Piss / Golden shower

imam dual sim pa sam zvao 20tak brojeva iz oglasa radi radoznalosti jer osim azijatkinje i ovo jednom planiram probat ( trenutno me ne privlači 😣 ), većina ih poklopi kada se spomene piss , ima ih par koje su potvrdno odgovorile da to rade pa ću ih navest da ne zivkate bezveze poput mene 🤡





na wacap odgovorila da radi

uglavnom kolko sam shvatio starije i deblje to rade , znači ništa za mene
Za Silvu mogu ptvrditi.
Bio sam kod nje vise puta,
Piss, rimming, CIM, cak mi je jednom i sama ponudila anal ( koji sam naravno prihvatio😉)
 
Ja radim piss direktno u usta. Ne pijem nikakve lijekove, ni alkohol i ne drogiram se. Prije piss seanse pijem puno vode i prilagodim prehranu. A što se tiče pitanja koje se često postavlja, uživam li u tome, doživjela sam orgazam tijekom pissa u usta i to orgazam koji ne mogu zaboraviti već jako dugo. Naravno, bio je to sub s kojim se već duže vremena nalazim, pa imamo obostrano povjerenje.
Pozdrav damo
 
Ja radim piss direktno u usta. Ne pijem nikakve lijekove, ni alkohol i ne drogiram se. Prije piss seanse pijem puno vode i prilagodim prehranu. A što se tiče pitanja koje se često postavlja, uživam li u tome, doživjela sam orgazam tijekom pissa u usta i to orgazam koji ne mogu zaboraviti već jako dugo. Naravno, bio je to sub s kojim se već duže vremena nalazim, pa imamo obostrano povjerenje.
Pozdrav
Da li se može doći na piss kod tebe?
 
Radim. Ali ne s bilo kim. tražim obrazovane, uljudne i strpljive muškarce koji zaista žele dominaciju.

U privatnoj poruci želim da mi se osoba malo predstavi. Meni je to bitno, ja nisam kurva koja te odradi na brzinu i uzme pare… vidim da je većina ovdje na to navikla.

Na moju molbu da se predstave i napišu mi malo o svojim iskustvima u dominaciji, osobe s kurcem (ne nužno muškarci, jer ne želim uvrijediti ostale, prave muškarce) počnu me vrijeđati da sam drkadzija koja drka na njihova iskustva.

Znaci, u ovih nekoliko dana na forumu, osobe s kurcem me konstantno zlostavljaju i optužuju da sam muško. A uz to većina se ne potrudi pročitati moje objave kojih ima jedva desetak.
Takvu trazim...javi se...kisd
 
Postovanje.nikad nisam rekao za neku damu da je kurva.i ne trazim samo za jedan susret.trazim damu koja ce biti zadovoljna i koju bi volio vise puta sresti.ako budem odgovarao njenim zahtevima.ako ste za poznanstvo bila bi mi cast.probati vas piss.
 
Mark..Iskreno još nisam naišao na ženu koja voli primiti piss.. A pogotovo koja voli da guta piss. To ćeš jako teško naći...Naše cure/žene se jako groze tih igrica...
Viđo sam se sa čak dvije koje su voljele daviti i primati, gutati piss, i vezanja.. obje su baš submisivne i introvertne, malo i muškobanjaste po ponašanju, ne bi čovjek na prvu reko da ih to pali 😅 primo piss nisam, ne pali me to, ali pišao jesam, ni to me ne pali pretjerano, al zanimljivo iskustvo.. jedna je meni prišla u klubu, a druga je frendica od bivše, tak da nema pravila
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh