Foot fetish

Ekipa ima ko kakvih novosti ovdje? :) Osim dobrih preporuki za foot fetish mislim da su i loša iskustva dobrodošla, da znamo na čemu smo. Dosta je novih ženski na plavom
 
Recenzija okreta na peti:

Ponukan željom za druženjem sa starijom ženskom te činjenicom da Crna Pantera Nives ne da da joj se cuclaju stopala a brinetu Aleksandru ne mogu dobit na telefon, zovem ja purgericu brinetu.

Dogovor lak, preko telefona djeluje jako korektno, dala točnu adresu, reko - krečem!
Dolazim na adresu, u Dubravi, ulazim u haustor, stan... Ona, ne atraktivna, što ju čini starijom nego što vjerojatno je. Tijelo u skladu s godinama, nimalo čvrsto. Stan siromašan i podosta neuredan. Ona, izuzetno pristojna i normalna.

Snimam ja nju, snima ona mene, pita me želim li ostat. Pitam mogu li pogledat sise i stopala prije nego odlučim, može! Primim ju za sise, mlogave, brijem da bi dosta visile da sam ih do kraja izvukao iz grudnjaka. Sagnem se, ona izuje šlape, pogledam stopala. Nema lak, i nisu nešto sexy. Dogovor je bio stopala + drkica + titjob za 200. Vidim da mogu spustit cijenu, međutim nimalo atraktivno okruženje u kombinaciji s činjenicom da ženska nije sexy me natjerala da odustanem.

Nije se previše bunila, čak je predložila da odustanemo jer je vidjela da se nečkam i rekla mi je da njoj to nebi bilo ugodno.

Pozdravili se lijepo, pristojno i bok!
 

Pozdrav svima,
Ovo je moj prvi post, a svima koji vole kvalitetan foot fetish bih preporučio damu sa oglasa. Stopala izrazito uredna, održavana, mekana i prekrasna, najbolja od svih koje sam probao, a gospođica Sonja je vrlo pristupačna i ugodna za vrijeme "seanse". Ovo pišem sa friškim doživljajem od prije sat vremena. 500kn je 30 min ali vrijedi svake lipe jer uz to dobiješ i vrhunski handjob.
Ocjena 10/10 za stopala i uslugu!

PS ne uzimajte više od 30 min jer nebute izdržali 😀👍
Pozzzz
 

Pozdrav svima,
Ovo je moj prvi post, a svima koji vole kvalitetan foot fetish bih preporučio damu sa oglasa. Stopala izrazito uredna, održavana, mekana i prekrasna, najbolja od svih koje sam probao, a gospođica Sonja je vrlo pristupačna i ugodna za vrijeme "seanse". Ovo pišem sa friškim doživljajem od prije sat vremena. 500kn je 30 min ali vrijedi svake lipe jer uz to dobiješ i vrhunski handjob.
Ocjena 10/10 za stopala i uslugu!

PS ne uzimajte više od 30 min jer nebute izdržali 😀👍
Pozzzz
Ma daj, stvarno? Novi član i odma ovakva objava, smrdi na žešću samoreklamu. I nedostaju one ključne stvari u recenziji, a to su godine, izgled, prostor, higijena... S obzirom na to da je slika u oglasu skinuta s neta, s instagrama od jedne amerikanke, zanima me kakav babac me čeka iza vrata. :ROFLMAO:
 
Ma daj, stvarno? Novi član i odma ovakva objava, smrdi na žešću samoreklamu. I nedostaju one ključne stvari u recenziji, a to su godine, izgled, prostor, higijena... S obzirom na to da je slika u oglasu skinuta s neta, s instagrama od jedne amerikanke, zanima me kakav babac me čeka iza vrata. :ROFLMAO:
A gle, da ti budem totalno iskren, dok sam pisao post i meni je zvučalo kao da pišem nekome dobru reklamu ili samoreklamu, ali je dama koja vrši uslugu po svemu to itekako zaslužila. A tebi jedino preostaje zakazati termin pa mi javiti dojam.
A da si radim reklamu, sigurno ne bih pisao da se ne uzima više od pola sata. Kaj ne?
 
Ma daj, stvarno? Novi član i odma ovakva objava, smrdi na žešću samoreklamu. I nedostaju one ključne stvari u recenziji, a to su godine, izgled, prostor, higijena... S obzirom na to da je slika u oglasu skinuta s neta, s instagrama od jedne amerikanke, zanima me kakav babac me čeka iza vrata. :ROFLMAO:
I da, izgled po meni 8/10, plavuša cca 30 god, higijena i prostor na vrlo korektnoj razini.
A to što je slika s neta, pa koja nema neku sliku skinutu s neta, ima njih 90%. Ja sam skroz išao na slijepo, reko najgore što se može desiti je da se pokupim i zgibam dok mi još nije pare uzela ak je neki gabor, ali je na kraju bio pun pogodak.
 
Inflacija je nažalost učinila svoje, gospodične u svima omiljenom salonu u Žumberačkoj (lol) su poskupile, više nema footjoba za 200kn, a nekako mi mrsko davati im više...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh