Piss / Golden shower

Radim. Ali ne s bilo kim. tražim obrazovane, uljudne i strpljive muškarce koji zaista žele dominaciju.

U privatnoj poruci želim da mi se osoba malo predstavi. Meni je to bitno, ja nisam kurva koja te odradi na brzinu i uzme pare… vidim da je većina ovdje na to navikla.

Na moju molbu da se predstave i napišu mi malo o svojim iskustvima u dominaciji, osobe s kurcem (ne nužno muškarci, jer ne želim uvrijediti ostale, prave muškarce) počnu me vrijeđati da sam drkadzija koja drka na njihova iskustva.

Znaci, u ovih nekoliko dana na forumu, osobe s kurcem me konstantno zlostavljaju i optužuju da sam muško. A uz to većina se ne potrudi pročitati moje objave kojih ima jedva desetak.
 
Radim. Ali ne s bilo kim. tražim obrazovane, uljudne i strpljive muškarce koji zaista žele dominaciju.

U privatnoj poruci želim da mi se osoba malo predstavi. Meni je to bitno, ja nisam kurva koja te odradi na brzinu i uzme pare… vidim da je većina ovdje na to navikla.

Na moju molbu da se predstave i napišu mi malo o svojim iskustvima u dominaciji, osobe s kurcem (ne nužno muškarci, jer ne želim uvrijediti ostale, prave muškarce) počnu me vrijeđati da sam drkadzija koja drka na njihova iskustva.

Znaci, u ovih nekoliko dana na forumu, osobe s kurcem me konstantno zlostavljaju i optužuju da sam muško. A uz to većina se ne potrudi pročitati moje objave kojih ima jedva desetak.
sto je pegging?
 
Samo jednom i to nakon što smo se dobro upoznali i neko duže vrijeme družili. Znao sam sve njene prehranbrene navike, visoki higijenski standard. Bilo je kako - tako. Teško bi se odlučio ponoviti, ali nikad ne treba reći nikad.
 
Radim. Ali ne s bilo kim. tražim obrazovane, uljudne i strpljive muškarce koji zaista žele dominaciju.

U privatnoj poruci želim da mi se osoba malo predstavi. Meni je to bitno, ja nisam kurva koja te odradi na brzinu i uzme pare… vidim da je većina ovdje na to navikla.

Na moju molbu da se predstave i napišu mi malo o svojim iskustvima u dominaciji, osobe s kurcem (ne nužno muškarci, jer ne želim uvrijediti ostale, prave muškarce) počnu me vrijeđati da sam drkadzija koja drka na njihova iskustva.

Znaci, u ovih nekoliko dana na forumu, osobe s kurcem me konstantno zlostavljaju i optužuju da sam muško. A uz to većina se ne potrudi pročitati moje objave kojih ima jedva desetak.
Postovanje, ja sam m21 i nov sam u svemu ovome ali rado bi htio da me Vi sve naucite, obozavam dominaciju sa zenske strane
 
imam dual sim pa sam zvao 20tak brojeva iz oglasa radi radoznalosti jer osim azijatkinje i ovo jednom planiram probat ( trenutno me ne privlači 😣 ), većina ih poklopi kada se spomene piss , ima ih par koje su potvrdno odgovorile da to rade pa ću ih navest da ne zivkate bezveze poput mene 🤡





na wacap odgovorila da radi

uglavnom kolko sam shvatio starije i deblje to rade , znači ništa za mene
 
Kada si radio ovu provjeru? Pitam jer ja nikako ne mogu dobiti Silviu na telefon, a ona me jako zanima.
 
imam dual sim pa sam zvao 20tak brojeva iz oglasa radi radoznalosti jer osim azijatkinje i ovo jednom planiram probat ( trenutno me ne privlači 😣 ), većina ih poklopi kada se spomene piss , ima ih par koje su potvrdno odgovorile da to rade pa ću ih navest da ne zivkate bezveze poput mene 🤡





na wacap odgovorila da radi

uglavnom kolko sam shvatio starije i deblje to rade , znači ništa za mene
Jel ove primaju piss ili daju ?
 
Kada si radio ovu provjeru? Pitam jer ja nikako ne mogu dobiti Silviu na telefon, a ona me jako zanima.
sredinom prošlog tjedna u popodnevnim satima , između 4 i pol 7 , silvija se javila nakon 4 poziva ( zvao svakih 35 min) i poklopila je kad me pitala za godine , kasnije pročitao na forumu da sam trebao reči najmane 40 da imam

odgovor na post iznad - rekao bi da daju piss , jer sam ih pitao jel rade to , primio bi po tjelu ispod sisa i tak bi dao , nikakva pišanja po licu , ustima , u čaše i takve gluposti - mislim da bi od tog povarčal

kako sam napisal gore da rade samo starije i deblje u Hr , na egeu je drugačije svaka 4,5 cura u 20tima radi sve , evo primjera

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh