Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

nije je profil deaktiviran nego se drugačije zove... dosta se pisalo o njoj ovdje ali pošto se redovno brišu postovi ko zna što je ostalo a što izbrisano. meni svakako odlično iskustvo
 
Pa i nije, za tih mjesec dana možeš skupit 10 kontakta i onda ih imaš i otkažeš pretplatu, bio sam sa par cura i puno bolje mi je iskustvo sa njima, nego sa brazilkama ili sličnim. Većina cura sa seekinga radi za 200-300 € i to za nekih 3-4 sata. Naravno ima onih koje traže po 1000€ po susretu, no njima se odmah zahvališ i kaže da je to za tebe.
 
130€ nije previše s obzirom da ćeš sigurno u mjesec dana naći 10-ak cura kojima ćeš ostavit 200-300€ prije ili kasnije. bitno je u početku skupit kontakte kasnije laganini, tih 10-ak možeš vrtit lagano kroz više mjeseci ovisno kakav ti je budžet
 
Pitanje za oženjene - koliko podataka i slika ostavljate o sebi na Seeking profilu? Stavljate (očekuju li cure?) fotke na kojima vam se jasno vidi lice?

Pitam čisto iz znatiželje. Čuo sam iz provjerenih ruku da se na Seekingu dobro zabavljaju pa mi guzica ne da mira dok ne probam.
 
posljednja izmjena od urednika:
Da li je ko bio sa warmcutie, kakva su iskustva? Slike su joj toliko mutne da mislim da je fake..

Nije fake, dapace, poznata je dosta. Meni je ok jer volim tako građene zene s kovrcavom smeđom kosom, malo puno trazi i samo je lova zanima. Bio vec par puta. Nije nesto puno glasna, ali deepthroat i dobro pusenje, dopusti dosta. Ja bi je preporucio iako je malo skupa, ali ok, svako ima svoju cijenu
 
posljednja izmjena od urednika:
Nije fake, dapace, poznata je dosta. Meni je ok jer volim tako građene zene s kovrcavom smeđom kosom, malo puno trazi i samo je lova zanima. Bio vec par puta. Nije nesto puno glasna, ali deepthroat i dobro pusenje, dopusti dosta. Ja bi je preporucio iako je malo skupa, ali ok, svako ima svoju cijenu
Hvala na info, mogao bi onda dogovoriti nesto.. A poskupa jeste
 
meni je zadnje tražila 400 europljana pa sam se nasmijao, kad se sredi je dobra ali ovako i kad vidiš slike kad je bila u ljubav je na selu po meni ne vrijedi tih para. moram se složit s casperom samo lova ju zanima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh