Smokva.com

Al barem da ti parovi ako uopce jesu, a ne neki fake profili..bar da uzvrate odgovorom da nisu zainteresirani nego ne kultura teska 😬
 
Eto da se pohvalim nakon više godina na smokvi prvi put naso zensku koju sam jebo jest da sam platio ....do sada sve ostalo ništa ....čak ni na normalnu poruku parovi neznaju odgovorit a traže sliku lica tako da čista banana sve skupa
 
vlasnik smokve 20 god nije promijenio ni slovo na web stranici, price napisane prije 20 god i sada su tu, koliki retard trebas biti da placas clanarinu tamo da bi pisao poruke na koje ti nikad i nitko nece odgovoriti ili ce odgovor biti negativan :)
 
vlasnik smokve 20 god nije promijenio ni slovo na web stranici, price napisane prije 20 god i sada su tu, koliki retard trebas biti da placas clanarinu tamo da bi pisao poruke na koje ti nikad i nitko nece odgovoriti ili ce odgovor biti negativan :)
Ja sam uspijevao do prošle godine naći cure za druženje uz donaciju - objavljivao sam oglase stalno. I onda me kreteni izbace sa sajta zbog takvih oglasa. Pa su jednu ćlanarinu zauvijek izgubili.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh