OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Sto bi se drkao s teretnom...nije mi jasno ....Prode život ...ocu da se zezam ...dodem u Slavoniju i cudim se šta se ovdje dogada ....nemoguće naci dobru ribicu bez da trazi neke bonove i gluposti ....koji k ....dajem duplo od njene cijene i ne zelim ..samo bon hajhahajaj
 
Meni je zanimljivo kako više ukrajinki koje su za ovakve akcije nisu naselile naše područje 🤣
I nema domaćih butrica koje bi se za 500 kn kresnule, ili za bon 🤣 nije ovo više 2008. 🤣
 
Meni je zanimljivo kako više ukrajinki koje su za ovakve akcije nisu naselile naše područje 🤣
I nema domaćih butrica koje bi se za 500 kn kresnule, ili za bon 🤣 nije ovo više 2008. 🤣
Tako je brate ...nije ovo vise vrijeme do 2008 kada smo se gotivili kako smo htjeli ...nadem neku jucer ...kaže oce 120 kn bon Simpa pa da preko Skype se trlja ...Kazem ja ,jebo te pa ne zanima me drkanje preko zice ....aaaa ne kaže to je da se bolje upoznamo......aaaaaa pa zar se moram prvo upoznavati mjesec dana da bih je platio za noc i to ..mozda
 
Moj dojam je da su likovi danas veće pičkice nego prije. Ali ok. Meni osobno, sa mojih 37 je super što znam da ima kurvi baš koje mogu platiti ili ako ću se zajebavati ima da lovim uživo ili po fb i instagramu. Samo muda ekipa i pamet u glavu!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh