Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

@teot2 je napisao "Svatko ima svoje, al ne kužim koji je smisao davat 300-500e tim curama na seekingu za sex? Još se moraš natezat s njima oko pregovora i u većini slučajeva usluga nije na nivou (bar po recenzijama).

Ako već tražite samo sex, za ~200e na EGEu nađete 3 puta bolje, izgledom i uslugom.

Ovo jedino igra ako baš tražite neku sponzu da ju mjesečno financirate, što poklonima, shoppingom, izlascima, putovanjima itd., al za to već treba imat ozbiljniju lovu i trošit par soma eura mj na nju."

I izbrisano je, koji k? Ocigledno seeking admin tu brise poruke koje im ne odgovaraju, mozda treba otvoriti novi forum? ili grupu?
Casper....

ne znam puno o EGE, pogledam ponudu i komentare tih južnoamerikanki, al uvijek odustanem kad pomislim da svaki dan primi bar 3-4 momka, i svaki par dana/tjedana drugi grad i država.

Za SA znam da malo koja cura nudi ekskluzivu i da traži jednog S daddija. Onih par koje su to "kao" tražile ...mislim da uopće nisu ni bile spremne pustiti se u plaćene susrete.

Ako želiš štanc aparat, i gurati pišu na pol sata ili sat u profesionalnu, OK, tvoja volja. Živio EGE i njegovi filteri!!!

Ukoliko tražiš neki smisleni odnos (susret sa seksom), u kojem ne gledaš na sat, niti ti treba Google translator, onda se isplati biti strpljiv na Seekinga pa tražiti (i naći) domaću curu, koja je poduzetna i diskretna. I vjeruj mi, jeftiniji ces proći na SA za cijelu večer, nego pol sata sa Brazilkom.

Negdje sam našao suvislu definiciju, da pravu kurvu krasi velikodušnost, jer daje svakom tko plati....

Meni baš paše da me cura ispipava, probava neku sondažu i trijažu napraviti kroz pregovaranje a neke i kroz kavu. Uostalom, imao sam nekoliko susreta u kojima smo naknadu dogovarali na rastanku.
 
posljednja izmjena od urednika:
Pitanje za drage forumase...Koji je po vama hotel ili apartman najbolji za dovodenje Kurvi sa seekinga ...Gdje previše ne zabadaju nos i ispituju domaćini ili gazda .Ova prošla 2 mjesta su me ubila...
 
posljednja izmjena od urednika:
Pitanje za drage forumase...Koji je po vama hotel ili apartman najbolji za dovodenje Kurvi sa seekinga ...Gdje previše ne zabadaju nos i ispituju domaćini ili gazda .Ova prošla 2 mjesta su me ubila...
Sobe kod lidije na kvatricu, nije nešto wow ali nitko ništa ne pita 60€ je. Imaš po cijelom gradu takvih soba. Sve traže hotele ali pristaju i na te sobe. Imaš i po 40€ u Dubravi SAZ apartmani
 
posljednja izmjena od urednika:
SensualAngel - njen prostor 200€ sat - ne vrijedi taj novac
ScarlettVix - ti rjesavas smjestaj, trazila 200€ ,nisam htio doć.
Candy - duo biseksualke - 4 sata 600€ - vrijede svakog centa,jer 1h duo na EGE je isto 500-600€
Stella - 200€ ..tvoj prostor,2 h ...ne vrijedi
WarmCutie - 300€ za 2h tražila,odbio..jer je to jebao svatko živ
MysteriousCutie -500€ -odbio
Za Zg imam još 3 kontakta,tražile 200€ moj prostor za 3,4 sata .To ne dijelim ,to je na čekanju dok dođem iz Belgije
BEOGRAD
kkbgsa - Traži 500 € za susret ,kaže sutra je u ZG
Kaca - 400€ za 3 sata - bačen novac
Bojana98 - fitness "doktorka" - traži 500$ ,nisam bio
Lolita- 350€/h bio ..vrijedi taj novac klasična Ruska/Ukrajinska šljuha koja je izučila zanat
EnchantingMadame - 400€ za večer,posjetio ..daleko najbolja u Beogradu ..
Imam još ,ugl .kao što sam rekao ...Pravite seeking i snalazite se...cijene su individualne,to su kurve koje biraju tko će ih jebat ,nemojte da mi kidate živce sa glupim pitanjima u inboxu ...Koliko traži?? Kakva je ???Lijep pozdrav

Samo cu reci da Stella vrijedi 200/300 ak znate s njom, ja sam se lijepo proveo i nije uopce tak losa. Vrckasta je i opicena malo, ali skroz za zajebanciju.
 
ne znam što bi rekao, ja ću uskoro prestat komentirat u ovoj temi jer se opet briše apsolutno sve što me užasno živcira. planirao sam napraviti recenziju jedno 20-ak aktivnih profila ali što da pišem kilometarski post da bi pomogao ljudima a neko će mi to ladno izbrisati
 
Možda zato jer se stavljaju nick-ovi sa S.A. koji te bacaju na stranicu .. pa su oni vidjeli neki problem i zato brišu .
Nznm , možda sam zabrijao..

Edit: Jo Ke recenziju napravi ako ti se da , spasio bi puno ljudi tu , mene prvog 😁
 
posljednja izmjena od urednika:
Sve nevezano za ovu temu se brise, također se briše kada stavljate negativne konotacije za bilo koji web uključujući seeking. Ova tema je za iskustva na seekingu i svaki post koji prepričava iskustva neće biti obrisan!
 
Rina ili nika...bjezite ko vrag od tamjana, balavica neozbiljna koja u zivotu nije nista naucila. Ona bi nekima od nas trebala placati da je ucimo sexu,a ne da trazi 1200-2000 mjesecno.
Dakle, prvo smo se nasli i dogovorili ppm za 300 i ugovori mi nekog lika u 22 da ide s njim na kavu jer on nudi dugorocno. Za warmcutie jos odbrusi nije ti ona neka, vidis kak sam ja lijepa, katastrofa.
Umjesto da se odmah okrenem ja kao ajde idemo probati, krecemo tipa ja legnem ti uđi, svrsi i bok, ko lutka, pusenje nula, jedva ga zna primit, deepthroat ni ne moze. Lizanje, taman kad je dovedem da svrsi kaze pregrub si, kao da ne zeli svrsit, nesto fascinantno.

Mislim da nije bas bistra u glavi, uglavnom kazem ja ajd bok zajebi i dam joj 100, na sto ona ja se tebe bojim, impulzivan si, bla bla, reko ajde nisam seljacina, razgovaramo, smirim je, objasnim da nisam kreten koji ce je tuci ili ne znam kaj, dogovorimo lijepo sutra novi termin, jos joj posaljem poruku da se ne ljutim, jucer joj posaljem da se lijepo provede na koncertu i ona meni danas otkaze sutra termin. A tolko je glupa da zove nas doma i kaze gdje studira i sve, i kazem, curo nastradat ces od nekog kretena, ne jebe to nju, ja sam impulzivan i nasilnik😂😂😂

Prestrasno, svaka cast onima koji to placaju 1200-2000, ali decki bacate lovu u zrak!!! Pa takva je bas zasluzila kretena koji je ne cijeni ni 5 posto. Eto ovo je recenzija o iskustvu i nadam se da nece biti obrisana.
 
posljednja izmjena od urednika:
jedino se slažem s njom da WarmCutie nije nešto i definitivno uz realaura96 najgore iskustvo. ja ću se nadovezati s jednom recenzijom Iness Belgrade da je jako simpatična i ugodna cura a i lijepa, plus traži ppm i nije skupa ali seks je nažalost bio loš. vidi se da nekim lijepim pristupom pokušava samo izvuči pare od tebe

Ok, WarmCutie nije nesto, ali je za nju premija majketi. Martina ga barem posauga kak se spada, ova je na razini kad sam imao prvu curu koja je imala 16 pa sam je ucio sexu ili kad sam prvi put vidio picu na maturalcu u osnovnoj, a mala ima 24 godine! Pa ta ne zna kaj je sex.
 
posljednja izmjena od urednika:
Samo da bude jasno ako nije ocito iz recenzije za Rinu ili Niku, dakle, smanjila je vrijeme s dogovorenih 3-4 sata na manje jer je dogovorila lika u 22, dosao u 19.45 otisao u 21, od toga pol sata price. Na kraju ne znam za sto sam platio 100, da je vidim golu, malo polizem i ona mene, nije ni cudno kaj mi se spustio...takve misle da nam se dize kaj su lijepe i mlade, pa kom se dize na to taj nije jebao prave komade.
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh