Punta Križ Sex

Osim toga, da išta znate znali bi da je top destinacija za swingere kamp Valalta. Na Punta Križu provedu dva tri dana, gotovo svakom treći dan dosadi divlja plaža, skroz neuredna bez tuša. Ta kakti šumica prekrivena pišalinom i vrećama za smeće je katasrofa, taman za likove Nikolu i markkkkka.
 
Hahahah koji si ti debil vjerojatno nepotentan pa nista drugo i nemozes osim vredjat zene i glumit nekog pravopisnog junaka hahahahahahaha a picku si vidio danas kad je nikola pokazo hahaj pa proradio ego hahaha
Znaš da tvoj tekst mijenja značenja ovisno o mjestima gdje staviš zarez ili točku. I sad ga ja čitam te pokušavam shvatiti šta bi netko tvog iq-a mogao pokušati reći. Ali ne ide. Nikako. Ma koliko god se potrudio pokušati biti glup 🤣
 
Hahahah koji si ti debil vjerojatno nepotentan pa nista drugo i nemozes osim vredjat zene i glumit nekog pravopisnog junaka hahahahahahaha a picku si vidio danas kad je nikola pokazo hahaj pa proradio ego hahaha
Bogati, ako smo već kod slike pičke koju je debos stavio, svatko iskusan reći će ti da toj pički treba pod hitno higijene. Vidljiva je iritacija kože zbog nedostatka sapuna i vode, eventualno neke kremice za kožu poslije depilacije. Al ti to nemreš uočiti.
 
Hahahah koji si ti debil vjerojatno nepotentan pa nista drugo i nemozes osim vredjat zene i glumit nekog pravopisnog junaka hahahahahahaha a picku si vidio danas kad je nikola pokazo hahaj pa proradio ego hahaha
Rekao bih ti i da pitaš majku jesam li impotentan (tako se kaže btw) ali stvarno ni pijan nisam jebo bilo šta. Pa ni nešto šta je tebe okotili.
Ajde odi Nikoli plati manikura. Ovako mi prolazi samo za ciganku čistačicu.
 
Hahahah koji si ti debil vjerojatno nepotentan pa nista drugo i nemozes osim vredjat zene i glumit nekog pravopisnog junaka hahahahahahaha a picku si vidio danas kad je nikola pokazo hahaj pa proradio ego hahaha
Rekao bih ti i da pitaš majku jesam li impotentan (tako se kaže btw) ali stvarno ni pijan nisam jebo bilo šta. Pa ni nešto šta je tebe okotilo.
Ajde odi Nikoli plati manikura. Ovako mi prolazi samo za ciganku čistačicu
 
A nije bila rijec kakva je picka...vvec da je musko...vidis koliki si debeli...al pismeni debil🤣
Ahahahahahaha, isuse, ja ti samo skrećem pažnju na to da pička sa slike pod hitno treba vodu, a ti niti to ne možeš shvatiti. Slika na netu nije dokaz identiteta. Aj ponovi 200 puta možda shvatiš.
 
vidi mišu mali kako se to radi
IMG-4f0b90c42a00a9bbbb8e7bb370d70ea1-V.jpg
23k koraka, Nikola voli hodati puno haha
Dobar ovaj Huawei Watch GT 😍
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh