SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Digo mi se qurčić čim sam vidio video. Prije je slala samo čedne slike, izgleda da se raspištoljila i izopačila u zadnje vrijeme, takve trebamo, a ne domaći škart.
 
Ima li ko preporuku za "sendvič" između dvije TS ili kombinacija TS plus ženska? To moram probati, jednu guzim a druga guzi mene.
 
Koja je shema s ovim nasim crossicama iz oglasa? Saljes poruke ne odgovara, os nazvat ne javlja se, saljes mejlove ne hebu nista, nudis nagradu i to ne malu, nista… jel to neka zahebancija ili ja nesto krivo radim…🤔, evo dajte me uputite..,
Ako misliš na ova 3 lažna oglasa gdje se traže slike na WhatsApp nećeš ni dobiti odgovor
 
Bok. Imam par pitanja o Cindi Lii. Vidim da je u Zadru, a ja isto stigao prije par dana. Ona mi je trenutno jedna od najboljih, barem prema profilu.
Kako izgleda uživo? Je li bolje otići do nje ili je pozvati kod sebe u apartman? Je li aktivna? Problemi s erekcijom?
 
Bok. Imam par pitanja o Cindi Lii. Vidim da je u Zadru, a ja isto stigao prije par dana. Ona mi je trenutno jedna od najboljih, barem prema profilu.
Kako izgleda uživo? Je li bolje otići do nje ili je pozvati kod sebe u apartman? Je li aktivna? Problemi s erekcijom?
Isto ko i na slikama. Ako je zoves kod sebe vjv joj moraš platit i taksi ne znam sad u Zadru. Al u zg bi to izgledalo 250 sat ako ideš do nje a da dod tebe taksi vamo tamo može izac skuplje 300-400€ sad ovisi kak koja traži. Ja sam uvijek išao do njih tak da ovaj dio da je zoves sebi doma u hotele nezz kak točno funkcionira al vjv traže vide.
Aktivna je i nema problema .
 
Isto ko i na slikama. Ako je zoves kod sebe vjv joj moraš platit i taksi ne znam sad u Zadru. Al u zg bi to izgledalo 250 sat ako ideš do nje a da dod tebe taksi vamo tamo može izac skuplje 300-400€ sad ovisi kak koja traži. Ja sam uvijek išao do njih tak da ovaj dio da je zoves sebi doma u hotele nezz kak točno funkcionira al vjv traže vide.
Aktivna je i nema problema .
Ma stvar je u tome da me pali ponekad obući tange, haljinu i visoke pete, pa ne bih tamo sve nosio, nego bih da je tako dočekam
 
Niko nis ne trazi, a koji su laznjaci?


 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh