OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Preporuka za ovu djevojku:
Djevojka je vrh.
Najbolja sa kojom sam bio izgleda fantastično .Nasmijana vesela draga zna engleski priča ,zna svoj posao odradit odlično nije kao ove naše lopate da gleda na sat i da se riješi što prije radi to sa uživanjem.Stan uredan ona uredna miriši baš da dođeš i da se opustiš i da uživaš u svemu.Moja preporuka svima tko voli uživat sa tako zgodnom djevojkom neće požalit ni sekunde..1600 kn al vrijedi svake kune! Ja planiram ponovit opet jer je djevojka stvarno TOP.. TOP . 👍
1600kn za jedan obicni sex?

 
Imas 3 opcije jebat ove s Ege za te novce, jebat babe na zp-u ili otici u mađu. Pa si biraj
da zvuci puno...ali kad uzmes u obzir da ti u stvari ne placas sex...nego placas neki svoj mir i da je nikad vise ne vidis, da se ne dogodi situaciaj da te netko zove ili salje poruke, da sretnes u gradu dok si u setnji sa djecom i zenom pa ti se supak smrzne....ne da nije skupo...jeftino je
 
da zvuci puno...ali kad uzmes u obzir da ti u stvari ne placas sex...nego placas neki svoj mir i da je nikad vise ne vidis, da se ne dogodi situaciaj da te netko zove ili salje poruke, da sretnes u gradu dok si u setnji sa djecom i zenom pa ti se supak smrzne....ne da nije skupo...jeftino je
Ma daj nemoj lupetat puno nego što
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh