OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Svakih par mjeseci dode jedna ruskinja to (niza, zdepasta, velike sise koje su malo objesene, kovrcave smede kose s plavim pramenovima) s hrpom slicnih/laznih profila (cijena je uvijek 2000hrk za sat sa slicnim uslugama) od kojih su neki verificirani, a neki ne. Ja sam bio jednom kod te, ali je bacen novac naspram drugih posjeta u kojima sam bio. Ukratko, bude 6/7 oglasa razlicitih, a uvijek zavrsis kod iste cure. Malo mi to ide na zivce.
 
Pozdrav svima
Evo Osijek se pretvorio u pravu destinaciju što se eskorta tiće samo ja mislim ovo je toliko puno novaca da su pretjerali ove dame su nekad po Evropi kupile puno manje novaca nego ovdje
Iskoristili su ovu situaciju što nema domaće djevojke u Osijeku
Svaka čast dečkima koji ovo plaćaju
Ja igram na domaće
 
Pozdrav svima
Evo Osijek se pretvorio u pravu destinaciju što se eskorta tiće samo ja mislim ovo je toliko puno novaca da su pretjerali ove dame su nekad po Evropi kupile puno manje novaca nego ovdje
Iskoristili su ovu situaciju što nema domaće djevojke u Osijeku
Svaka čast dečkima koji ovo plaćaju
Ja igram na domaće
Ako može daj nekakav kontakt u poruci da i ja malo zaigram...
 
Ako može daj nekakav kontakt u poruci da i ja malo zaigram...
Meil koji mi je poslan javi se i hoće akontaciju... Klasika... Tako da ostali znaju... Da ne nasjednu.. Reko može račun iz banke i platim duplo... Ime prezime.. I to je bilo to sto se tiče dogovora... Jbg moraš davit kad te izradi... Zato bolje mir
 
Ne nasjedajte na priču od.... makaveli1... Lik posalje mail kao od trebe i zixa bonove itd... Znam da je fejk ali da se uvjerim dao 200 da mogu druge upozorit jer boli me briga za 200 kuna... Da rugi ne popuse priču... I ovako sjebem 2 stoje na budlastine lpp ekipa
 
Ne nasjedajte na priču od.... makaveli1... Lik posalje mail kao od trebe i zixa bonove itd... Znam da je fejk ali da se uvjerim dao 200 da mogu druge upozorit jer boli me briga za 200 kuna... Da rugi ne popuse priču... I ovako sjebem 2 stoje na budlastine lpp eki
Ne nasjedajte na priču od.... makaveli1... Lik posalje mail kao od trebe i zixa bonove itd... Znam da je fejk ali da se uvjerim dao 200 da mogu druge upozorit jer boli me briga za 200 kuna... Da rugi ne popuse priču... I ovako sjebem 2 stoje na budlastine lpp ekipa
Vjerovatno ima ljudi kojima je 200 kuna bitnije nego meni trenutno.. Zato ekipa pazite...
 
Lidija, Lily, Putena, pod tim imenima se vrtila. Uglavnom zenska onako 50-ak godina, plavusa, dobro se drzala, sisurine ogromne, malo je jaca, ali ne sad ono bas da je debela. 500/30min je bilo, sat ne znam jel 800 ili 1000 bio.
https://www.cityoflove.com/detail.aspx?lang=en-US&dID=634858&dStaffID=0&Digest=Ip+XHbmw5VE/LwnQ1XBPIQ&c=2019
Aha lilyyyy ma ja zvao cjeli prosli tjedan.. Poslo i poruku... Mauna... Tak da vise i ne zovem don nebude oglas na plavom....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh