RIJEKA/ISTRA - Recenzije masaža

Jel neko kresnuo onu sa fb, stara plava kratka kosa, na fb Ksenja Senka Ban... Sva istetovirana ko knjiga... Navodno samo masira ali nikad se nezna i o njenim posebnim potrebama 😂
Ja sam bio kod Senke vise od ne znam ni sam koliko puta, zena masira i namaze ga uljem i samo rucni rad, nema oral nema sex...
Svrsavanje kod nje je puno bolje nego kod ostalih koje nude oral, isao sam kod nje jos kad je tek stigla u RI prije desetak godina, sad je jos isla koju kilu gore i jos je bolja. Za mene jedna od boljih u gradu
 
Ja sam bio kod Senke vise od ne znam ni sam koliko puta, zena masira i namaze ga uljem i samo rucni rad, nema oral nema sex...
Svrsavanje kod nje je puno bolje nego kod ostalih koje nude oral, isao sam kod nje jos kad je tek stigla u RI prije desetak godina, sad je jos isla koju kilu gore i jos je bolja. Za mene jedna od boljih u gradu
Kad stigne masirat, pratim je na fb i non stop je negdje, po srbiji, bosni, rh... svjetska žena široke ceste
 
Zna li netko u Ri za masazu sa HE osim Kostrene Vezice?
Ili body to body?
Nekad je to bas bilo popularno po burzi a sad to vise ne nalazim.
 
Ja već 2 godine nisam u Rijeci.. jedna je da te završi rukom a druga s pušenjem. Ali nije to preskupo bilo ni onda pa ni sad . Nazovi pa pitaj. Ne možeš sve odgovore dobiti ovdje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh