SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

Podovodis i podvodis ,a tu varas ljude sa recenzijama da si bio ,ostavljas koje kakve komentare kako bi dosli ,a ustvari ti ih prodajes .... Sve se zna ,ne zaboravi . Samo budi pametan da se ne sjebes ... I nije nikakva Valic ,koga ti sanjas i mastas
Prije si za svakoga govorila da je Viki, pa onda ona druga, sad krenula nova priča. Uglavnom, gle kako se zove tema, preporuke i recenzije shemale. Dakle o tome se priča ovdje i nemoj zagađivati temu svojim komentarima.
 
Prije si za svakoga govorila da je Viki, pa onda ona druga, sad krenula nova priča. Uglavnom, gle kako se zove tema, preporuke i recenzije shemale. Dakle o tome se priča ovdje i nemoj zagađivati temu svojim komentarima.
PRESTANI Lagat i VARAT jadne ljude tu na forumu ... PODVODIS JU ,a ostavljas recenziju da si bio,da je top i bla bla bla .... VARAS JADAN NAROD,a preocit si jer ju reklamiras .
 
Ja cu definitovno još jednom. Od svih sa kojima bio ona je najbolja. Ok Kelly je bila blizu, ali Natalia je wow
Prešla si u slijedeci fazu paćenstva. Rekao ti da ovaj forum iskustva i recenzije shemale cura. I toga se tu držimo. Nemoj zagađivati ovaj forum bezveze. Ako te tko želi probati ima tvoj broj, nemoj se gaditi više nego što trebaš. I kaj se mene tiče ova diskusija je gotova. Mozes se sama sa sobom svađati.
 
Zesca glupost
Kakve veze ima sto on "radi", ako smo mi spremni probati i onda na kraju budemo zadoboljni. Dok god ima dobru ponudu mozemo se samo zahvaliti, jer imamo mogucnost birati, a ne biti osuđeni na jadne oglase po smokvi
 
bio ja kod natalie 800 pola sata ljubljenja skoro pa i nema malo ono ali neda jezik ni ništa oral sa kondomom a preko por. mi rkla da može bez sex ok njoj oral može bez kondoma ali stalno nešš prigovara i ne paše joj njeno svršavanje traži dodatno nezz koliko preko poruka isto rekla da može
nezainteresirana je i stalno na mobu visi od plaćenih pola bio sam možda 15 20 min...svršio joj po tijelu i sisama u poruci rekla može lice ali nije dala jbg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh