Foot fetish

U svojih 29 godina života, nikada još nisam vidio neku našu dominu/model/što god da je,
da nudi pravu foot fetish uslugu, sa lijepim stopalima i da baš nudi nešto zaista primamljivo. Činjenično.
Iskreno kad tražite preko plavog oglasnika...
Okrenite malo druge stranice
Jel ima kakva koja radi foot feetish a da se dogovara preko instagrama ?
Ne... osim ako ides redom i saljes svakoj poruku da to zelis, ali to na 5000 zrnski mozda dobijes 0,5 posto šanse
 
Kladio bih se da je to ona mala iz dubrave. Isti ili sličan broj, ista slika s čarapama i "ljubim vas".

Što se tiče lickmyfeetallaround je prava cura koja ne radi na bonove. Hahahaha. To je moja najbolja prijateljica, ima 29 god i ja sam glavni i jedini razlog što se oglasila tu.
Poslao na njen mail poruku...
Javi se i pita " kaj te zanima"...
Reko super komunikacija do jajca...
Izrecitiram " želje " i više ne odgovara...
Negovorim inace nikad nista lose na forumu o zenskama jer tome nije tu mijesto i nije uredu, ali zbilja takvih fake oglasa se manite, a i nemoj vise zajebavat ljude sa takvim glupostima...
 
Sve više bolesnika ovdje koji se skrivaju iza mamine suknjice i sve neke hvalivđije ja ovo ja ono.A kad pitaš za broj,a nebi htio dati.
 
  • Like
reagiranja: Oko
Zaključio sam da bi Black Dalia mogla bit Marijana koja je bila kod onog u Kanadi😂, kad pogledaš konstituciju tijela to je ona, jedino me buni položaj tetovaža na ključnoj kosti je na lijevoj strani, a Marijana ima na desnoj hmmm dao sam si malo istraživanja u ove vruće dane hahah
Je to je Marjana..munja sto na sat,ludara ljecena,trosi se za pare a sad malo glumila dominu....
 
Pozdrav svima,

Alisa s plavog je vrlo dobra, cura je iznimno fit, ima male sise ali kvarcano utegnuto tijelo, radi fantastičan footjob, mala stopala 37/38, noktići ful sređeni uvijek. Jedini je problem što žuri maksimalno i voli stopala kombinirati s rukama tako da preporučam da se prije seanse izdrkate kod nje za vrijeme tuširanja, u suprotnom ste finito za 2 minute.
Na telefon nikad neće reči da nudi foot fetish logično, ali kad dođete u prostor, sve može, ide za 300 kn a nekad čak i za 200 stalnim mušterijama. Preporuka - ne uzimajte termin od sat vremena jer sigurno nećete toliko izdržati i nema višestrukog svršavanja

 
Pozdrav svima,

Alisa s plavog je vrlo dobra, cura je iznimno fit, ima male sise ali kvarcano utegnuto tijelo, radi fantastičan footjob, mala stopala 37/38, noktići ful sređeni uvijek. Jedini je problem što žuri maksimalno i voli stopala kombinirati s rukama tako da preporučam da se prije seanse izdrkate kod nje za vrijeme tuširanja, u suprotnom ste finito za 2 minute.
Na telefon nikad neće reči da nudi foot fetish logično, ali kad dođete u prostor, sve može, ide za 300 kn a nekad čak i za 200 stalnim mušterijama. Preporuka - ne uzimajte termin od sat vremena jer sigurno nećete toliko izdržati i nema višestrukog svršavanja

Lokacija ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh