SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Što je najgore na ovom forumu se raspravlja o jebanju nekakvih baba od 50-60 godina i to je normalno, ali seks sa transicom koja izgleda kao supermodel je kao bolesno jer ima eto kitu, kao da svi mi nemamo kitu, po tome kad drkamo svoj kurac to znači da smo svi zapravo gayevi, a svašta....
Nezz vise šta bi reko. Ma to piše ekipa koja bi htjela do transice al nema muda sebi priznat da bi to htjeli pa dođu vamo i seru nes. To je isto ko da ja dođem u salon di prodaju Porsche i serem po toj marci jer eto nemam para da si kupim jedan pa onda počnem nezz šta mljet
 
Što je najgore na ovom forumu se raspravlja o jebanju nekakvih baba od 50-60 godina i to je normalno, ali seks sa transicom koja izgleda kao supermodel je kao bolesno jer ima eto kitu, kao da svi mi nemamo kitu, po tome kad drkamo svoj kurac to znači da smo svi zapravo gayevi, a svašta....
Ja kad pročitam da ekipa daje 120 ili više za neke ženske koje su već debelo u 40im ne znam jel to za smijat se il plakat kakva je inflacija trenutno u ovom sportu pa nikom ne dolazim tamo solit pamet. Netko će doć ovdje i srat da smo mi bolesni i 10 minuta kasnije se pohvalit da je platio 80 za masažu u gumenim rukavicama i neku običnu drkicu.
 
Pozdrav decki, zanimaju me ovi oglasi na Plavom oglasniku ili kako vec sto imaju kao nase domace transice da li je neko bio s njima vidio sam 2 3 oglasa dobro izgledaju pa ne znam da li su fejk
Ako neko ima iskustva kakvog da me neka razvali od kurca, poz iz Ljubljane
 
Garbage je dobio garbage ocjenu na distintasu:

Garbage je nakon loših ocjena pobjegla iz Rvacke. Tako treba svaku koja nudi lošu uslugu ocrnit sa lošim ocjenama, da se drugi ne zajebu.
 
Ekipa, neko bio kod Naomi?
Srednja žalost, imaš moju recenziju, davno sam pisao o ovoj. Ne-kooperativna i nije izdržljiva, također ima ožiljke na falsim sisama (unakažena ko da je radio veterinar), nastoji se riješit klijenta prebrzo. Ukratko - šnj klasa.
 
Pozdrav decki, zanimaju me ovi oglasi na Plavom oglasniku ili kako vec sto imaju kao nase domace transice da li je neko bio s njima vidio sam 2 3 oglasa dobro izgledaju pa ne znam da li su fejk
Ako neko ima iskustva kakvog da me neka razvali od kurca, poz iz Ljubljane
Jebote PO da te jebo. Ne gledaj PO čovječe jer ne valja ni qurca. Ništa domaće ne valja, zapamti to. Samo strankinje, a i to je upitno u nekim slučajevima.
 
Ma oni sve te negativne recenzije tamo obrisu ja nisam ni vidio tu tvoju, vjerojatno je samo privremeno ugasila account.
Bila je negativna recenzija cijeli dan, sasvim dovoljno da garbageu pomrsi planove. Kad se opet pojavi, a naći ću je na distintasu, dobit će opet qurčinu od ocjene od mene. Tako ću svaku tretirat koja mi se zamjeri.
 
Bila je negativna recenzija cijeli dan, sasvim dovoljno da garbageu pomrsi planove. Kad se opet pojavi, a naći ću je na distintasu, dobit će opet qurčinu od ocjene od mene. Tako ću svaku tretirat koja mi se zamjeri.
Ah netko i negativne recenzije mora stavljat, meni se o tim odjebima u zadnji cas neda pisat, ali tebe je ova ciljano sjebala pa eto sad ima rat💀
 
Srednja žalost, imaš moju recenziju, davno sam pisao o ovoj. Ne-kooperativna i nije izdržljiva, također ima ožiljke na falsim sisama (unakažena ko da je radio veterinar), nastoji se riješit klijenta prebrzo. Ukratko - šnj klasa.
Hvala na brzom odgovoru
Jbt taman kad imam priliku, nema ni jedne dobre aktivne u ZG.
Za one koji ce mi sad odmah preporuciti Pamelu - hvala, ali mi nekako nije napeta.
 
Da, ponuda u Zg se srozala na niske grane. Čak je i St ponuda dosta jača od Zg ponude. Konkretno gledam distintas jer na ts-datingu pola toga su lažni ili zastarjeli profili.

Zg šnj ponuda:
Asian Hottie - od te filipinke nema sreće, niti je napeta, niti je kurata.
Sabrina - nije odavno u Zg, zadnje kad sam zvao nije se javila.
Pamela - precijenjena, a koliko sam vidio po zadnjim recenzijama se pokvarila, više je niko ne spominje.
Naomi - šnj klasa, loše recenzije.
Maddison - dupli profil (to mi je već red flag), niti je napeta niti je kurata.
Tania - šnj klasa, niti je napeta, niti je kurata.
Melissa - babetina, trebala odavno u penziju.

St interesantne, jel' ko prčio:
Monica Brava - odavno nisam vidio ovako jebozovnu.
La Morena - nešto lošije od Monice, ali i dalje jebozovna.
 
Da, ponuda u Zg se srozala na niske grane. Čak je i St ponuda dosta jača od Zg ponude. Konkretno gledam distintas jer na ts-datingu pola toga su lažni ili zastarjeli profili.

Zg šnj ponuda:
Asian Hottie - od te filipinke nema sreće, niti je napeta, niti je kurata.
Sabrina - nije odavno u Zg, zadnje kad sam zvao nije se javila.
Pamela - precijenjena, a koliko sam vidio po zadnjim recenzijama se pokvarila, više je niko ne spominje.
Naomi - šnj klasa, loše recenzije.
Maddison - dupli profil (to mi je već red flag), niti je napeta niti je kurata.
Tania - šnj klasa, niti je napeta, niti je kurata.
Melissa - babetina, trebala odavno u penziju.

St interesantne, jel' ko prčio:
Monica Brava - odavno nisam vidio ovako jebozovnu.
La Morena - nešto lošije od Monice, ali i dalje jebozovna.
 
Ali dosta ovih su povratnice ili su cak ono skoro cijelu godinu u Hrvatskoj tak da ocito tu ima posla i dobro placaju klijenti.

Vidio neki dan insta story od one Alice Mancini kaj je bila tu kak se zali da su u Antwerpu svi siromasi i nitko neda vise od 50 :ROFLMAO:
 
Da, ponuda u Zg se srozala na niske grane. Čak je i St ponuda dosta jača od Zg ponude. Konkretno gledam distintas jer na ts-datingu pola toga su lažni ili zastarjeli profili.

Zg šnj ponuda:
Asian Hottie - od te filipinke nema sreće, niti je napeta, niti je kurata.
Sabrina - nije odavno u Zg, zadnje kad sam zvao nije se javila.
Pamela - precijenjena, a koliko sam vidio po zadnjim recenzijama se pokvarila, više je niko ne spominje.
Naomi - šnj klasa, loše recenzije.
Maddison - dupli profil (to mi je već red flag), niti je napeta niti je kurata.
Tania - šnj klasa, niti je napeta, niti je kurata.
Melissa - babetina, trebala odavno u penziju.

St interesantne, jel' ko prčio:
Monica Brava - odavno nisam vidio ovako jebozovnu.
La Morena - nešto lošije od Monice, ali i dalje jebozovna

Isa kod Ruby - bzvz / uzas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh