SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Da, ponuda u Zg se srozala na niske grane. Čak je i St ponuda dosta jača od Zg ponude. Konkretno gledam distintas jer na ts-datingu pola toga su lažni ili zastarjeli profili.

Zg šnj ponuda:
Asian Hottie - od te filipinke nema sreće, niti je napeta, niti je kurata.
Sabrina - nije odavno u Zg, zadnje kad sam zvao nije se javila.
Pamela - precijenjena, a koliko sam vidio po zadnjim recenzijama se pokvarila, više je niko ne spominje.
Naomi - šnj klasa, loše recenzije.
Maddison - dupli profil (to mi je već red flag), niti je napeta niti je kurata.
Tania - šnj klasa, niti je napeta, niti je kurata.
Melissa - babetina, trebala odavno u penziju.

St interesantne, jel' ko prčio:
Monica Brava - odavno nisam vidio ovako jebozovnu.
La Morena - nešto lošije od Monice, ali i dalje jebozovna.
Jesi bio s Maddison? Meni je brutalno jebozovna, malo mi je u porukama nekak bila šnj, nisam još otišo, pa da se ne zajebem. Zanima me samo kakva je pasivna.
 
Jbg...sad pisemo kako je slaba ponuda u zg, a kad ih je prije 15 dana bilo 22-23 u zg ocigledno je slabo ko isao pa su zato i napustile
 
Jbg...sad pisemo kako je slaba ponuda u zg, a kad ih je prije 15 dana bilo 22-23 u zg ocigledno je slabo ko isao pa su zato i napustile
Ma uvijek je tako od kad pratim tu scenu, čim zahladi možeš birat između njih 4-5. Rekao sam već hrpa ovih je već bila tu i to više puta, ne bi se one vraćale da nema tu klijenata i love.
 
What's worst is that on this forum there is discussion about fucking some 50-60 year old women and that's normal, but sex with a trans woman who looks like a supermodel is like sick because she has a dick, as if we all don't have a dick, because when we jerk off our damn, that means we're all actually gay, and all kinds of things...
Try asian hottie (venus )shes good meet her 2nd time now always give me a good service
 
Jel ima tko iskustva s ovom ?

I s ovom?
Vanessa mi je napisala da se dogovara samo preko svog OnlyFansa i da joj tamo pošaljem poruku. Momentalno sam je blokirao.
 
Fino smo sjebali trziste, u HR cepaju sat 250€, a u DE su na 200 ili 150€. Ocito se Svabe bolje cjenkaju od nas i jos im je ponuda 5 puta bolja
 
Neko je pitao za Paty (trenutno u Rijeci)
Malo je deblja nego na slikama, pa to moze smetat nekome, ali relativno jednostavan dogovor, kuzi donekle Engleski, ne pozuruje, digo se bez problema, pristojan komad (ima na shemalewiki slike, samo joj ime upises u trazilicu) sve u svemu cist OK, apsolutno bez zamjerke, ali isto tako i bez iceg specijalnog, nesto da me tjera da se vratim, nije mehanicka kao neke, da te se samo zeli rijesit, ali isto tako mi bas fali ono nesto da bude posebno
Ako nema drugog izbora, necete pozalit ako idete kod nje, ali necete se ni sjetno sjecati tog iskustva
 
Bio kod Pemele prosli tjedan, za nju sam vec napisao recenziju nekad ranije, i nezz o cemu pricaju ovi sta kazu da se pokvarila, i dalje je razina i kategorija za sebe, neusporediva sa bilo kojom drugom sa kojom sad do sad bio, jednostavno nemjerljivo bolja
 
I kolega iznad je pitao za stopala asian hottie, ako mislis na Venus Jenner, veliki plus od mene, "razumije" fetis na stopala, onako, pusti te da uzivas u njima, igra se sa stopalima po licu tvom, dirty talka ti dok to radis, i cak stenje sta mi je wow, uz slutdoll i vec opjevanu Pamelu mi ona ima najljepsa stopala koja sam do sad vidio kod Transica, vidi se da ih odrzava

I dosta ljudi pise da je impotentna, samnom joj to nije bio slucaj, jest da nije erekcija kao tipa Pamela ili Cindy da mozes igrat bejzbol s tim ili prebit covjeka, ali za odradit posao, vise nego OK

Minus jedini kod nje su mi leda, malo je cudno, znam, ne znam tocno objasnit zasto, volim da imaju lijepa leđa dok ih gledam, a kod nje mi se nekako nisu uklapala, sve drugo osim toga je bilo jako dobro

A najveci plus svakako komunikacija, prica engleski super, kuzi zajebanciju, i generalno je izuzetno ugodna kao osoba, znam da ne ides tamo na razgovor i druzenje, ali generalno je puno ljepsi dojam kad to bude na razini, a sa njom je ta razina bila bas visoka
 
Neko je pitao za Paty (trenutno u Rijeci)
Malo je deblja nego na slikama, pa to moze smetat nekome, ali relativno jednostavan dogovor, kuzi donekle Engleski, ne pozuruje, digo se bez problema, pristojan komad (ima na shemalewiki slike, samo joj ime upises u trazilicu) sve u svemu cist OK, apsolutno bez zamjerke, ali isto tako i bez iceg specijalnog, nesto da me tjera da se vratim, nije mehanicka kao neke, da te se samo zeli rijesit, ali isto tako mi bas fali ono nesto da bude posebno
Ako nema drugog izbora, necete pozalit ako idete kod nje, ali necete se ni sjetno sjecati tog iskustva
Jel još uvijek drži malo niže cijene od ostalih? Ja sam htio kod nje par puta, ali nikad ju ulovit u ZG jer je uvijek tu onak 3-4 dana i ode.
 
Pozz, zanima me kakva stopala ima asian hottie ako je neko bio nedavno. Znam da sam degenerik ali to mi je bitno a kad ih pitam preko poruka ili ne odg ili odma blok
Zakaj bi bio degenerik? Svi imamo neke fetiše koji nas pale u krevetu i to je skroz normalno. Ja sam bio relativno nedavno, al mi stopala nisu fetiš pa nemrem reć. Super govori engleski, ugodna je, stenje i sama mijenja poze, meni osobno nije bila nešto wow, al ne vjerujem da ćeš požalit.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh