Pretrage mokraće uglavnom služe da bi se dijagnosticirala infekcija u mokraćnom mjehuru, bubrezima.. npr. infekcija E. Coli. Za Chlamydiju ne. Jedina 100% pouzdana pretraga za Chlamydiu ti je bris uretre. Za gonoreju isto. Chlamydiju ne možeš dijagnosticirat ni iz ejakulata. Preko osobne liječnice u svom domu zdravlja sam obavio pretragu.
Na internetu sam našao prvr klinike koje rade testiranja na spolne bolesti iz prvog jutatnjeg mlaza, tak da mislim da može i bez brisa, al vjerojatno ne besplatno jer je drugacija analiza.
 
ljudi mene peklo svrbilo i sve to pa stalo i sad nema nikakvih simptoma izgleda da su to bakterije iritacije i to
 
Nemam ništa. Možda lagano i ne uvijek peckanje i neugodan miris mokraće. Rekao bih i da se zapjeni u školjci prilikom mokrenja, ali ne uvijek. Rokao sam svakakve, a sve se izdavale za nevine i čiste... haha ne vjerujem im ništa jer ono što govore i rade nisu u skladu... Zadnja je npr imala žućkasti iscjedak, kiseli miris i ispostavilo se da ima izrasline koji su možda hpv bradavice, kada sam pitao kaže da joj doktrica rekla da je benigno i da to nije hpv.
 
Hpv niskog rizika uzrokuje pojavu kondiloma tj genitalnih bradavica koje se moraju ukloniti elektricnom omcom ili spaljivati, ali ne uzrokuje rak. Hpv visokog rizika nema simptoma i uzrokuje rak penisa ili kod zena cerviksa. Nema lijeka ni za jedan ni za drugi tip, mozes samo jacati imunitet i koristiti zastitu da ne preneses dalje. Dug je i mucan proces negativizacije na hpv.
 
Hpv je najrasirenija spolno prenosiva bolest, ima ga preko 80 posto seksualno aktivnog stanovnistva tako da ako ste imali nezasticeni odnos s prostitutkom velika je vjerojatnost da ga imate i da ga sirite. Ali zapamtite, prostitutke su hpv dobile od muskaraca koji su prenosnici. I molim ove gluposti sa octeniseptom prestanite siriti, to nema nikakvog ucinka!
 
Znam da ce neki rec: "šta's se stiso?" i te fore ali nema veze...
Uglavnom nedavno sam imao odnos sa rizicnom osobom...oral bez kondoma a anal sa kondomom.
Posto imam partnericu sam malo u strahu da joj ne prenesem nesto.
Zanima me sto mislite koliko je moj strah opravdan i sto mogu uciniti ako je proslo svega par dana od odnosa?
Znam da se mogu ici testirati ali je proslo kratko vrijeme a i ne znam ako se to moze uciniti anonimno?

zanimaju me i vasa iskustva sa SPB...jeste li ih ikada imali, koliko su rasprostranjene u hrvata opcenito?
Prika znaš onu posle j****** nema kajanja, drugi put pamet u glavu ne j*** se bez gume
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh