SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

jel istina da ne naplaćuje kao što piše u oglasu ?
može netko tko je bio podjelit iskustvo - razmišljam da odem i da rasturim kuju
Najbolje da sam odlucis,ima puno konkurencije koje pljuju jedni po drugima,ja sam bio prije god i pol kod barbi par puta,stan uredan,komunikacija i ostalo nemam primjedbi,uzivo bolje nego na slikama po meni
 
jel istina da ne naplaćuje kao što piše u oglasu ?
može netko tko je bio podjelit iskustvo - razmišljam da odem i da rasturim kuju
Ja sam zvao i rekla je koliku nagradu očekuje, anal s kondomom, a oral ovisi kako se dogovorimo kad se vidimo.
Ako želiš besplatno jebati imaš hrpu kakti transica I crossdreserica na smokvi I romeu koje jedva čekaju da ih netko popuni 😁
Naravno, ako od šume lažnjaka uspiješ razaznati tko zaista i postoji te ako imaš sreću da naletiš na osobu koja drži do sebe i do svog izgleda.
 
Ja sam zvao i rekla je koliku nagradu očekuje, anal s kondomom, a oral ovisi kako se dogovorimo kad se vidimo.
Ako želiš besplatno jebati imaš hrpu kakti transica I crossdreserica na smokvi I romeu koje jedva čekaju da ih netko popuni 😁
Naravno, ako od šume lažnjaka uspiješ razaznati tko zaista i postoji te ako imaš sreću da naletiš na osobu koja drži do sebe i do svog izgleda.
Karao ju prije mjesec dana i bilo je free. 🤷‍♂️
 
Pozz svima
Jako je zanimljiv forum o nasim cd ovima i stranim transicama , ako tko ima iskustva sa kojom neka napise nesto pogotovo 2022 g smokva ili planetromeo.

Moje prvo iskustvo je bilo sa girlforman - 2 puta sam ju sevio i odlicna je bila za prvi put

transbarbi ili sada vrellabela na smokvi daje najbolji oral , odlicna guza za jebanje par puta je sevio i lako se za dogovorit plus na PrEP-u je tako da je cista od bolestina

transy17 stariji cd , oral odlican , guza jebeno izgleda ali supcic malo razvaljen dobro ga prima

atiwitch sa planetaromeo ladyboy iz filipina na studentskoj razmjeni , ponasa se kao zensko , mekana koza i glas ko prava pica. Jedno od najboljih pusenja i jebanja

zanima me jako ova kujicazapodjaja na smokvi i lagerfeld profil kakve su za susret , jesu lazni profili kao faatalna . Ako vam je bed napisat javno saljite u dm

Valeriju i onu transvitu kaj se konstantno promoviraju nikad nisam probao makar dobro izgledaju a zao mi je sta pljuju jedni po drugima umjesto da nas sve zadovoljavaju hehehhe.

Zanima me jos di je dobro u Zagrebu otic se anonimno testirat na bolesti i kako to sve izgleda i koliko se dugo ceka na rezultate . Molim samo normalne odgovore a ne pljuvacinu ,hvala
Nema više ove atiwitch na romeu? Zna li neko...
 


jel ovo pravo, ak je netko bio ili zna nek javi - tnx ;)
Trans barbie ili VrelaBella sad na smokvi
Odlican oral dobra guza vitki cd , malo visoka ali bolje ti nece ni jedna cura popusiti . Karao ju nekoliko puta samo kaj se zna žaliti kad ju dulje jebes da ju boli hehehhe
 
Jel istina da je umro onaj/ona tranny Saška iz Srbije?!
Što je prije i po zg imala oglase i nudila sex.
jel to istina ili priča od konkurencije? ...nema je ni u srpskom oglasu.
 
Pozz znali neko sta se dogodili sa lilysamolily ili lilly koja je u bjelovaru zadnjebila?
i dali je ova Curkaplamen na smokvi fake??
 
Jel bio tko na belli?
Evo taman se smjestio u krevet nakon nje. Znaci 10/10, izgleda totalno zenstvena i to brutalno, cini mi se da nije toliko aktivna ali odradila je korektno. Druzenje 10/10 , predivna i puna razumjevanja, slusa zelje i trudi se zadovoljit, talijanka - nije joj eng jaca strana ali kuzi vazne stvari. Miris njene koze me jos prozima i izludjuje nakon druzenja. 10ka cista
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh