SPOLNE BOLESTI

Pitanje za sve, vidim da svi pisu pusenje bez, sex bez gumice. Pa me zanima samo jedna stvar, sta vas nije strah nesto dofurat doma? Jel ima koja zenska da vam je pokazala da se testirala? Svi tu nesto negativni, a svi bili kod svih... koliko me uopce gumica moze zastititi u pusenju, a koliko u sexu? 100 pitanja premalo odgovora... hvala na razumijevanju 😊
Dosad sve kod kojih sam bio su sex sa gumicom, a pusenje ti je najmanji rizik rade se ti obrati ovima što štancaju shemale bez gumice i svršavaju si medusbno u usta . Kako njih nije strah da će dogurat nešto jel im pokaže ovaj frajer koji ih kara da je testiran i negativan🤔
 
Ekipa di se testirate? Ja sam nasao nesto na ponudi dana za 799 kn pa to mislim otic. hiv necu testirat jel to valjda provjeravaju pri darivanju krvi ..
 
Ekipa di se testirate? Ja sam nasao nesto na ponudi dana za 799 kn pa to mislim otic. hiv necu testirat jel to valjda provjeravaju pri darivanju krvi ..
''Svaka doza darovane krvi testira se svaki puta na četiri obvezna biljega prisutnosti uzročnika krvlju prenosivih bolesti: na biljege virusa hepatitisa B (HBV), hepatitisa C (HCV) i HIV-a te na biljeg uzročnika sifilisa (Treponema Pallidum).''
 
Ekipa di se testirate? Ja sam nasao nesto na ponudi dana za 799 kn pa to mislim otic. hiv necu testirat jel to valjda provjeravaju pri darivanju krvi ..
Imaš besplatne klinike za testiranje u svim većim gradovima u HR,a privatno lako nađeš...
Imaj na umu da se virusne bolesti HIV i Sifilis mogu detektirati tek nakon 2 mjeseca minimalno...
A što se tiče darivanja krvi...Nitko na ovom forumu nije svetac itd i forum je namijenjen za sex,ali ići na kurve i darivati krv je idiotizam najgore vrste...Riskiras da zarazis nekog drugog,a i po zakonu ako se tako nešto dogodi možeš biti kažnjen...Čak će ti i najaktivniji likovi na ovom forumu koji su ih mnogo posjetili reci da je KONDOM OBAVEZAN...zašto?
Jer I kod neke koju si 100 puta posjetio opet postoji mogućnost da je dala nekome ko zna kome....
 
Kondom koristim, svega 2 su mi uopce i pljugale bez kondoma. Krv kod darivanja se testira prije nego se salje dalje. Iz ovog sporta izlazim zato se i idem testirat.
 
Znam da ce neki rec: "šta's se stiso?" i te fore ali nema veze...
Uglavnom nedavno sam imao odnos sa rizicnom osobom...oral bez kondoma a anal sa kondomom.
Posto imam partnericu sam malo u strahu da joj ne prenesem nesto.
Zanima me sto mislite koliko je moj strah opravdan i sto mogu uciniti ako je proslo svega par dana od odnosa?
Znam da se mogu ici testirati ali je proslo kratko vrijeme a i ne znam ako se to moze uciniti anonimno?

zanimaju me i vasa iskustva sa SPB...jeste li ih ikada imali, koliko su rasprostranjene u hrvata opcenito?
Koliko žena koliko puta odmah sex i nikad ništa da kucnem u drvo
Jednom jedna rekla da sam joj prenio nešto iso doktoru i ispostavilo se da sam je samo dobro pricepio pa hladna nije znala što je dao papire da sam zdrav okrenut se i otišao
 
Je li peckanje samo znak spolne bolesti ili moze biti nesto drugo
Ovisi sad jel imaš crvenilo jel peče dok pišaš jel ima kakvih iscjedaka. Mislim da peckanje može biti i samo iziritiranost. Ako si ga jače natezao kos drkanja ili je ona/on malo jače potegnuo kod drkanja ili nezz te kondom iziritirao može 100 stvari bit
 
Ovisi sad jel imaš crvenilo jel peče dok pišaš jel ima kakvih iscjedaka. Mislim da peckanje može biti i samo iziritiranost. Ako si ga jače natezao kos drkanja ili je ona/on malo jače potegnuo kod drkanja ili nezz te kondom iziritirao može 100 stvari bit
Nemam ni crvenilo iscjedak nizi pece pri mokrenju samo blagi svrbez
 
Znate li sta je imao sam nezasticen odnos i opro sam ga nakon toga i odmah sutra me pocelo svrbit nekih tjedan dana i onda sam ga prao svaki dan jednom i s nekim sapunom, i evo nakon tjedan dana stao svrbez ali me pocelo peckat na vrhu penisa na uretri i tu ima malo crvenila, pecka nakon mokrenja
 
Znate li sta je imao sam nezasticen odnos i opro sam ga nakon toga i odmah sutra me pocelo svrbit nekih tjedan dana i onda sam ga prao svaki dan jednom i s nekim sapunom, i evo nakon tjedan dana stao svrbez ali me pocelo peckat na vrhu penisa na uretri i tu ima malo crvenila, pecka nakon mokrenja
A jesi trisu pokupio
 
Znate li sta je imao sam nezasticen odnos i opro sam ga nakon toga i odmah sutra me pocelo svrbit nekih tjedan dana i onda sam ga prao svaki dan jednom i s nekim sapunom, i evo nakon tjedan dana stao svrbez ali me pocelo peckat na vrhu penisa na uretri i tu ima malo crvenila, pecka nakon mokrenja
Opusti se polako.
Ima li sto sad, mozda samo umisljas!

Odi dermatologu i polako.
Ako niisi siguran test pa ces vidjet.


Drugo, kakav nezastiven si imao, musko zensko, jel kurva ili ovako cura iz susjedstva.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh