Punta Križ Sex

Amigo da išta vrijediš kao i tvoje filozofije imao bi partnericu s kojom bi živio život umjesto da opsjedaš druge ljude. I tu svaki razgovor o frustracijama i kompleksima s tobom završavamo.
Koji si ti izgubljen slučaj 🤣🤣🤣. Stvarno je nekima objašnjavati kao da govoriš zidu. Odgovaram ti samo i isključivo jer mi je dosadno dok čekam red. Baš me tupsoni poput tebe zabavljaju u svojoj ograničenosti. Dakle imam partnericu. Imam 2 prijateljice. Imam 3 para s kojima se povremeno družim. Imam još neke neformalne odnose. Kaj ti ne kužiš točno?? To što imam partnericu znači da nemam više perverzne potrebe drkati po plaži na nimfomanke iz Njemačke??? Moja partnerica s tim nema problema. Da čitaš, a ne praviš se pametan vidio bi već sve napisano. Ajde mi sada objasni još jednom molim te kako ja nemam partnericu, kako ne jebem i kako sam drkadžija koji se ponižava.😘 Znam za to slijedi u tvom mozgu jer nažalost nisi sposoban za bolje. Tebi je sve to itekako neshvatljivo. E da neću ti više replicirati jer sam dočekao red i sada idem drkati i jebati jedan perverzni par koji i ovdje ima profil. Pa ti se možda i oni jave da te malo rajcaju i zajebavaju. 🤣🤣
 
  • Haha
reagiranja: JRK
yo, ja sam IT student 24 (musko) samac, ako bi radio u rovinju, buduci da nikoga neznam, zanima me da li ima na punti moje godiste i u 30im za druzenje, akcije me opcenito ne smetaju te sam otvoren sa do 40+ duo/3some. Koje je vase misljenje za puntu opcenito?
Pozdrav! Na Punti su uglavnom stariji, ali nadje se i mladih parova. Ima svega, bas da ces naci curu svojih godina, tesko, ali bez problema mozes pojebati neku stariju. Punta je zakon, topla preporuka ako zelis uzivati u suncu, kupanju i akciji cijeli dan 😉
 
Pozdrav,nisam nikad bio na nudistickim plazama,ali bi probao otici na punta kriza,pa me zanima kakve su sanse da neki solo muskarac od 20 godina nade neku solo zensku za seks,i dali tamo idu vecinom stariji ili ima i mladih?
 
Pozdrav,nisam nikad bio na nudistickim plazama,ali bi probao otici na punta kriza,pa me zanima kakve su sanse da neki solo muskarac od 20 godina nade neku solo zensku za seks,i dali tamo idu vecinom stariji ili ima i mladih?
šanse da nađeš solo mlađu curu su nula a možda čak i manje od toga,jer jednostavno kad bi cura tamo sama došla nebi mogla živjeti od drkađija,ja idem s mužem pa malo lakše "živim" ,a što se tiće godina,ima svakakvih profila ljudi,ima i mlađih parova i starijih,na početku plaže odmah ispod kafića na onom šljunku sakupljaju se mlađi a sve dalje prema gey plaži je više starije populacije,dali če ti se s kojim parom posrečiti zavisi od afiniteta tih parova ali koliko sam primjetila i iz iskustva ti mlađi parovi obićno traže iste takve parove
 
Ne idem na ovakve plaže, ali po svemu šta se napisali, tu mladi dečko solo nema što tražit.
Nevjerujem da tu dolaze mlade cure željne seksa kad to mogu nać van te plaže gdje god hoće.
Mislim po Vašem napisanom može se nać starija žena 50-60-70 god željna seksa....i parovi.
 
šanse da nađeš solo mlađu curu su nula a možda čak i manje od toga,jer jednostavno kad bi cura tamo sama došla nebi mogla živjeti od drkađija,ja idem s mužem pa malo lakše "živim" ,a što se tiće godina,ima svakakvih profila ljudi,ima i mlađih parova i starijih,na početku plaže odmah ispod kafića na onom šljunku sakupljaju se mlađi a sve dalje prema gey plaži je više starije populacije,dali če ti se s kojim parom posrečiti zavisi od afiniteta tih parova ali koliko sam primjetila i iz iskustva ti mlađi parovi obićno traže iste takve parove
OK,hvala na odgovoru,sto se tice zena ne mora biti neka mlada,moze i neka do 45 godina,vise ne...
 
Bok ljudi, cini mi se da bi ovde moglo bit ljudi od pomoci.
Ja i cura smo odlucili krenuti u iskustva s drugim parovima pa ako imate koji savjet kako uci u taj svijet?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh