Punta Križ Sex

Ma vidiš ga da je bolestan...provocira cijeli dan, valjda mu to pomaže da se osjeća bitnim u životu kad mu se ljudi obraćaju, makar se svađali s njim i pljuvali po njemu.
 
Jebao te led mora da ste oboje stvarno gadno kad toliko vremena provodite na forumu o kurabama.
Btw vjerovali ili ne ali žene koje vrijede nešto stvarno i gledaju koliko je frajer pismen pošto time pokazuje donekle i inteligenciju te obrazovanje.
Ove ostale su jednostavno šlape.
 
Jebao te led mora da ste oboje stvarno gadno kad toliko vremena provodite na forumu o kurabama.
Btw vjerovali ili ne ali žene koje vrijede nešto stvarno i gledaju koliko je frajer pismen pošto time pokazuje donekle i inteligenciju te obrazovanje.
Ove ostale su jednostavno šlape.
a šta ti radiš ovdje na forumu o krabama???
 
Jebao te led mora da ste oboje stvarno gadno kad toliko vremena provodite na forumu o kurabama.
Btw vjerovali ili ne ali žene koje vrijede nešto stvarno i gledaju koliko je frajer pismen pošto time pokazuje donekle i inteligenciju te obrazovanje.
Ove ostale su jednostavno šlape.
Nije ovo o kurabama forum, vidiš da se zove ljubavni forum. Samo ljubav. 😘
 
vidi mišu mali kako se to radi
IMG-4f0b90c42a00a9bbbb8e7bb370d70ea1-V.jpg

A dobro realno brate izdominirala te sad...
 
Stari moj postavi si pitanje koji kurac bi uopće treba koja išta vrijedi radila ovdje.
Osim ako nije osvetoljubiva kuraba ili totalni gabor razjeban činjenicom da one iole ugodnijeg izgleda čak žive od toga.
A nakon toga i na šta tek liči tip koji joj drži leđa?
Don Quijote virtuale 🤣🤣🤣
Osobno tu dolazim radi najnovijih informacija o tržištu te da se poštedim loših iskustava kada i "pobjegnem" od doma u malo razonode... pošto mi je moje vrijeme dragocjeno.
A dobro realno brate izdominirala te sad...
 
Ipak ostajes drkadzija iz napusteni auta.....kupi i ti pa posalji.......jado jadni sad se vidi ko je lazov🤣🤣🤣
Ahahah
ma nije lažov samo iskompleksirani radi male piše pa mu sada bed pokazati
Ahahahaha, a gle, stvarno nisam debil da bi stavljao sliku kurca na net, to rade umobolni ljudi. Osim toga, već sam napisao da slika nije dokaz identiteta, u to vjeruju baš oni glupi poput ovog sa nikom markkkk. Znači, da ponovimo, glup si pa ne znaš da sada označava sadašnjost, lažeš da si žensko i da si često na plaži jer da jesi ne bi imala potrebe pisati idiotarije i znala bi koji je napušteni auto na plaži na kojoj si kako tvrdiš barem 50 dana na godinu. Toplo preporučam posjet psihijatru tebi, onom maloumniku koji se služi govorom mržnje pa se poziva na demokraciju i paćeniku markkkku koji vjeruje u tvoje idiotarije.
 
Jesam bocnuo gdje boli ha? Prijatelju previše godina imam da ne bih na prvu prepoznao jadnike koji traže neki smisao svom životu. Makar kao što sam rekao - biti Don Quijote virtuale.
Ostavi se filmova i bajki, prihvati sebe i nađi barem neku debeljucu da sebe olakšaš a nju usrećiš.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh