Piss / Golden shower

Radim. Ali ne s bilo kim. tražim obrazovane, uljudne i strpljive muškarce koji zaista žele dominaciju.

U privatnoj poruci želim da mi se osoba malo predstavi. Meni je to bitno, ja nisam kurva koja te odradi na brzinu i uzme pare… vidim da je većina ovdje na to navikla.

Na moju molbu da se predstave i napišu mi malo o svojim iskustvima u dominaciji, osobe s kurcem (ne nužno muškarci, jer ne želim uvrijediti ostale, prave muškarce) počnu me vrijeđati da sam drkadzija koja drka na njihova iskustva.

Znaci, u ovih nekoliko dana na forumu, osobe s kurcem me konstantno zlostavljaju i optužuju da sam muško. A uz to većina se ne potrudi pročitati moje objave kojih ima jedva desetak.
Rado bih se sa Vama dogovorio za susret
 
Dobar dan nadovezujem se na ovu temu jer radi jedna cura iz osijeka Nina,ali joj se put mora platit unaprijed to je jedini problem.. nije skupa neki se zale da je prevara al mene i kolegu odlicno odradila i golden shower 10/10 nije se pozalila cak bi reko da je i uzivala:)
 
Domina Iris iz Slo radi sve pa i golden showers. Ja išao da probam kak to izgleda, a i da joj usput vidim mačkicu što mi bio prioritet. Te sam mislio da će mi sjest tako upišana na facu, al se nije dala. Profesionalni studio ima u Kopru, u Ljubljani ima apartman mislim u kojem ima seanse jednom tjedno
U dominaciji sam nov i nije da me baš bol pali, al koža, pete i ostalo su mi vauuu
Ima i igle pa ko je za žešće neka izvoli
00386 41 560 951 vam broj
 
Domina Iris iz Slo radi sve pa i golden showers. Ja išao da probam kak to izgleda, a i da joj usput vidim mačkicu što mi bio prioritet. Te sam mislio da će mi sjest tako upišana na facu, al se nije dala. Profesionalni studio ima u Kopru, u Ljubljani ima apartman mislim u kojem ima seanse jednom tjedno
U dominaciji sam nov i nije da me baš bol pali, al koža, pete i ostalo su mi vauuu
Ima i igle pa ko je za žešće neka izvoli
00386 41 560 951 vam broj
I kakva je mackica? :)

Jesi zadovoljan sta se tice higijene i opcenito jel zna posao ili samo da odradi i da se rijesi?
 
Jel postoji mogućnost da sa početnicima ne radi maksimalnu bol?
Ma naravno, ta i ja početnik... Do nje bol nisam volio, ne volim i dalje al je uzbudljivo, zanimljivo... Ma blaga je ona, al vjerujem da može bit i opaka. Po slikama koje objavila i po vrhunsko opremljenom salonu. Nije obična soba pa da te tuče i veže već je profesionalno opremljena prostorija sa različitim spravama za mučenje, vezanje...
 
Ma naravno, ta i ja početnik... Do nje bol nisam volio, ne volim i dalje al je uzbudljivo, zanimljivo... Ma blaga je ona, al vjerujem da može bit i opaka. Po slikama koje objavila i po vrhunsko opremljenom salonu. Nije obična soba pa da te tuče i veže već je profesionalno opremljena prostorija sa različitim spravama za mučenje, vezanje...
A ono pitam zato jer i ti i još jedan forumaš ste napisali da joj je bol specijalka, drugi forumaš je čak rekao kod nje bol ima sasvim drugo značenje, pa ono ne nekog početnika nisam siguran dali bih išao kod nje...
 
Ja radim piss direktno u usta. Ne pijem nikakve lijekove, ni alkohol i ne drogiram se. Prije piss seanse pijem puno vode i prilagodim prehranu. A što se tiče pitanja koje se često postavlja, uživam li u tome, doživjela sam orgazam tijekom pissa u usta i to orgazam koji ne mogu zaboraviti već jako dugo. Naravno, bio je to sub s kojim se već duže vremena nalazim, pa imamo obostrano povjerenje.
Svaka čast.. Vidi se da znaš o čemu se tu radi...
 
Ja radim piss direktno u usta. Ne pijem nikakve lijekove, ni alkohol i ne drogiram se. Prije piss seanse pijem puno vode i prilagodim prehranu. A što se tiče pitanja koje se često postavlja, uživam li u tome, doživjela sam orgazam tijekom pissa u usta i to orgazam koji ne mogu zaboraviti već jako dugo. Naravno, bio je to sub s kojim se već duže vremena nalazim, pa imamo obostrano povjerenje.
Moze..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh