SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Pozz svima
Jako je zanimljiv forum o nasim cd ovima i stranim transicama , ako tko ima iskustva sa kojom neka napise nesto pogotovo 2022 g smokva ili planetromeo.

Moje prvo iskustvo je bilo sa girlforman - 2 puta sam ju sevio i odlicna je bila za prvi put

transbarbi ili sada vrellabela na smokvi daje najbolji oral , odlicna guza za jebanje par puta je sevio i lako se za dogovorit plus na PrEP-u je tako da je cista od bolestina

transy17 stariji cd , oral odlican , guza jebeno izgleda ali supcic malo razvaljen dobro ga prima

atiwitch sa planetaromeo ladyboy iz filipina na studentskoj razmjeni , ponasa se kao zensko , mekana koza i glas ko prava pica. Jedno od najboljih pusenja i jebanja

zanima me jako ova kujicazapodjaja na smokvi i lagerfeld profil kakve su za susret , jesu lazni profili kao faatalna . Ako vam je bed napisat javno saljite u dm

Valeriju i onu transvitu kaj se konstantno promoviraju nikad nisam probao makar dobro izgledaju a zao mi je sta pljuju jedni po drugima umjesto da nas sve zadovoljavaju hehehhe.

Zanima me jos di je dobro u Zagrebu otic se anonimno testirat na bolesti i kako to sve izgleda i koliko se dugo ceka na rezultate . Molim samo normalne odgovore a ne pljuvacinu ,hvala
Otkad PrEp tablete štite od spolnih bolesti?(hepatitisa, gonoreja, sifilisa)?
PreEp eventualno smanjuje mogućnost zaraze HIV-om. A sve ostale infekcije nemaju nikakve veze s tim, guglaj.
Muški sex je i dalje full rizičan neovisno dal' tip ima plastične sise i haljinu ili ne, kad tu shemu shvatiš i osvijestiš onda se znaš vladati i jebat na sigurno.
 
Otkad PrEp tablete štite od spolnih bolesti?(hepatitisa, gonoreja, sifilisa)?
PreEp eventualno smanjuje mogućnost zaraze HIV-om. A sve ostale infekcije nemaju nikakve veze s tim, guglaj.
Muški sex je i dalje full rizičan neovisno dal' tip ima plastične sise i haljinu ili ne, kad tu shemu shvatiš i osvijestiš onda se znaš vladati i jebat na sigurno.
U pravu si ali koliko znam na Prepu nemozes biti ako imas koju od navedenih bolesti , naravno uvijek kondom i ne mijenjat partnere ko na traci
 
Otkad PrEp tablete štite od spolnih bolesti?(hepatitisa, gonoreja, sifilisa)?
PreEp eventualno smanjuje mogućnost zaraze HIV-om. A sve ostale infekcije nemaju nikakve veze s tim, guglaj.
Muški sex je i dalje full rizičan neovisno dal' tip ima plastične sise i haljinu ili ne, kad tu shemu shvatiš i osvijestiš onda se znaš vladati i jebat na sigurno.
Osobe koje uzimaju prep moraju se svaka 3 mjeseca testirati na spolne bolesti tako da su zasigurno "sigurnije" od onih osoba koje se nikad ne testiraju. Jer na taj način mogu otkriti bolest i izliječiti se. Hvala bogu na antibioticima 😉
A što se tiče kondoma ni oni ne štite 100 % od spolnih bolesti, kao ni od trudnoće.
Pogotovo ne štite najbolje od sifilisa i HPV jer su to bolesti koje se mogu prenijeti kontaktom s kožom, dok se klamidija, gonoreja I hepatitis mogu prenijeti kad se miješaju tjelesne izlučevine pa je tu kondom uspješniji.
No naravno to podrazumijeva upotrebu kondoma i za oralni seks.
Kao što je već netko dobro zaključio SAFEST SEX = NO SEX 😉
 
Sinoć, iz Rijeke, cd sa smokve, ne oglašava se nigdje, ali ja je kontaktirao, uglavnom dočekala me u lijepom diskretnom čistom prostoru, zatamnjenom sa vrlo malo diskretnog svijetla, pružila mi je prvo uljnu masažu, nakon toga sve ostalo da sam dva put svršio, ne gleda na vrijeme niti joj je to bitno, izrazito zgodne noge, jebeno sređena, guza onako taman nije tvrda ko kamen niti je mlohava, ima prirodnu dugu kosu pofarbano u plavo, ugodan glas, vrijednost tražila je 400 bodova radi masaže , ali na kraju je bilo 300...i definitivno ću opet 👌
Moze broj od te cd
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh