OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Marta fejk, kaze doci ce do Osk, iz Pozege, tu mi vec sumnjivo, ajde da tjeram pricu, kaze uplati 100kn n aircash da ona bude sigurna da ces se pojavit i da ima za gorivo xD
 
Marta fejk, kaze doci ce do Osk, iz Pozege, tu mi vec sumnjivo, ajde da tjeram pricu, kaze uplati 100kn n aircash da ona bude sigurna da ces se pojavit i da ima za gorivo xD
Mene hoće uvjerit da nije fejk, da dođem u Pž do nje bla bla.
A neće makar običnu glasovnu poruku snimit da dokaže da nije psihotični lik s druge strane linije.
 
Treba sve ignorirati
Nemojte ljudi objavljivati imena i to neprovjereni te ova ovo te ona ono kad bude br ikad kaže dođi ru itu platiš kad dođeš i jebeš iako bok sve drugo u pm
 
Nema smisla ta domaća sranja s bonovima ni objavljivati. Nema od tog ništa, pogotovo ako je slika dobra :D

Tako da dečki imate EGE i ofucane babe i pomirite se s tim :D
 
Sto se tiče L.K. mlada dama ne radi nego ima svog sponzora koji ju dere i bode lovu preko Only Fansa. Koga zanima njen uradak neka se javi da vidimo sto se ima za ponuditi pa surađujemo ako imate nesto sto ce me zanimati
 
Preporuka za ovu djevojku:
Djevojka je vrh.
Najbolja sa kojom sam bio izgleda fantastično .Nasmijana vesela draga zna engleski priča ,zna svoj posao odradit odlično nije kao ove naše lopate da gleda na sat i da se riješi što prije radi to sa uživanjem.Stan uredan ona uredna miriši baš da dođeš i da se opustiš i da uživaš u svemu.Moja preporuka svima tko voli uživat sa tako zgodnom djevojkom neće požalit ni sekunde..1600 kn al vrijedi svake kune! Ja planiram ponovit opet jer je djevojka stvarno TOP.. TOP . 👍
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh