OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Koja bi ti to radila u Slavoniji, pogotovo za te novce? U konzervativnoj sredini, gdje skoro svi sve znaju. Budućnosti bi im bila uništena ovdje (naći posao, brak itd.)

Naše cure ako to rade, rade vani. Da se imaju gdje vratiti
 
Koja bi ti to radila u Slavoniji, pogotovo za te novce? U konzervativnoj sredini, gdje skoro svi sve znaju. Budućnosti bi im bila uništena ovdje (naći posao, brak itd.)

Naše cure ako to rade, rade vani. Da se imaju gdje vratiti
Da upravo tako svijedoci smo odlaska a ovdje bi da imamo nešto
Te su djevojke ruku na srce ipak i snalažljive išle sv e van
 
Koja bi ti to radila u Slavoniji, pogotovo za te novce? U konzervativnoj sredini, gdje skoro svi sve znaju. Budućnosti bi im bila uništena ovdje (naći posao, brak itd.)

Naše cure ako to rade, rade vani. Da se imaju gdje vratiti
A nije bas tako i uvijek imas drolja ak ti se da zajebavati. A to da im je nesto narusilo brak ili buducnost i nije bas. Svakako su nasle idiote koji su ih ozenili ili se i dalje jebu okolo. Za posao ionako bi bile sto su i sada, konobarice, tete po kladionicama ili nes takvo, nikako ne nobelovke.
Ali da je stanje kao sto je prije bilo, nije. Da se prije moglo jebat klinku od 15, 16 za bon od 50 kn ili za bocu votke, moglo se. Da se to danas može iskreno sumnjam, ali realno ni ne lovim klinke od 15 jer bi u zatvoru zavrsio 🤣
Isto tako prije nisi imao picku i po iz brazila koju mozes platit i radit s njom sta zelis, sto je super po meni za sve.
 
Ma kakav ti zenski status i karakter opisujes ...njavece drolje produ najbolje ..udaju se i na kraju zive i postuju svoje ljude na maksimalno ,prošlosti je prošlost ..pa nije izasla iz bukse zbog ubojstva pa svi bjeze od nje ....uvatis neku ribu koja je kao fina sva, nista prosla nije pa se samo čudiš nakon koju godinu sta ti sve radi iza leda ....kara se s likovima preko FB i ostalih mreža dok ti rintas da bi ona bila sretna ...
 
U pravu si ..ako Imas vremena za FB i Instagram da se cimas ...tamo su najveće drolje za izjebat ...većina ih ima i obitelj djecu familiju a karaju se za samo par lijepih laznih rijeci i obecanja pa na karaju popuse sve i mole jer im je netko prodao pricu s druge strane zice...ali onda postoji i ona druga strana price ...nije svaki lik papucar ....pa uzme utoku pa te posjeti ili posalje nekoga da te posjeti jer si ti kao veliki jebac ,pa te na brzinu preobrazi... Tako da ...opcija : naruci i plati je fer i sigurnija vjeruj mi
 
Koja bi ti to radila u Slavoniji, pogotovo za te novce? U konzervativnoj sredini, gdje skoro svi sve znaju. Budućnosti bi im bila uništena ovdje (naći posao, brak itd.)

Naše cure ako to rade, rade vani. Da se imaju gdje vratiti
Jbg, prije su se s tim bavile studentice koje bi došle iz razno - raznih pripizdina da bi si financirale studiranje, sad toga više iz nekog meni nepoznatog razloga nema.
 
Ma kakav ti zenski status i karakter opisujes ...njavece drolje produ najbolje ..udaju se i na kraju zive i postuju svoje ljude na maksimalno ,prošlosti je prošlost ..pa nije izasla iz bukse zbog ubojstva pa svi bjeze od nje ....uvatis neku ribu koja je kao fina sva, nista prosla nije pa se samo čudiš nakon koju godinu sta ti sve radi iza leda ....kara se s likovima preko FB i ostalih mreža dok ti rintas da bi ona bila sretna ...
Hahaha, netko ima loša iskustva čini se 😝
 
Hajhaha ....evo ekipa pa da se gotovimo......+447360538492. Athena brazilka....na wpp....kesh kad se vidite ..njen apartman...skupa do jaja ali ode ja ....
 
Ajd napisi koju kad zavrsis sa Athena.

Pamela kolumbijka sa ege je losa, hoce krasti vrijeme, brzo se umara, sva je neka mutava, jos je u strogom centru gdije te gleda 500 ljudi.
 
Pa sta mi nisi rekao za tu Pamelu prije ,vidiš da zjapim ovdije danima .!?neka krade vrijeme bolje nego pare hhahahha kao ove bonasice tkz....a i ne smeta mi da me gleda cijeli grad ako hoće kad nisam vamo cesto tako da ...
 
Odjebite te sve kurve, uložite u teretanu i prehranu i kroz par mjeseci krvi i znoja naći ćete bolju picku nego bilo koju od ovih kurvetina
visok sam 190 sa preko 90 kila cistog misica naci izrezan do bola i sad mi ti tu doso pametovat, a nisi se sjetio promislit malo glavom i skuzit, ajoj da, kontam da je vecina ovdje jer im se neda zajebavat sa jednom te istom curom samo da bi umocili, jer ja naprimjer nemogu psihicki podnjet bit u vezi s jednom osobom, nit imam vremena barit okolo ko blesav svaki vikend, to mi je isto ko da mi das rizu da jedem do kraja zivota i nista drugo osim rize, pa bolje mi odma pucaj u glavu, ovako si ljepo platim jednu il dvije koje mi se svide, odradim sta trebam i adio.
 
Ma jeste brate ..slažem se ss tvojom teorijom ...ja putujem dosta ,sada sam u Slavoniji a budem vecinom u BG..dodem camp pa se cimam jer teunem u stanu danima i nemogu bas vani puno...s ovaj bata me lozi s teretanom ...koji Ce mi to klinac,jedini mogu postići da mi alat zakrzlja kao i većini tih s kompleksom teretane ...ocu da se zezam dok sam jos ajmo reci mlad ..to i radim ali vamo je to bas tesko ....i ovo sto sam nasao preskupo za tih par minuta akcije kad ti na kraju sve moguće vrijeme odbije pa i neda da se otusiras poslje ...bruka ...sreća pa me niko ne zna u gradu kad su me vidili kakva odam do auta 5 min
 
U BG se gotivim kada mi padne na pamet ....izbiram narucim ,..dok se organiziram u meduvrememu.. ona je tu ...nikaki jebeni bonovi uplatnice i sta ja znam ..ja ovo prvi puta vidio ovdije i cudim se šta se dogada ..kako bonovi ....njena sigurnost kaže ...ma daj ...ajde budi mudo pa nemoj platiti ili biti bezobrazan prema ribi u BG a vjerujem i u ZG ...odma si bato jeban ko kod da mislis da jesi ...ocu reci kako jednostavno funkcionira sve za obje strane ...kakva teretana ..mani me ...teretana mi u glavi svake minute cijeli život
 
Pozdrav , evo od mene 1-2 recenzije
Sofia izgleda kao na slikama ,mala bombica , sise trojka , silikonke , guza odlična velika
dogovor jednostavan , prostor ok, ali bez klime , srdačan doček u seksi vešu . Zna engleski 2 riječi , i kada platiš, krene nizbrdo....kao ples, oral sa kapicom....forsira sve brzo , mehanički ,samo da te izbaci kao na traci ..kada završiš oblači se ...i možeš ići , nema veze koliko si platio.
izgled 5/10
oral 4/10
akcija 4/10
Ukupni dojam 4/10 ( higijena njena mi je uptina ) kao obrisala se vlažnom maramicom
Ne bi ponovio
 
Danas bio kod kod Mariane
Slike stvarne , izgleda stvarno odlično , tijelo skladno ,sve na svom mjestu ..silikonke ali odlične ,guza prava brazilska
Dogovor brz i lak , dočeka te u seksi vešu sa smješkom
apartman uredan , čist ručnik , ona mirišljava uredna , pravi GFE kako sam i tražio , polako , ne brza , pušta da ti vodiš. prati te ....udovoljava , poslije prve runde lagana masaža ....kada si spreman nastavlja , ne gleda na sat..jednostavno ugađa ...tuširanje , oproštaj sa smješkom
izgled 8/10
oral 8/10
akcija 9/10
Preporuka ......
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh