Piss / Golden shower

Za piss igrice najbolje je imati stalnu partnericu ili osobu od povjerenja.
Ovdje ću se bazirati samo na primanje piss-a od žene.. Davanje svog pissa ženskom rodu ne prakticiram..
Nije mi to uzbudljivo a i nekako mi ponižavajuće djeluje na žene....
Stoga da kažem par riječi kako i na koji način muškarac najbolje da osjeti ženski mlaz...
Preferiram primiti pis od stalne partnerice..Zašto? e sad...
Jer vjerujte mi, nije isto posaugati piss od stalne cure ili od neke koja ko zna što je konzumira i čime se truje.
kakvim otrovima, drogom ili lijekovima...
. Zašto to kažem..Kao prvo okus nije isti.
Kao drugo mokraća je izlučeni otrov iz organizma..I ako osoba koja vas ''zalijeva'' konzumira kojekakve lijekove ili drogu, budite sigurni da ćete ispijanjem njezine pišaline u svoj organizam unijeti svo smeće koje je ona izbacila iz svoga...............
Meni osobno najbolje je kada se žena po ljeti najede lubenice..Onda piss ima strava okus..
Čak i poslije ispijanja pive ili jedenja krastavaca ili pak finog sladoleda, piss ima strava okus....Za sve popiti...
No postoje iznimke...Piss je izrazito trpkog i skoro odvratnog okusa ako je žena prije toga jela ribu, šparoge, paprike ili špinat..Neko povrće jakog i intenzivnog okusa...
Okus je pogotovo katastrofa dotična ako uzima neke ljekove...Onda se bolje malo strpiti.. ...
Vjerujte mi na riječ..
 
Za piss igrice najbolje je imati stalnu partnericu ili osobu od povjerenja.
Ovdje ću se bazirati samo na primanje piss-a od žene.. Davanje svog pissa ženskom rodu ne prakticiram..
Nije mi to uzbudljivo a i nekako mi ponižavajuće djeluje na žene....
Stoga da kažem par riječi kako i na koji način muškarac najbolje da osjeti ženski mlaz...
Preferiram primiti pis od stalne partnerice..Zašto? e sad...
Jer vjerujte mi, nije isto posaugati piss od stalne cure ili od neke koja ko zna što je konzumira i čime se truje.
kakvim otrovima, drogom ili lijekovima...
. Zašto to kažem..Kao prvo okus nije isti.
Kao drugo mokraća je izlučeni otrov iz organizma..I ako osoba koja vas ''zalijeva'' konzumira kojekakve lijekove ili drogu, budite sigurni da ćete ispijanjem njezine pišaline u svoj organizam unijeti svo smeće koje je ona izbacila iz svoga...............
Meni osobno najbolje je kada se žena po ljeti najede lubenice..Onda piss ima strava okus..
Čak i poslije ispijanja pive ili jedenja krastavaca ili pak finog sladoleda, piss ima strava okus....Za sve popiti...
No postoje iznimke...Piss je izrazito trpkog i skoro odvratnog okusa ako je žena prije toga jela ribu, šparoge, paprike ili špinat..Neko povrće jakog i intenzivnog okusa...
Okus je pogotovo katastrofa dotična ako uzima neke ljekove...Onda se bolje malo strpiti.. ...
Vjerujte mi na riječ..
A tebi nije osobno poniženje kad ti žena piša u usta?!
Pa ako žena želi da ju popišaš to joj je vjerovatno jer joj je to uzbudljivo i napaljujuče....
Nitko ne želi da je prisila, od bilo koje strane, muške i ženske.
 
Mark..Iskreno još nisam naišao na ženu koja voli primiti piss.. A pogotovo koja voli da guta piss. To ćeš jako teško naći...Naše cure/žene se jako groze tih igrica...
 
Da malo ozivim temu, da li netkozna neku curu koja radi piss? Da ona po meni pisa, to mislim. Ak ima molio bio preporuku, bilo domaca il strana.
 
Gle fakat ne znam kako bi vam pomogao, Sad ovak, prvo mi na pamet pada da pričekate fašnik i onda se u ženskom wc-u maskirate u wc školjku,... nije nekaj ali ono bar za početak da se vidi kako se stvar razvija...
 
Zna li netko neku koja radi piss? Možda Silvia ?
Ja radim piss direktno u usta. Ne pijem nikakve lijekove, ni alkohol i ne drogiram se. Prije piss seanse pijem puno vode i prilagodim prehranu. A što se tiče pitanja koje se često postavlja, uživam li u tome, doživjela sam orgazam tijekom pissa u usta i to orgazam koji ne mogu zaboraviti već jako dugo. Naravno, bio je to sub s kojim se već duže vremena nalazim, pa imamo obostrano povjerenje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh