Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Ja sam bio sa Rinom 2 mjeseca, prvi put mi je rekla isto kao da ima neku kavu u 22 (to vjerojatno da može pobjeći ako joj je neugodno), a našli smo se oko 18, prvi put sam iznajmio stan nakon toga kod nje. Meni je ženska bila odlična, pušenje nije nešta, ali je obožavala kad ju ližem. Seks mi je sa njom bio odličan. Ali meni još važnije da smo kliknuli, išli na večere, gledali filmove, prespavao par puta, kuhala je, znači doslovno kao cura, što je u biti sugar baby, za obični seks imaš ege i gdje dođeš, odradiš i pozdrav. Meni je rina stvarno ok cura i ostali smo prijatelji. Ona traži nešto dugoročno tako da može biti sa jednim likom, a ne sa 10 likova tjedno.
 
posljednja izmjena od urednika:
Ja sam bio sa Rinom 2 mjeseca, prvi put mi je rekla isto kao da ima neku kavu u 22 (to vjerojatno da može pobjeći ako joj je neugodno), a našli smo se oko 18, prvi put sam iznajmio stan nakon toga kod nje. Meni je ženska bila odlična, pušenje nije nešta, ali je obožavala kad ju ližem. Seks mi je sa njom bio odličan. Ali meni još važnije da smo kliknuli, išli na večere, gledali filmove, prespavao par puta, kuhala je, znači doslovno kao cura, što je u biti sugar baby, za obični seks imaš ege i gdje dođeš, odradiš i pozdrav. Meni je rina stvarno ok cura i ostali smo prijatelji. Ona traži nešto dugoročno tako da može biti sa jednim likom, a ne sa 10 likova tjedno.
Trebalo bi pojasniti o kojo RIni se radi jer postoje 2 slična profila naziva Rina..... Jedna je mršava(bez sisa) a druga zgodnija ,jaća a inače iz Rijeke,,,,,😉
 
posljednja izmjena od urednika:
Jel se isplati taj seeking u varazdinu ili cakovec ? Ili slaba ponuda da ne dajem pare za bezveze , bolje da platim pive i rostilj ako nema koristi :)
 
posljednja izmjena od urednika:
Dečki ako može jedno pitanje. Je li i cure trebaju platiti članarinu na SA da bi mogle napraviti profil i razmjenjivati poruke? Hvala 😊
 
posljednja izmjena od urednika:
Rina ili @nika7751...bjezite ko vrag od tamjana, balavica neozbiljna koja u zivotu nije nista naucila. Ona bi nekima od nas trebala placati da je ucimo sexu,a ne da trazi 1200-2000 mjesecno.
Dakle, prvo smo se nasli i dogovorili ppm za 300 i ugovori mi nekog lika u 22 da ide s njim na kavu jer on nudi dugorocno. Za warmcutie jos odbrusi nije ti ona neka, vidis kak sam ja lijepa, katastrofa.
Umjesto da se odmah okrenem ja kao ajde idemo probati, krecemo tipa ja legnem ti uđi, svrsi i bok, ko lutka, pusenje nula, jedva ga zna primit, deepthroat ni ne moze. Lizanje, taman kad je dovedem da svrsi kaze pregrub si, kao da ne zeli svrsit, nesto fascinantno.

Mislim da nije bas bistra u glavi, uglavnom kazem ja ajd bok zajebi i dam joj 100, na sto ona ja se tebe bojim, impulzivan si, bla bla, reko ajde nisam seljacina, razgovaramo, smirim je, objasnim da nisam kreten koji ce je tuci ili ne znam kaj, dogovorimo lijepo sutra novi termin, jos joj posaljem poruku da se ne ljutim, jucer joj posaljem da se lijepo provede na koncertu i ona meni danas otkaze sutra termin. A tolko je glupa da zove nas doma i kaze gdje studira i sve, i kazem, curo nastradat ces od nekog kretena, ne jebe to nju, ja sam impulzivan i nasilnik😂😂😂

Prestrasno, svaka cast onima koji to placaju 1200-2000, ali decki bacate lovu u zrak!!! Pa takva je bas zasluzila kretena koji je ne cijeni ni 5 posto. Eto ovo je recenzija o iskustvu i nadam se da nece biti obrisana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh