SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pozdrav, nadam se da je ovaj post u skladu s pravilima. Ioako su u vecini traight muskarci ovdje , vidim da ima potrebe i za trans/shemale osobama.

Valerija ( koristi i druga imena ) - Prostor borovje jako uredno i lijepo. 300 kn oral 500 komplet. Oral osrednji , anal jedan od najboljih. neda se bas dirati po sisama i kosi. Nije ko na traci.

TransicaBB smokva profil - prostor sigecica. Besplatno, ali mi se cini krupnije nego na slikama. ponudila je bez kondoma, odbio naravno. Pusenje ok, anal 10 min pa je boljelo kao (17 cm )

TrannyMaja - dogoverno par dana unaprijed , potvredono. Dodem pred zgradu ne javlja se na pozive , do danas mi nije odg uopce. Izbjegavati.

SissyBoiZG - prostor utrine trznica - Od besplatnih najbolje iskustvo. Ne mogu naci profil , na planetromeo je.

Pianosport (smokva) - Nasli se u autu, dobar i anal i oral , cist ok. Besplatno.


Eto , to su moja iskustva. Kao sto vidite , vecinom karam besplatne ili srednje skupe , nemam para za brazilke od soma kuna i vise :D
Molim bez filozofiranja i moraliziranja da su to samo muskarci sa sisama i slicnim komentarima. Zadrzite za sebe komentare ako necete konstruktivno doprinjeti temi. Hvala.
 
Davno bio sa jednom iz splita, dakle vrh je bila, posle nje jedna starija iz ljubljane bolji oral i anal nisam probao, obje badave...
 
Btw. ima sa smokve jedan cd iz pazina stalno se oglašava, bio i do njega, bj ok, anal ok ali bi on čim prije jer 200in treba brzo zaraditi, uglavnom izbjegavati jer nije psihički normalan čak sam ga morao blokati...
 
Zanima me dali je tko probao transicu iz bjelovara sto se oglasava na ljubavnom.bio bi zahvalan ako je tko bio da napise koju recenziju
 
transica sa smokve girlformannnn je daleko najbolja u gradu i najženstvenija..
cijena po dogovoru, i aktivna i pasivna, može se dogovoriti i grupnjak.. jedino što je visoka,, kurac oko 17 cm.. meni je bilo sve predobro.. ps. ugodna za razgovor i druzenje.. isplati se
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh