Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Ima li netko iskustvo sa Stelom? Barem se tako zove na seking... Dogovaram ali bojim se da ću ubudale bacit pare, pa ako netko ima iskustvo neka piše :)
Da se nadodam nezzz koliko vam se isplati placat seking jer tamo ćete naći komada koji hoće za pare... Ali problem je što sve traže cca 400 500€ a kurcu ne izgledaju realno vrijede 100€ stim da imate 70% profila lažnih eto... za 100€ platite ulaz u Gracu u sauna klub i
Gusta te i u toj cijeni birate šta hoćete navlačiti... tako da to vam je moje mišljenje e sad za BIH ili SRB to nezzz i daleko mi je i neidem tamo...
 
posljednja izmjena od urednika:
Iskustva sa Majom iz Splita? Izgleda brutalno na slikama ali je vec dugo tamo pa me to cudi da nije nekoga ugrabila. Moze i na pm

Isto pitanje vrijedi i za ivu (prije imala nick hrvatica)
 
Ima li netko iskustvo sa Stelom? Barem se tako zove na seking... Dogovaram ali bojim se da ću ubudale bacit pare, pa ako netko ima iskustvo neka piše :)
Da se nadodam nezzz koliko vam se isplati placat seking jer tamo ćete naći komada koji hoće za pare... Ali problem je što sve traže cca 400 500€ a kurcu ne izgledaju realno vrijede 100€ stim da imate 70% profila lažnih eto... za 100€ platite ulaz u Gracu u sauna klub i
Gusta te i u toj cijeni birate šta hoćete navlačiti... tako da to vam je moje mišljenje e sad za BIH ili SRB to nezzz i daleko mi je i neidem tamo...
slažem se, ja sam se makao jedno vrijeme sa seekinga upravo zbog navedenih razloga a cure s kojima sam se viđao za cifre 150-300€ max su se ili povukle ili našle dečka pa više nisu tu. ali znam cure (da sad ne imenujem) koje su tražile 500€ i onda pojedincima srale za izgled a čim bi ti isti ponudili 700-800€ onda bi prihvatile
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh