Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Ima li tko iskustva sa ScarlettVix ? Gledam njen profil na Seeking-u već neko vrijeme. Jača, tamna cura sa crnom kosom. Ima ful prirodne i normalne slike, vidi se da su joj usne, nos i cice umjetne ali fura taj neki “normalniji” look. Još prije sam negdje pročitao da je cura top ali da bira s kim će izaći više nego druge jer njoj Seeking nije prioritet. Na SA je od 2018. Prošle godine sam ju vidio na jahti, bili su usidreni pored nas, bila je sa obitelji..možda joj zato i nije prioritet jer njeni očito imaju love.
Ovo sam dobio u inbox pa eto..ko voli nek izvoli

Što se tiče ScarlettVix
Bia san sa njom zadnji put prije prije nekih misec dana.Prije toga smo se vidjeli par puta.Platia joj avionsku kartu do ST, uzea hotel i uživancija. Odma joj uplatim 200€ da ima za Taxi do hotela i nazad i da si kupi šta joj treba kad putuje.Nikad nikakvih problema. Scarlett je top cura, jače građe, opuštena i smišna.Nokti na nogama i rukama uvik napravljeni, obrijana i glatka.Nekad je ful sređena, haljina i štikle a nekad totalno opušteno, sportski ali meni izgleda skupo.To volin kod nje.Prvi put je bilo onako..vidjelo se da voli seks ali da nije skroz opuštena.Drugi put odma druga priča i nakon toga super.
Što se tiče ovog da dosta bira s kim će se vidjeti..to virujen iskreno.Par ljudi s kojima se ona viđa u Zg (2lika) imaju milijune,znan jer su mi kolege.Cura je diskretna, nikad nikakva navlačenja oko love i ostalo.Zato i bira tako neke “jače” likove jer zna da će od njih dobiti isto.Voli luksuz ali i sama će si ga priuštit,nije da ide samo za parama,čini se da je odrastala dosta dobroo,ima neki drugačiji odnos prema lovi od ostalih cura. Iako i sama kaže da ne zna sa novcem i da nikad nema🤣Top je za priču. Kroz razgovor vidiš da žensku ne možeš lako smuljat i vidiš da su mnogi pokušali. Mala se ne zajebava.I ona vam je više ovako za GFE.Odite na more s njon na par dana i vidit ćete šta van govorin.
 
posljednja izmjena od urednika:
hahaha, po ovom opisu bi rekao da je Kim Kardashian u najmanju ruku 🤣 molim vas nemojte pretjerivati s superlativima
 
hahaha, po ovom opisu bi rekao da je Kim Kardashian u najmanju ruku 🤣 molim vas nemojte pretjerivati s superlativima
Mislim da se ovdje najmanje priča o njenom izgledu. Uostalom tko hoće curu koja izgleda ko Kim neće izabrati Scarlett, ona je meni onako više girl next door. I ima fakat slatko lice. Uostalom svatko voli nešto drugo. Šta će mi top pička koja ne zna beknut dvije normalne rečenice.
 
posljednja izmjena od urednika:
Do sad sam samo povremeno pratio ovaj forum već duže vremena, sad ću prvi put dati neke komentare o curama na seekingu. Sve iz vlastitog iskustva.
LovingChickie - jedno predivno iskustvo, vrlo zgodna Ukrajinka, ta mi je popušila tako da mi je trebalo sat vremena da dođem sebi.
Julie - ako neko voli ekstremno sisate žene, neće pogriješiti. Sveukupno je vrlo ugodno društvo, nema tabua u krevetu.
Gabrijela - nju zanimaju samo pare ali u krevetu daje sve od sebe. Nije baš od neke komunikacije, mao je hladna, ali koga zanima samo odličan seks, neće požaliti.
Lola - ta je nezasitna u seksu, uvijek dotjerana i s manirima u javnosti
Candy - šećer na kraju. Dvije fenomalne zgodne curke, crnka i plavuša. Stvarne biseksualke i mislim da je trojac sa njima jedno od najboljih iskustava koje sam imao u životu

Ima i onih negativnih iskustava:
SensualAngel - obična kurva, takve mogu imati i besplatno
ScarlettVix - s njom sam se samo našao i iz kurtoazije popio piće. Debela, masna kokoš koja je sama sebe ohoho precijenila
Antonina, MS, Isabella - jedna te ista ženska s tri različita profila. Vrijedno slično kao za Scarlett, debelo se precijenila, izgleda kao tenk. Također samo popio piće s njom.
Što se tiče prvih 5, meni su stvarno odlične cure. Ni jedna nije ispod 500 eura, ali tko zna, možda je netko bolji u pregovorima nego ja. Bio je tu jedan tip s nickom bludiamond koji je davao odlične preporuke, pa ako čita ovo, neka nešto opet napiše.
 
posljednja izmjena od urednika:
dobre recenzije, ali koliko para toliko muzike. s dosta navedenih sam bio pa ću reć sve koje si nahvalio su 500€ minimum i to je istina ali ove kjima si dao negativne recenzije su dosta i jeftinije. jedino za Lolu nebi dao te novce jer mi izgledom izgleda skroz bzvz ko neka trandža. a što se tiče bluediamonda on se navodno povukao s foruma, neke cure zu ga otkrile da piše laži o njima ovdje, hahahaha
 
posljednja izmjena od urednika:
Evo da javim. Dogovorio druženje sa Scarlett prije par minuta za idući tjedan. Obavili razgovor preko videa, cura se meni zasad čini super. Pristojna, nasmijana, ima dobre fore i slatka mi je. Bila je bez šminke kad smo pričali pa sam joj rekao neka slobodno takva dođe na sastanak, preferiram prirodno..tako i tako će ostat bez šminke nakon akcije 😜
Javim utiske
 
posljednja izmjena od urednika:
S obzirom da na EGE već duže vrijeme ponuda teže govno, skinio sam upravo seeking. Kakav je tu omjer pravih profila u odnosu na fake? Ista priča ili na seekingu nema situacija da ne bude cura sa profila?

Jer buni me zašto su na seekingu baš niske kvalitete slika. Jedino ako nije možda do tog što nisam još platio članstvo.
 
posljednja izmjena od urednika:
Do sad sam samo povremeno pratio ovaj forum već duže vremena, sad ću prvi put dati neke komentare o curama na seekingu. Sve iz vlastitog iskustva.
LovingChickie - jedno predivno iskustvo, vrlo zgodna Ukrajinka, ta mi je popušila tako da mi je trebalo sat vremena da dođem sebi.
Julie - ako neko voli ekstremno sisate žene, neće pogriješiti. Sveukupno je vrlo ugodno društvo, nema tabua u krevetu.
Gabrijela - nju zanimaju samo pare ali u krevetu daje sve od sebe. Nije baš od neke komunikacije, mao je hladna, ali koga zanima samo odličan seks, neće požaliti.
Lola - ta je nezasitna u seksu, uvijek dotjerana i s manirima u javnosti
Candy - šećer na kraju. Dvije fenomalne zgodne curke, crnka i plavuša. Stvarne biseksualke i mislim da je trojac sa njima jedno od najboljih iskustava koje sam imao u životu

Ima i onih negativnih iskustava:
SensualAngel - obična kurva, takve mogu imati i besplatno
ScarlettVix - s njom sam se samo našao i iz kurtoazije popio piće. Debela, masna kokoš koja je sama sebe ohoho precijenila
Antonina, MS, Isabella - jedna te ista ženska s tri različita profila. Vrijedno slično kao za Scarlett, debelo se precijenila, izgleda kao tenk. Također samo popio piće s njom.
Što se tiče prvih 5, meni su stvarno odlične cure. Ni jedna nije ispod 500 eura, ali tko zna, možda je netko bolji u pregovorima nego ja. Bio je tu jedan tip s nickom bludiamond koji je davao odlične preporuke, pa ako čita ovo, neka nešto opet napiše.
Legendo a odakle su cure
Split zagreb ili
 
Pozdrav ekipa. Sta preporucate na podrucju Dalmacije? Iva i Maja iz Splita izgledaju top. Ima li netko iskustva s njih dvije?
 
posljednja izmjena od urednika:
Ovo sam dobio u inbox pa eto..ko voli nek izvoli

Što se tiče ScarlettVix
Bia san sa njom zadnji put prije prije nekih misec dana.Prije toga smo se vidjeli par puta.Platia joj avionsku kartu do ST, uzea hotel i uživancija. Odma joj uplatim 200€ da ima za Taxi do hotela i nazad i da si kupi šta joj treba kad putuje.Nikad nikakvih problema. Scarlett je top cura, jače građe, opuštena i smišna.Nokti na nogama i rukama uvik napravljeni, obrijana i glatka.Nekad je ful sređena, haljina i štikle a nekad totalno opušteno, sportski ali meni izgleda skupo.To volin kod nje.Prvi put je bilo onako..vidjelo se da voli seks ali da nije skroz opuštena.Drugi put odma druga priča i nakon toga super.
Što se tiče ovog da dosta bira s kim će se vidjeti..to virujen iskreno.Par ljudi s kojima se ona viđa u Zg (2lika) imaju milijune,znan jer su mi kolege.Cura je diskretna, nikad nikakva navlačenja oko love i ostalo.Zato i bira tako neke “jače” likove jer zna da će od njih dobiti isto.Voli luksuz ali i sama će si ga priuštit,nije da ide samo za parama,čini se da je odrastala dosta dobroo,ima neki drugačiji odnos prema lovi od ostalih cura. Iako i sama kaže da ne zna sa novcem i da nikad nema🤣Top je za priču. Kroz razgovor vidiš da žensku ne možeš lako smuljat i vidiš da su mnogi pokušali. Mala se ne zajebava.I ona vam je više ovako za GFE.Odite na more s njon na par dana i vidit ćete šta van govorin.
Jebote slučajno sam gledo tu žensku i skužim da smo išli u osnovnu skupa. I tad je imala dečka starijeg oko 10 godina šta je studirao u bosni nekakvu geodeziju ili tako nešto. Voli se udarat kad to radi od 13te godine. Ali uvijek je bila top i tad je uvijek imala nove mobitele i ta sranja
 
Oke ovo je sad malo pretjerano..čemu dijeliti toliko privatnih informacija o njoj? Bit Seekinga je diskrecija. Poštujmo njenu privatnost.
 
posljednja izmjena od urednika:
Do sad sam samo povremeno pratio ovaj forum već duže vremena, sad ću prvi put dati neke komentare o curama na seekingu. Sve iz vlastitog iskustva.
LovingChickie - jedno predivno iskustvo, vrlo zgodna Ukrajinka, ta mi je popušila tako da mi je trebalo sat vremena da dođem sebi.
Julie - ako neko voli ekstremno sisate žene, neće pogriješiti. Sveukupno je vrlo ugodno društvo, nema tabua u krevetu.
Gabrijela - nju zanimaju samo pare ali u krevetu daje sve od sebe. Nije baš od neke komunikacije, mao je hladna, ali koga zanima samo odličan seks, neće požaliti.
Lola - ta je nezasitna u seksu, uvijek dotjerana i s manirima u javnosti
Candy - šećer na kraju. Dvije fenomalne zgodne curke, crnka i plavuša. Stvarne biseksualke i mislim da je trojac sa njima jedno od najboljih iskustava koje sam imao u životu

Ima i onih negativnih iskustava:
SensualAngel - obična kurva, takve mogu imati i besplatno
ScarlettVix - s njom sam se samo našao i iz kurtoazije popio piće. Debela, masna kokoš koja je sama sebe ohoho precijenila
Antonina, MS, Isabella - jedna te ista ženska s tri različita profila. Vrijedno slično kao za Scarlett, debelo se precijenila, izgleda kao tenk. Također samo popio piće s njom.
Što se tiče prvih 5, meni su stvarno odlične cure. Ni jedna nije ispod 500 eura, ali tko zna, možda je netko bolji u pregovorima nego ja. Bio je tu jedan tip s nickom bludiamond koji je davao odlične preporuke, pa ako čita ovo, neka nešto opet napiše.
Za SensualAngel se slazem al takva je i cijena :)
Koliko su Candy curke ispale?
 
posljednja izmjena od urednika:
Za SensualAngel se slazem al takva je i cijena :)
Koliko su Candy curke ispale?
na kraju Sensual izgleda ok i cijena je povoljna ali evo gore je napisao da su sve te bile preko 500€. npr ova Julie je glomazni otpad s ogromnim sisama koje vise. ko ju je uživio vidio ili barem onu njenu privatnu sliku zna da sise dobro vise
 
posljednja izmjena od urednika:
SensualAngel - njen prostor 200€ sat - ne vrijedi taj novac
ScarlettVix - ti rjesavas smjestaj, trazila 200€ ,nisam htio doć.
Candy - duo biseksualke - 4 sata 600€ - vrijede svakog centa,jer 1h duo na EGE je isto 500-600€
Stella - 200€ ..tvoj prostor,2 h ...ne vrijedi
WarmCutie - 300€ za 2h tražila,odbio..jer je to jebao svatko živ
MysteriousCutie -500€ -odbio
Za Zg imam još 3 kontakta,tražile 200€ moj prostor za 3,4 sata .To ne dijelim ,to je na čekanju dok dođem iz Belgije
BEOGRAD
kkbgsa - Traži 500 € za susret ,kaže sutra je u ZG
Kaca - 400€ za 3 sata - bačen novac
Bojana98 - fitness "doktorka" - traži 500$ ,nisam bio
Lolita- 350€/h bio ..vrijedi taj novac klasična Ruska/Ukrajinska šljuha koja je izučila zanat
EnchantingMadame - 400€ za večer,posjetio ..daleko najbolja u Beogradu ..
Imam još ,ugl .kao što sam rekao ...Pravite seeking i snalazite se...cijene su individualne,to su kurve koje biraju tko će ih jebat ,nemojte da mi kidate živce sa glupim pitanjima u inboxu ...Koliko traži?? Kakva je ???Lijep pozdrav
 
posljednja izmjena od urednika:
Zanimljivo mi je vidjeti kako neke cure mijenjaju "postavke" profila kroz vrijeme.

Gledam (nisam trenutno aktivan tj u pretplati, radim pauze od par mjeseci) sad iste profile nakon 1 godine na SA...
Neke cure stave drugačije slike, neke promjene tekst itd. Nekih cura nema naravno.

Vidim da neke budu aktivne, pa ih nema mjesecima, pa opet budu tu..Meni je to veliki plus, posebno cure koje rade, a ovo im dođe kao "sugar coating", provedu se i uzmu neku lovu. Ne vise non stop.

Osobno nemam ni para za profesionalke niti želuca za takve cure koje traže 350-400-500 da nebi ništa radile osim fukka za lovu.

Ovdje kako pročitam, cure variraju i sa cijenama, nekom i nekad traže više, nekad manje.
....
I interesantno mi je kako puno ljudi reagira na ScarlettVix. Uključujući i mene!
Svi ju primjete!

Mislim da ona ima najbolji set fotki....i onaj prije mi je bio odličan. Prirodna, puštena, spontana...

A i meni je prije 6 mjeseci tražila više nego se sad spominje na forumu. Rizik mi je odlazak u njeno mjesto a da ona dolazi u Zagreb mi je bilo bezveze, jer imam rizik da moram otkazati susret....pa bezveze da cura dolazi a ja ju otfikarim. (Scarlett...ako ovo čitaš...javi se!).

I da opet ponovim svima koji imaju namjeru početi s pretplatom na SA (koja je najmanji trošak): treba biti pristojan i strpljiv!!!!
....
Ima jedna meni zanimljiva MILFica, 42g , crnka sa kratkom kosom- LoveDemi. Prije par mjeseci je imala zamućene slike i u komunikaciji je bila komplicirana, kao da je na Tinderu, pa da može birati.
Sad vidim da je stavila otvorene fotke i promijenila opis.
Ako netko ima iskustva nek javi! Mene otfikarila puno prije spominjanja PPMa, iako smo suvislo tipkali. Sad mi se čini da se opustila.


Osobno, vodio sam neke svoje statistike. Pola cura se ni ne javi tj ne odgovore na poruke. Neke odmah otpadnu jer nemamo slične interese. Neke su ludare. Neke valjda probavaji pa APP. U smislu da imaju zahtjeve i cifre takve da se vidi da nemaju hrabrosti ali ih rajca sve.

Onda ostane nekoliko cura/žena sa kojima se da preći na next level.

Da bih dobio tih 4-5 susreta po mjesecu pretplate, treba mi barem 50tak komunikacija. Puno to bude vremena, a od tih 5, samo 1 je za neki duži odnos, neke za par puta, neke za First&Last&Never again.
....
Da, ima pro cura koje stave cijenu (300 pa nadalje) i ako imaš para, ne pitaju puno i sve ide brzo.
Ovo sto se spominje ovdje po 500 ....samo jednoj curi sam to htio i ponuditi jer stvarno izgleda vrhunski i odlično komunicira, al sam odustao kad sam doznao da se družila sa nekim neugodnim likovima.
...
Tko je pristojan, ponaša se suvislo i komunicira sa respectom s tim curama, kad tad će naći na posložene (posebno) milfice i dogovore 100-150 za ppm. I ima strpljenja naravno.
....
....
To je samo moje iskustvo....svatko ima svoje, svoje interese, ovo je samo moje iskustvo, nikakvo pravilo.
 
posljednja izmjena od urednika:
Evo moje iskustvo. Prvo sam trazija do 25 god jer volim mlađe. Jedna ric - katastrofa. Ili ti ne odgovore ili puknu zahtjeve ka da je gospe od jeruzalema. Npr. samo prijateljstvo uz misecnu naknadu bez seksa pa onda moooozda ako kliknemo. Yeah right. Kad god sam uspija razvit nekakvu pricu na povuci potegni jer sve te mlađe su ka da pricas sa zidom, onda nestanu na 10 dana. Ili se dogovorite do kraja pa se useru u gace zadnji sekund. Na jedinu curu sam naletija koja je normalna al ona je tu bezveze da ubije dosadu. Ali prica nam je bila skroz dobra i cujemo se tu i tamo bezveze, stvarno ok cura.

Pomaka filter na 33 - e tu je stvar dosta drukcija. Od poslanih 30-40 poruka, dobija odgovore mozda na 20-ak, prica se uredno nastavila sa mozda 10,15-ak... Ima svega, od ovih sta traze dnevno po soma eura do skroz nasuprot, cura koje ne traze nista ako se svidite medusobno (rijetke su al evo). Podrucje, zagreb i split. Sranje je sta sam iz splita i ne idem u zg nikad, ali iman vikendicu sa bazenom na moru, brod, nije mi problem izdvojit novce ako ocu, al da cu maknit kucu ili brod iz bookinga i jos tome dat soma eura dnevno - nema teorije

Iskustva - Stella (zagreb) - izbjegavat, mozda za okrpit ovako brzinski ali ista duze, bjezite glavom bez obzira

IvonaK - Odlicna prica, dopisivali se malo duze, bila mi je broj 1 po prici. Culi se svaki dan, zajebancija ka da se znamo 100 godina. Nije nikad trazila novce ni nista, samo odmor za mozak i ok lika... Pa je dogovor, ja se debil satra isplanirat sve, organizira sebi posal da san slobodan koji dan, zamolila da joj platin put ako nije problem, nije stvarno pilala sa tim, reka ko ga jebe, sitni novci... I cin su joj sile pare samo je nestala... Cak se ni ne ljutim koliko mi je smisno

-Idontdrinkcoffee - isto prica top, cura skroz simpaticna, u planu mi je definitivno al trenutno iman de facto dzabe kombinacija pa necu jos

-Neka brazilka zaboravija nick, nema je vise na SA, 500 eura 4 ure, ostala na kraju cili dan, isli jest, pit, vratili se opet u stan...
 
a braćo moja napaćena što je ovo, svaka šuša obična je 500€, sjećam se kad se komentiralo prije cca godinu dana da su Lady C i VanessaLaVie (koje nisu više na seekingu) bahate i da traže puno i da nekima seru za izgled ali one su doktorirale ovaj zanat koji mi volimo za ovo što se trenutno nudi. 500€ trenutno vrijedi samo LovingChickie ovo ostalo je sve ispod tog ranga debelo. nikako da uhvatim vremena pa da i ja bacim komentar na svoja iskustva s curama s kojima sam bio, većina ih se makla ali ima sigurno jedno 10-ak aktivnih
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh