Marija P - iskustvo

Vidio sam ja tebe inace nebi ni pokrenuo temu, ima jedno 20ak dana da smo se vidili. Neznas ili neces se fino naguzit skupis noge nemoze te se jebat uopce normalno, zivcanis, psujes, glumis nesto. Drzis se visoko a vucaras se po autima.
 
Vidio sam ja tebe inace nebi ni pokrenuo temu, ima jedno 20ak dana da smo se vidili. Neznas ili neces se fino naguzit skupis noge nemoze te se jebat uopce normalno, zivcanis, psujes, glumis nesto. Drzis se visoko a vucaras se po autima.
Pa sta fali pusit u autu? Nece mi sigurno svatko doma dolazit ko se javi, cuj skupin noge 😂😂😂😂 imas i ti malu kitu pa sutim 😂😂😂😂
A nisi ni ti lipsi ako cemo iskreno, tako da nemoras komentirat druge, prvo sebe pogledaj 😀
 
Pa kad ja budem se prostituirao ti dodji plati pa komentiraj kakav mi je i kakav sam ja. A sto cu ti se javljat, da napravimo reklamaciju?
 
Zguza mi najvise pase, najvise ga osjetin, ako cemo iskreno, a tebi ako je to cudno, a vidin da je, jebiga stari, nisi ni ti cist onda u glavi ka i ova dva tuljana 😀
Eto ti tipicne reakcije psihicki nestabilne osobe s kojom je bolje ne imati posla. Covjek pita pitanje, a ova odgovara da nije cist u glavi. Sirok Zaobilaz joj treba biti novi nadimak :)
 
Eto ti tipicne reakcije psihicki nestabilne osobe s kojom je bolje ne imati posla. Covjek pita pitanje, a ova odgovara da nije cist u glavi. Sirok Zaobilaz joj treba biti novi nadimak :)
Opet ovaj papak od sime, a vozi vise u 3 picke materine, ko te sta pita jebem ti mater u usta, ocito san onda shvatila krivo pitanje koji kurac odma se palis, kad ste toliko jaki iza laznoga imena dam ti broj javi mi se na wap, nademo se uzivo pa da vidim koji problem vise imas samnom, ali sumnjam da imas muda za to, adio
 
Je je bolje je izbjegavati jer je totalno toksicna, takva glava moze stvarne probleme napraviti jos i policiju na vrat navuci. Ima drugih cura po oglasnicima, bolje s ovom izbjegavati ikakve susrete
 
Je je bolje je izbjegavati jer je totalno toksicna, takva glava moze stvarne probleme napraviti jos i policiju na vrat navuci. Ima drugih cura po oglasnicima, bolje s ovom izbjegavati ikakve susrete
Kakva policija idiote? Bavim se s ovim 3 godine nikad problema nisam imala do danas, s vas dva bolesnika, ubiti ko ste vi da se ja vama tu pravdam, bolesni ste u mozak i to je to
 
Kakve ti probleme imas samnom? Ja zovnuo, dogovorili se, platio, bilo to sta je bilo i amen. Ja imam pravo komentirat i iznijet svoje misljenje. I jos sam napisao da tvoj izgled je ok, nigdje nisam rekao da si ruzna debela i sta ja znam sta sve ne, rekao sam da si oke izgledom ali je problem ovo drugo a to si ti sada i potvrdila. Nit sam te pitao nit sam znao kako se zoves nit me bilo briga, dok ti nisi me napala sta te imam prozivat i onda ti kazes da se tako zapravo zoves.
 
Nismo, vecina koji te kontaktiraju su bar relativno pristojni dok si ti ta koja psuje i ne zna normalno voditi razgovor kao uracunljiva osoba
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh