Punta Križ Sex

Pa evo nek drugi koji posjećuju kažu koji je auto da vidimo jel i ti lažeš...

Inače, nevjerujem nikom, iza nicka na forumu nemožeš vjerovat nikom kad neznaš tko piše.

Meni je samo zapalo za oko da jedni pisu da je dobro drugi da je bezveze.

Moje mišljenje je :
Zašto bi itko došao na plažu seksat se, gdje svi znaju da je plaža za to i gdje ce sigurno 90% populacije biti likovi s drobom od 50 godina koji piju pivu puse cigaru i misle da ce jebat tu nešto mladog mesa?

Ako voliš da te neko gleda dok se jebeš postoji puno boljih načina....

Za nicolete me samo zanimalo zašto ide. Jer očigledno je da nećeš srest mladi par, zgodni decko i cura koji se dobro jebu...ako i dođe takav, okruže ih drkaroši šta je meni osobno užas i bezveze
 
eto još jednog debila kojemu je važno č ili ć a ne shavČa(znam nema čime) da sam več 100 puta napisala da tamo ne sudjelujem niti Ču sudjelovati u orgijama vas nadobudnih polujebaČa
Pretpostavljam da si trgovka koja se počela jebati s 16 pa glumi bagru i vuće slinavce ko ona glupa Sig prije za sobom. Napuši mi se kurca, velikog ili malog nije bitno ionako si droljetina.
 
Kakav novi profil, kaj briješ ti? Imam isti već godinama tu. To šta si ti bila nulta točka pažnje u srednjoj nakon čega si odlučila kompromizirat istu na orgijanama gdje su papčine koje bi pojebale i rasvjetni stup to je tvoj problem.
eto sve znaš pa ti nije potrebno objašnjavati,samo mi nije jasno za tebe sam očigledno gadna NICOLETA za onog drugog NIKOLA,možda da se dogovorite???
 
Oće li jebat ko šta ode ili ćete se svađat

Nicoleta je pobjednik/ca u svakom smislu.
Ako je muško - dobro vas je frajer raspizdio cijeli dan serete
Ako je žensko - jebat nećete, a ona vas je izdominirala (ako je pica njena)
 
Oće li jebat ko šta ode ili ćete se svađat

Nicoleta je pobjednik/ca u svakom smislu.
Ako je muško - dobro vas je frajer raspizdio cijeli dan serete
Ako je žensko - jebat nećete, a ona vas je izdominirala (ako je pica njena)
Je, pogptovu intelektualno. Vidi se intelektualna superiornost. Ahahahahahaha, uzmi i ti terapiju.
 
Pretpostavljam da si trgovka koja se počela jebati s 16 pa glumi bagru i vuće slinavce ko ona glupa Sig prije za sobom. Napuši mi se kurca, velikog ili malog nije bitno ionako si droljetina.
Pa dobro veceeerr... Stara opsesija zaborava nema, jel..Ok,ok,ja sam kriva, uvijek sam se u svemu trudila biti nezamjenjiva.. Dobivam vase mailove preko frendice da cmoljite i ispitujete jesam se udala hahaha.. Nisam jos, ali mozda uskoro.. Tek nedavno, odnosno ovo ljeto sretoh covjeka koji je muskarac u svakom smislu u kojem vi, jebiga, niste.. Sto da vam kazem, iako sam ateist mogu reci da me visa sila sacuvala od svih psihicki bolesnih ljudi ovdje. Mislim da bi kolektivno trebali krenuti raditi na sebi, svojim traumama,kod strucnog lica jer vidim da nema pomaka...Nemam financijske potrebe vratiti se u ovaj posao jer iskreno, zaradujem svaki mjesec sve vise i pokrivam sve troskove zivota u kojem nikad nisam stedjela. Ni sebe, ni pare😉 To je tako kad od malena imate radne navike, fokus, izdrzljivost i mentalnu stabinost. Nisu vam skupe cak ni djevojke od 200 e haha..Za neko vrijeme prelazim na inozemno trziste jer mislim da se ovdje nemam vise s kim porediti.. Zabavno mi je citati vase kuknjave o tome kak vas kurve ne vole, a vi im dajte pola mj place, iako se ne javljam dok nisam spomenuta, a i za to me boli k iskreno, mozda mi je malo postalo sve previse lako u zivotu pa da zakuhamo... Nikad ja nisam vukla vas za sobom, vi ste trcali za mnom, vecina, a i oni koji nisu bolje da nisu.. Meni ste bili samo jedan od izvora prihoda (klijenti) i sredstvo za gladjenje mog poznatog ega ili za sprdnju(forumasi koji nisu bili klijenti)... E da, znam tko si jer jebiga, JA sve znam i UVIJEK znam s kim pisem i tko se skriva iza kojeg nicka.. Samo me boli k(da i za tebe).. Posjedujem talente koje vi nemate🧙‍♀️ Zelim vam da nadete mir, da se izlijecite uz naporan rad na sebi, zaradite pare i postanete muskarci, ne drkadzije😺
 
Pa dobro veceeerr... Stara opsesija zaborava nema, jel..Ok,ok,ja sam kriva, uvijek sam se u svemu trudila biti nezamjenjiva.. Dobivam vase mailove preko frendice da cmoljite i ispitujete jesam se udala hahaha.. Nisam jos, ali mozda uskoro.. Tek nedavno, odnosno ovo ljeto sretoh covjeka koji je muskarac u svakom smislu u kojem vi, jebiga, niste.. Sto da vam kazem, iako sam ateist mogu reci da me visa sila sacuvala od svih psihicki bolesnih ljudi ovdje. Mislim da bi kolektivno trebali krenuti raditi na sebi, svojim traumama,kod strucnog lica jer vidim da nema pomaka...Nemam financijske potrebe vratiti se u ovaj posao jer iskreno, zaradujem svaki mjesec sve vise i pokrivam sve troskove zivota u kojem nikad nisam stedjela. Ni sebe, ni pare😉 To je tako kad od malena imate radne navike, fokus, izdrzljivost i mentalnu stabinost. Nisu vam skupe cak ni djevojke od 200 e haha..Za neko vrijeme prelazim na inozemno trziste jer mislim da se ovdje nemam vise s kim porediti.. Zabavno mi je citati vase kuknjave o tome kak vas kurve ne vole, a vi im dajte pola mj place, iako se ne javljam dok nisam spomenuta, a i za to me boli k iskreno, mozda mi je malo postalo sve previse lako u zivotu pa da zakuhamo... Nikad ja nisam vukla vas za sobom, vi ste trcali za mnom, vecina, a i oni koji nisu bolje da nisu.. Meni ste bili samo jedan od izvora prihoda (klijenti) i sredstvo za gladjenje mog poznatog ega ili za sprdnju(forumasi koji nisu bili klijenti)... E da, znam tko si jer jebiga, JA sve znam i UVIJEK znam s kim pisem i tko se skriva iza kojeg nicka.. Samo me boli k(da i za tebe).. Posjedujem talente koje vi nemate🧙‍♀️ Zelim vam da nadete mir, da se izlijecite uz naporan rad na sebi, zaradite pare i postanete muskarci, ne drkadzije😺
Pojačaj terapiju, bogati.
 
Pa dobro veceeerr... Stara opsesija zaborava nema, jel..Ok,ok,ja sam kriva, uvijek sam se u svemu trudila biti nezamjenjiva.. Dobivam vase mailove preko frendice da cmoljite i ispitujete jesam se udala hahaha.. Nisam jos, ali mozda uskoro.. Tek nedavno, odnosno ovo ljeto sretoh covjeka koji je muskarac u svakom smislu u kojem vi, jebiga, niste.. Sto da vam kazem, iako sam ateist mogu reci da me visa sila sacuvala od svih psihicki bolesnih ljudi ovdje. Mislim da bi kolektivno trebali krenuti raditi na sebi, svojim traumama,kod strucnog lica jer vidim da nema pomaka...Nemam financijske potrebe vratiti se u ovaj posao jer iskreno, zaradujem svaki mjesec sve vise i pokrivam sve troskove zivota u kojem nikad nisam stedjela. Ni sebe, ni pare😉 To je tako kad od malena imate radne navike, fokus, izdrzljivost i mentalnu stabinost. Nisu vam skupe cak ni djevojke od 200 e haha..Za neko vrijeme prelazim na inozemno trziste jer mislim da se ovdje nemam vise s kim porediti.. Zabavno mi je citati vase kuknjave o tome kak vas kurve ne vole, a vi im dajte pola mj place, iako se ne javljam dok nisam spomenuta, a i za to me boli k iskreno, mozda mi je malo postalo sve previse lako u zivotu pa da zakuhamo... Nikad ja nisam vukla vas za sobom, vi ste trcali za mnom, vecina, a i oni koji nisu bolje da nisu.. Meni ste bili samo jedan od izvora prihoda (klijenti) i sredstvo za gladjenje mog poznatog ega ili za sprdnju(forumasi koji nisu bili klijenti)... E da, znam tko si jer jebiga, JA sve znam i UVIJEK znam s kim pisem i tko se skriva iza kojeg nicka.. Samo me boli k(da i za tebe).. Posjedujem talente koje vi nemate🧙‍♀️ Zelim vam da nadete mir, da se izlijecite uz naporan rad na sebi, zaradite pare i postanete muskarci, ne drkadzije😺
Blitavko, jel ovo neka vrsta prijetnje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh