Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Pozdrav svima. I mene interesuje nalog Sweet LokoBaby iz Novog Sada. Da li neko ima iskustvo?
Dakle, moje prvo Seeking iskustvo je Sweet Loko Baby. NS. Trideset +. Kaze fitness instruktorka. Dogovor za 200 secernih i naglasavanje da je smestaj moja briga. Ne deli foto, upoznate je kad stigne. Vesela, nasmejana devojka. Za mene dobra riba. Sise, tanak struk... Ima par tatoo. Real GFE. French kissing, mazenje. She is really into it. Pusenje bez, prskanje, gutanje. Kad svrsi kao da je trenutak bez svesti. Uglavnom sve preporuke.
 
posljednja izmjena od urednika:
Jasno, cak ne mogu ni ove profile da nadjem koje ste ovdje spominjali. U search samo unosim Novi Sad i kaze nema nijednog korisnika
 
pozdrav, opet sam na seekingu..
trazim cure iz beograda, idem tamo za par dana..
ima dosta novih profila, cijene su razne ali nijedna neće ispod 300e za 2h.. jedino jedna malo starija čini mi se bi pristala na cijelu večer za 300e
imam par kandidata, vidjet ću do puta s kojom ću se naći..

isto tako, ima jedna mala iz zagreba, zapela mi je zesce za oko u razgovoru, ako se nađemo i bude ok, ponudio bi joj viđanje mjesečno ili nešto slično, bilo bi prvi puta da idem na tako nešto

al opet, to su žene, budite svi svjesni da su premazane svim mastima, i sve bi htjele što manje za što više para :)
 
posljednja izmjena od urednika:
slabo ih je iz slavonije, volio bi neku bližu lokalnu curu.. ili neku koju znam iz grada ili ovako a da ima profil, to bi bilo seksi :D
 
Imam pitanje za Seeking,

Dali su to većinom klasične kurve, sat-dva-tri seks i to je to, kao npr. Oglasnici?

Jer vidim da svi pričate u tom smjeru...
Uključio bih se ali bih radije išao na žensku s kojom imam malo drugaciji odnos nego s klasičnom kurvom, dođi jebi me i to je to, idi ća kad završiš.

Npr, idem u Zagreb 3 dana poslom, da ide s menom i da se i jebemo i družimo.

Opet, problem smo mala država i di svak svakog zna pa neznam koliko se cure upuštaju u takav odnos...
 
posljednja izmjena od urednika:
pa čuj, to ti prirodno ode u tom smjeru, želiš upoznati radi seksa jel.. jedino što ovdje možeš naći studentice i razni profil cura.. možda te to više pali.. mene da..
s time da ovdje većina cura cilja na sugar daddy, radije bi se s tobom viđale za X iznos, upravo jer su studentice i normalnije cure koje ne žele biti gažene različitim kurcem,,
ima ih i divljih, ima svgea
ali možeš tamo pronaći upravo to.. dosta njih i želi prvo druženje, svašta nešta.. ako ti je seks usput, a više GFE onda seeking dobro dođe
 
posljednja izmjena od urednika:
Imam pitanje za Seeking,

Dali su to većinom klasične kurve, sat-dva-tri seks i to je to, kao npr. Oglasnici?

Jer vidim da svi pričate u tom smjeru...
Uključio bih se ali bih radije išao na žensku s kojom imam malo drugaciji odnos nego s klasičnom kurvom, dođi jebi me i to je to, idi ća kad završiš.

Npr, idem u Zagreb 3 dana poslom, da ide s menom i da se i jebemo i družimo.

Opet, problem smo mala država i di svak svakog zna pa neznam koliko se cure upuštaju u takav odnos...
Moja iskustva sa seekinga su druzenja po par dana izlasci, vecere druzenja itd..
Bilo je i jedno od par sati ali vise zbog mene jer nisam imao vremena
 
posljednja izmjena od urednika:
s jednom iz BG od prije sam u stalnom kontaktu.. pošaljem joj nekad po 50e, a kad sam u Bg poševimo se za đabe, platim večeru tj ide sa mnom gdje i ja na moj račun.. smatram fer i korektnim.. samo ona je divlja, pa bi se malo maknio od tog odnosa
volim u guzu, evo dogovaram trenutno susrete samo radi seksa.. i kažem curama o čem je riječ..
nisam tako direktan jel, sve to suptilno nagovijestim, odma daju tarifu za 2h :D
 
Moja iskustva sa seekinga su druzenja po par dana izlasci, vecere druzenja itd..
Bilo je i jedno od par sati ali vise zbog mene jer nisam imao vremena
koliko te to izašlo druženje od više sati, pa i cijela večer?
jesu bile većinom starije dame koje bi pristale na to po prikladnoj cijeni?
ove mlađe su lude, bunu po 700e za 2h i to je to.. nije u redu :D
 
Pozdrav ljudi, interesuje me ako ima neko iskustva sa curama iz Beograda, kod koje vredi otići i kako se kreću cene, moze i u dm
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh