Marija P - iskustvo

Je amigo ima nas i sa drukcijim iskustvima, tako da svakom svoje
Ma ti mos komotno za ugljan za psihijatriju, bez uputnice ce te primit, ne vadis moje ime iz usta n
Otegla se tema duze nego glasanje za proracun :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sinoc dobio i prijetnje pa da to podjelim sa svekolikim uvazenim clanovima. Kaze mara da ce mi jebat i oca i majku jer joj objavio ime i prezime, pa Isus te ubio nisam ni znao da ti je to pravo, napravila mail na svoje ime i prezime, i onda mi prijetis. Sorry mare ja mislio to ti umjetnicko, tipa Tijana Ajfon, Sandra Afrika, a to da ti ja objavio prvi ime i prezime, prolistaj forum trazenija si od Milanovica, vise tema o tebi nego o njeme.
Taj mail ne koristin smecaru bolesni maloumni , mnogi ce se slozit da samo bolesna osoba moze tude ime i prezime javno objavit, a moje ime vadi iz usta, lako je bit jak s fejk imenom, uzivo si manji od makovog zrna, lip pozdrav.
 
Otegla se tema duze nego glasanje za proracun :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Sinoc dobio i prijetnje pa da to podjelim sa svekolikim uvazenim clanovima. Kaze mara da ce mi jebat i oca i majku jer joj objavio ime i prezime, pa Isus te ubio nisam ni znao da ti je to pravo, napravila mail na svoje ime i prezime, i onda mi prijetis. Sorry mare ja mislio to ti umjetnicko, tipa Tijana Ajfon, Sandra Afrika, a to da ti ja objavio prvi ime i prezime, prolistaj forum trazenija si od Milanovica, vise tema o tebi nego o njeme.
moje ime vadi iz usta, mnogi ce se slozit da si bolesnik, jer mi dolaze poruke na mail o tebi, s laznim imenom naravno, uzivo manji od makovog zrna, takve volin najvise 😛 mail taj ne koristim za tvoju info. A javno pisat tude ime i prezime je sta drugo nego, bolesno. Lip pozdrav.
 
Zenska je žešce neodgojena ( a mozda je malo i psihicki nestabilna), ali zato ima dovoljno visoko misljenje o sebi da se uvrijedi kad se ljudima ne dopada da ih se vrijeđa.
Zamisli kako smo grozni...
Eto pa si ti noramalan, cim moje ime iz usta ne vadis i seres po forumima, jer nisi picke dobija, jer si ruzan ko 3 kurca, normalan si , sory normalna osobo psihicki stabilna 😂😂😂😂😂
 
Ne bas ,samo komentiram kako je simpaticno sto se ti vrijedjas kad te se negativno recenzira, a mi bi bi kao trebali sutiti i platiti i jos biti vrijeđani. Curo, nauci se pristojnosti, a gornji post pokazuje tvoj uobicajeni nacin komunikacije. Cisto da ljudi vide, i da te zaobilaze, i da daju novce curama koje posjeduju elementarnu pristojnost.
 
Ne bas ,samo komentiram kako je simpaticno sto se ti vrijedjas kad te se negativno recenzira, a mi bi bi kao trebali sutiti i platiti i jos biti vrijeđani. Curo, nauci se pristojnosti, a gornji post pokazuje tvoj uobicajeni nacin komunikacije. Cisto da ljudi vide, i da te zaobilaze, i da daju novce curama koje posjeduju elementarnu pristojnost.
Dolaze meni ne brini, znan da bi volija da mi niko ne dolazi al dolazi 😜 a ono gori sta pise pise s razlogom jer je taj smecar to i zasluzija, ko samnom lipo prica pricam i ja snjim i obavimo posa kako triba, ko ne prica ja sam prema njemu jos gora, a sad pozdrav i ne javljaj mi se vise jer si posta naporan. Lijep pozdrav.
 
Dolaze meni ne brini, znan da bi volija da mi niko ne dolazi al dolazi 😜 a ono gori sta pise pise s razlogom jer je taj smecar to i zasluzija, ko samnom lipo prica pricam i ja snjim i obavimo posa kako triba, ko ne prica ja sam prema njemu jos gora, a sad pozdrav i ne javljaj mi se vise jer si posta naporan. Lijep pozdrav.
Kako je i napisa gori jedan decko, sve ovisi o pristupu prema meni! A ti ga nemas! On je takoder bija na pusenju kod mene i zadovoljan je jer je lipo razgovara samnom a i ja s njim takoder, a sad me se kani vise! Pozz!
 
Ne ,bas ti si vecinom bezobrazna i bahata bez povoda. Ali kako ce zakon trzista uciniti svoje, pa ce prije ili kasnije doci neka sa vise pristojnosti kojoj ce ljudi radje davati novce, pa ces biti zaobiđena. Samo mi je drago da ljudi na ovom forumu vide da si zapravo poprilicno neuracunljiva i da je bolje s tobom ne imati posla.
 
Ne ,bas ti si vecinom bezobrazna i bahata bez povoda. Ali kako ce zakon trzista uciniti svoje, pa ce prije ili kasnije doci neka sa vise pristojnosti kojoj ce ljudi radje davati novce, pa ces biti zaobiđena. Samo mi je drago da ljudi na ovom forumu vide da si zapravo poprilicno neuracunljiva i da je bolje s tobom ne imati posla.
Sime nasli smo se jednom ako si ti taj iz zadra govnar bahati uzivo, a takva san i ja bila jer si i ti, bez povoda nisan, jednom sam te sjebala jer nisan mogla doci i zbog toga me nemoras jebat u mozak javno 😄 iman posla vise nego sta mislis, rekla san mani me se i pozdrav!
 
Curo draga nikad se mi nismo nasli i bolje da nismo, a to sto ti vec sama prezentiras kakvog si odgoja i karaktera dovoljno govori o tebi i da te je jednostavno bolje zaibilaziti nego ocito nestabilnoj osobi zbog kako je rekao originalni autor mozete imati i problema sa policijom.
 
Curo draga nikad se mi nismo nasli i bolje da nismo, a to sto ti vec sama prezentiras kakvog si odgoja i karaktera dovoljno govori o tebi i da te je jednostavno bolje zaibilaziti nego ocito nestabilnoj osobi zbog kako je rekao originalni autor mozete imati i problema sa policijom.
Ajde ajde sime zaglumija si malo previse 😜 nije ti se kurac moga dignit koliki si baksuz pa sad seres nesto, aj ne odgovaraj vise odo ca, nisi mi zanimljiv
 
Mare ma pusti ti njih , pušiš toliko dobro da se opisat ne moze a oni koji su htjeli više i nisu dobili a tko im je kriv nisu imali srece
 
Bravo bravo, sa tim nacinom konverzacije ces nas sve definitivno uvjeriti da si cista u glavi. Previse si ti psihicki riskantna...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh