Marija P - iskustvo

Pa cini se da ce tako i biti, nakon tvoje tirade pristojnosti ovdje ce vecina i otici kod nekih drugih ostaviti novce. A forum i postoji zati da bi se ostavljale pozitivne ili negativne recenzije. Budi pristojnija i malo nauci bonton pa ce i recenzije biti bolje.
 
Ma ti si bolesnik al toga nisi svjesan, odo se sexat i uzivat malo za razliku od vas koji se skrivate iza svoga mobitelcica, brisem ovaj forum ili sta vec, pisite sta god ocete, adio 😘
Tako je Mare ti si legenda, hrvatska Kim Kardashian, upamtite to ljudi. Mi smo svi goli kurac skrivamo se iza laznih imena a Mare stavi mail sa imenom i prezimenom i kaze DISKRECIJA i onda mi jebe mater i cacu na profilu opet sa svojim imenom i pocetnim slovom svog prezimena.
 
Kakve ti probleme imas samnom? Ja zovnuo, dogovorili se, platio, bilo to sta je bilo i amen. Ja imam pravo komentirat i iznijet svoje misljenje. I jos sam napisao da tvoj izgled je ok, nigdje nisam rekao da si ruzna debela i sta ja znam sta sve ne, rekao sam da si oke izgledom ali je problem ovo drugo a to si ti sada i potvrdila. Nit sam te pitao nit sam znao kako se zoves nit me bilo briga, dok ti nisi me napala sta te imam prozivat i onda ti kazes da se tako zapravo zoves.
Pa cini se da ce tako i biti, nakon tvoje tirade pristojnosti ovdje ce vecina i otici kod nekih drugih ostaviti novce. A forum i postoji zati da bi se ostavljale pozitivne ili negativne recenzije. Budi pristojnija i malo nauci bonton pa ce i recenzije biti bolje.
ajde sime jedi mi govna vise dosadija si bogu i vragu , trazi dalje, mene se kani i mirna bosna, neznan koji kurac oces vise od mene, sta si mi ti mama tata pa ces mi govorit kako da se ponasan i sta da radim
 
Neman taj mail govnaru smecarski, a sta se tice kim, od nje san bolja jedno 10 puta 😂😂😂😂😂😂😂😂 i da iman mail sa svojim imenon i prezimenom ti nemas pravo tude ime javno pisat, al aj, budala uvik budala đabe govorit ista, aj bok vise dosadan si
 
Neman taj mail govnaru smecarski, a sta se tice kim, od nje san bolja jedno 10 puta 😂😂😂😂😂😂😂😂 i da iman mail sa svojim imenon i prezimenom ti nemas pravo tude ime javno pisat, al aj, budala uvik budala đabe govorit ista, aj bok vise dosadan si

Djevojko, hajmo sad praktično. A kako je trebao nasloviti topik ako te ne zna nikako drugačije nego po mailu kojeg si stavila? Jel trebao staviti Asja Kurjak? Čisto pitam za ubuduće praktično... Tnx!
 
Tako je, kraljica ne vidi nikakav problem u sebi, svi su drugi krivi jedino je ona napravljena od secera draga i mila sve te ljepota citati pa se njezna tvoja dusica uvrijedila na lose komentare
 
Tako je, kraljica ne vidi nikakav problem u sebi, svi su drugi krivi jedino je ona napravljena od secera draga i mila sve te ljepota citati pa se njezna tvoja dusica uvrijedila na lose komentare
Takva mi bila bivsa, svi ludi samo ona pametna, sve kucke samo ona svetica, svi u nju gledaju i njoj zavidni, dok ja to nisam rijesio dvi iza usiju i ajd ti materi svojoj pametovat. Tocno da nisam bio sa Marom pomislio bi da mi bivsa ovo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh