SHEMALE & TRANSICE - Preporuke i recenzije

bio ja kod natalie 800 pola sata ljubljenja skoro pa i nema malo ono ali neda jezik ni ništa oral sa kondomom a preko por. mi rkla da može bez sex ok njoj oral može bez kondoma ali stalno nešš prigovara i ne paše joj njeno svršavanje traži dodatno nezz koliko preko poruka isto rekla da može
nezainteresirana je i stalno na mobu visi od plaćenih pola bio sam možda 15 20 min...svršio joj po tijelu i sisama u poruci rekla može lice ali nije dala jbg
Ja kad sam bio u 11. mj oduševila me je. Možda jer sam platio sat vremena. Bio sam malo manje, možda 45-50 min ne mogu se sjetit točno.
 
Bio tko kod ovih :
kujicazapodjaja sa smokve ?

Trannykujamaja7 sa smokve ?

VrellaBela sa smokve ?

Transsea05 sa smokve ?

ShemaleQueen sa smokve ?
 
Bio tko kod ovih :
kujicazapodjaja sa smokve ?

Trannykujamaja7 sa smokve ?

VrellaBela sa smokve ?

Transsea05 sa smokve ?

ShemaleQueen sa smokve ?
Miješaš jabuke i kruške i to opako. Odnosno Miješaš lažne i prave profile i to opako.
Ali nije ni čudo, na to i računaju sve mutikaše s lažnim profilima, a vas naivaca je uvijek more.
Dobro, da nisi nabrojao I profil faaatalna 😂
 
Miješaš jabuke i kruške i to opako. Odnosno Miješaš lažne i prave profile i to opako.
Ali nije ni čudo, na to i računaju sve mutikaše s lažnim profilima, a vas naivaca je uvijek more.
Dobro, da nisi nabrojao I profil faaatalna 😂
Nauci citati sa razumijevanjem. Jedino sto sam ja napravio je pitao je li tko bio kod ovih , nisam napisao da sam bio i da su pravi profili.
 
Nauci citati sa razumijevanjem. Jedino sto sam ja napravio je pitao je li tko bio kod ovih , nisam napisao da sam bio i da su pravi profili.
Također čitaj s razumijevanjem.
Ali nema smisla napisati jel netko ikad vidio uživo Batmana jer svi znamo da nije, tako nema ni smisla napisati da li je netko bio kod lažnih profila jer u tome i je poanta lažnih profila odnosno nitko nikad kod njih nije mogao ni biti uz jednostavnog razloga što su - lažni, fake😉
Smokva funkcionira na osnovi lažnih profila, to je osnova njihovog poslovanja i zarade i podupiru lažne profile, a brišu prave profile, na to također treba obratiti pažnju.
 
Također čitaj s razumijevanjem.
Ali nema smisla napisati jel netko ikad vidio uživo Batmana jer svi znamo da nije, tako nema ni smisla napisati da li je netko bio kod lažnih profila jer u tome i je poanta lažnih profila odnosno nitko nikad kod njih nije mogao ni biti uz jednostavnog razloga što su - lažni, fake😉
Smokva funkcionira na osnovi lažnih profila, to je osnova njihovog poslovanja i zarade i podupiru lažne profile, a brišu prave profile, na to također treba obratiti pažnju.
Napisao si da mjesam lazne i prave profile , koji od navedenih su onda pravi ? Daj neke tips n tricks za raspoznavanje laznih profila onda.
 
Napisao si da mjesam lazne i prave profile , koji od navedenih su onda pravi ? Daj neke tips n tricks za raspoznavanje laznih profila onda.
U svakom slučaju pazi na toj smokvi. Ima svega, kažu transice da ima najviše psihopata, ali to se sve tamo dopušta.
Navodno neki lik koji se krije iza profila faaatalna i nekih drugih, prati ako ocijeniš neku transicu i onda tebi šalje poruke kako je ta transica bolesna i ako si nju ocijenio da ne možeš ići kod njega (koji je zapravo fake).
Ma cijeli cirkus...., ne znam zašto se Hrvati time bave, dugo sam živio u Njemačkoj i nikad za tako nešto nisam čuo, a tu transice kažu da je puno zlobnih među njima...
 
Pozz svima
Jako je zanimljiv forum o nasim cd ovima i stranim transicama , ako tko ima iskustva sa kojom neka napise nesto pogotovo 2022 g smokva ili planetromeo.

Moje prvo iskustvo je bilo sa girlforman - 2 puta sam ju sevio i odlicna je bila za prvi put

transbarbi ili sada vrellabela na smokvi daje najbolji oral , odlicna guza za jebanje par puta je sevio i lako se za dogovorit plus na PrEP-u je tako da je cista od bolestina

transy17 stariji cd , oral odlican , guza jebeno izgleda ali supcic malo razvaljen dobro ga prima

atiwitch sa planetaromeo ladyboy iz filipina na studentskoj razmjeni , ponasa se kao zensko , mekana koza i glas ko prava pica. Jedno od najboljih pusenja i jebanja

zanima me jako ova kujicazapodjaja na smokvi i lagerfeld profil kakve su za susret , jesu lazni profili kao faatalna . Ako vam je bed napisat javno saljite u dm

Valeriju i onu transvitu kaj se konstantno promoviraju nikad nisam probao makar dobro izgledaju a zao mi je sta pljuju jedni po drugima umjesto da nas sve zadovoljavaju hehehhe.

Zanima me jos di je dobro u Zagrebu otic se anonimno testirat na bolesti i kako to sve izgleda i koliko se dugo ceka na rezultate . Molim samo normalne odgovore a ne pljuvacinu ,hvala
 
– Usluge besplatnog, povjerljivog i stručnog savjetovanja i testiranja dostupne su UTORKOM I ČETVRTKOM od 10:00 do 14:00 na adresi Heinzelova 62a (Centar za zdravlje mladih)

– Nije potrebno naručivanje. Slobodno dođite u Centar za zdravlje mladih, savjetovalište za zaštitu spolnog i reproduktivnog zdravlja nalazi se odmah u prizemlju.
 
ako nekoga zanima....ovo vam je muškarac zarobljen u tijelu žene.....

Financijska pomoc​

Korisnik:Drugaciji
ID oglasa:184894
Oglas predan:21.02.2022
Broj prikazivanja:9
Regija:Hrvatska
Imam:39 godina
Tražim osobu:od 40 do 99 godina

OPIS​

Ja sam trans muskarac, zapeo malo u nekim financijskim problemima,hitno trazim nekoga tko bi mi mogao posuditi odredenu svotu novca,vracam mjesecno.. i jos nudim erotske masazice ili sto se dogovorimo.
Pa ako bi netko bio voljan ustupiti neku financijsku pomoc,neka se javi.

KONTAKT​

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh