Seeking - najbolje mjesto za pronalazak mladih sponzoruša

Mila iz Bg, ne preporučujem. Imali smo dogovoren susret nije se pojavila.
P. S. Pise da, je iz Bg ali prema njenim rijecima iz Niša je.
 
Mene je ona jurila da se vidimo, slala mi poruke svako malo i na Seeking i na Telegram (razmenili kontakte da mi dostavi neke dodatne slike, ali nije moj tip definitivno). Navodno ima i neki svoj stan u Beogradu, pa ne moraš da ti organizuješ smeštaj. Nisam bio zainteresovan pa nisam odgovarao nakon što sam rekao da ću razmisliti, ali i sada mi se desi da me cimne.

Dodatno, izbegavajte devojku/osobu koja se potpisuje sa SubmissiveA. Hajde što laže gde se nalazi (kaže mi da je u Beogradu, a kad predložim da se vidimo, kaže da je ipak u Hrvatskoj, itd.), nego što izgleda ima neki fetiš da zatrpava porukama u kojima te proziva. Ja sam je pitao šta tačno očekuje u odnosu, a dobio sam salvu prozivki da sam mlakonja, da su Amerikanci pravi muškarci i da oni samo kažu devojci šta hoće i ništa je ne pitaju. Ni to ne bi bio neki poseban problem, moguće da je ona hardcore sub fetišar koju takva komunikacija hladi, da devojka ne pošalje po 200 poruka u roku od 10 minuta i ima vrlo šizofren tok misli u kome je razgovor nemoguć. Za izbegavanje.
 
posljednja izmjena od urednika:
Mila iz Bg, ne preporučujem. Imali smo dogovoren susret nije se pojavila.
P. S. Pise da, je iz Bg ali prema njenim rijecima iz Niša je.
Imao sam dogovor sa njom početkom godine i kad sam stigao u Beograd nije odgovarala ni na poruke ni na pozive, nakon sat vremena me kontaktirala njena prijateljica, kao Mila je morala da otputuje pa će je ona zamijeniti...
Odjebao je naravno i pozvao sledeću sa liste sa seekinga 😁
U Bg je zaista izbor na seekingu sjajan.
 
posljednja izmjena od urednika:
U Bg je zaista izbor na seekingu sjajan.
Potvrđujem, Beograd je top grad što se tiče Seekinga. Bio sam par puta poslovno i to su bile muke za odabrat jer jednostavno nisam imao vremena vidjeti se svakom brutalnom "ribom" kojoj sam uzeo kontakt. Dođe mi da odem tamo na godišnji na 7 dana samo da ispraznim jaja i novčanik na miru.
 
posljednja izmjena od urednika:
Potvrđujem, Beograd je top grad što se tiče Seekinga. Bio sam par puta poslovno i to su bile muke za odabrat jer jednostavno nisam imao vremena vidjeti se svakom brutalnom "ribom" kojoj sam uzeo kontakt. Dođe mi da odem tamo na godišnji na 7 dana samo da ispraznim jaja i novčanik na miru.
Kakvo je stanje sa cijenama tamo ,neki prosjek .
Ima li netko iskustva sa curama iz Srbije da ih pozove i ugosti na dan dva u Hrvatskoj ?
 
Cijene su za nijansu niže od hrvatskih, ali ne treba očekivati čuda, skup je to sport i tamo. Za vikende u hr nisam pitao, ali mislim da bi se našlo zainteresiranih cura, pogotovo za obalu ljeti.
 
Cijene su za nijansu niže od hrvatskih, ali ne treba očekivati čuda, skup je to sport i tamo. Za vikende u hr nisam pitao, ali mislim da bi se našlo zainteresiranih cura, pogotovo za obalu ljeti.
Nisam jos probao Seeking ali planiram uskoro ,po recenzijama ovdje vidim da domaće cure vecinom lupaju neke velike cifre uz ne neku preveliku kvalitetu .
Da sada dolazi ljeto i vjerujem da bi se moglo dogovoriti neki odlazak na more uz druzenje .
Kakva je situacija u susjednoj nam Sloveniji i Bosni sa Seekingom ?
 
posljednja izmjena od urednika:
Nisam jos probao Seeking ali planiram uskoro ,po recenzijama ovdje vidim da domaće cure vecinom lupaju neke velike cifre uz ne neku preveliku kvalitetu .
Da sada dolazi ljeto i vjerujem da bi se moglo dogovoriti neki odlazak na more uz druzenje .
Kakva je situacija u susjednoj nam Sloveniji i Bosni sa Seekingom ?
Bosna je tanka ko rizla
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh