Foot fetish

ej bok zvao sam one dvije kaj se oglasavaju sa Sindi (onaj iksm profil na oglasniku) i rekle su kao masaza cijelog tijela 400 njih dvije, jel to znaci da je double footjob 400 samo kaj ne zele prek telefona govorit ili je to malo vise bar onak 600?
 
ej bok zvao sam one dvije kaj se oglasavaju sa Sindi (onaj iksm profil na oglasniku) i rekle su kao masaza cijelog tijela 400 njih dvije, jel to znaci da je double footjob 400 samo kaj ne zele prek telefona govorit ili je to malo vise bar onak 600?
Uzele bi ti 600 obje za footjob, narocito ako si prvi put tamo...preporucam ti samo jednu od njih dvije, nema potrebe da duplo placas a ionako samo jedan par stopala mozes imati oko kurca i svakom trenutku
 
Opcenito su cijene otišle gore za sex, a očito i za foot fetish. Sto se tiče mojih iskustava, napisat ću kratku Recenziju pa bih volio i ostale da napišu neki osvrt ili nešto sto je vezano za foot fetish.
1. Tina Siget- čist Oke iskustvo, trudi se i nije bahata, dosta komunikativna. Za 200 kuna skroz prihvatljivo. Jedini minus sto nema najlonke ili samostojeće pa mi je to mali turn off. No zna odraditi footjob.

2. Cura iz Siska- mlada cura, pomalo sramežljiva, ali dobro odradi footjob, sve po želji. Nije neki ekstra foot fetish, vidi se da je tek nova u ovome, ali surađuje. Bio kod nje 3 puta u Sisku, vremenski to bude oko 45 min. Pokušat ću je dogovoriti u Zagrebu. Cijena 500 kuna.

3. Azijatkinja- Prije je bila bolja izvedba s njezine strane, sto se tiče foot fetisha. Sada je to losije. Vise se trudila, surađivala, imala sređena stopala, Al sada je to sve skupa lošija kvaliteta. No footjob joj je dosta dobar. Zbog toga se isplati otići. Cijena 200 kuna.
Opcenito su cijene otišle gore za sex, a očito i za foot fetish. Sto se tiče mojih iskustava, napisat ću kratku Recenziju pa bih volio i ostale da napišu neki osvrt ili nešto sto je vezano za foot fetish.
1. Tina Siget- čist Oke iskustvo, trudi se i nije bahata, dosta komunikativna. Za 200 kuna skroz prihvatljivo. Jedini minus sto nema najlonke ili samostojeće pa mi je to mali turn off. No zna odraditi footjob.

2. Cura iz Siska- mlada cura, pomalo sramežljiva, ali dobro odradi footjob, sve po želji. Nije neki ekstra foot fetish, vidi se da je tek nova u ovome, ali surađuje. Bio kod nje 3 puta u Sisku, vremenski to bude oko 45 min. Pokušat ću dogovoriti u Zagrebu. Cijena 500 kuna.

3. Azijatkinja- Prije je bila bolja izvedba s njezine strane, sto se tiče foot fetisha. Sada je to losije. Vise se trudila, surađivala, imala sređena stopala, Al sada je to sve skupa lošija kvaliteta. No footjob joj je dosta dobar. Zbog toga se isplati otići. Cijena 200 kuna.

4. Milf par exelans- Ima oglas kako kad. Starija milf, oko 45 godina. Ugodna, odradi masažu, pa i footjob. Isto surađuje tako da skroz Oke iskustvo i relaksirajuće. Dobro odradi i hand job, zaista ugodna, no nije za stalnu preporuku. Cijena 300 kuna.

5. Barbara kvatric- Bio sam kod nje prije 5 godina. Ta zenska se stalno oglašava, sa Nicole ako ste primjetili. Uglavnom ništa specijalno, malo je jača i visoka. Danas neznam kakvo je iskustvo kod nje. Al očito je poskupila dosta i čini mi se da je precijenjeno.

6. Zenska, medicinska sestra kako kaže, pored Lidla, donje svetice. Bio je oglas aktivan prije godinu dana. Nema je vise. Oko 40 godina. Dobro odradi foot fetish i uživi se, jako dobro iskustvo, bio sam nekoliko puta i zao mi je sto je nestala. Odlična stopala i carape uvijek ima. Ako neko ima info za nju; dapace.

Evo ukratko. Dajte neke preporuke ili ako sam neku djevojku izostavio a radi foot fetish. Nije neka ponuda Al sigurno se nađe nešto. 😄
 
Hello everybody, I hope you don't mind me writing in english. Who would you suggest I contact for an inexpensive session while in Zagreb? I read some of the reviews, but I cannot find the contacts. Thank you!
 
A jel bio itko kod ove? iskustva
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh