Foot fetish


Jel netko bio kod dotične u zadnjih mjesec dana?
Isplati li se otic jos?
 
Bok ljudi, da li ima neko da radi iskljucivo samo foot fetish, odnosno "igre" samo s carapama na nogama. Nikakav seks, pusenje ili slicno.

Zbog anonimnosti samo komuniciram preko maila:

Novinovi11@proton.me

Ako je neko zainteresovan neka se slobodno javi.
 
Pomogni malo sa drugim stranicama, di gledat daj neke upute haha
Primjerice Fetlife, tamo mozete naci cak i organizirane fetish partye po Zg-u koji se odrzavaju... i zbilja su na nivou i kvalitetni sa razmijenom iskustva u svem pogledu fetisha, BDSM-a, parovi, domine, subice, sub, TC itd. Jebo vas plavi oglasnik niti kvalitete niti usluge kakva prilici dominaciji ili bilo kojim fetishima. Za pocetnike ok, ali s vremenom trazi se ozbiljnost i kvaliteta😉
 
Dali ima tko kakav kontakt broj ili mail od Mistress Icy ili ti Miss Ivy? Imala je profil na fetlifu
Domine iz Zagreba koja je jedno vrijeme imala ovdije profil...
Bili smo u kontaktu god dana, ali nažalost izgleda da joj je mail ponovo blokiran i provaljen, a mi smo komunicirali jedino preko maila... imala je sa time i prije problema.
Pa bi vas zamolio ako ima tko bilo koji drugi neki kontak da mi se obrati u inbox
Bio bi mu zahvalan🙏! Hvala unaprijed
 

Kako mi se čini ovo je decent... tko voli duže nožne prste.
 
pozdrav,18 mi je godina,jeba san 3 4 puta,vecinon moje vršnjakinje,problem je sta me pale stopala od malena,nekako me sram to rec curi s kojon cu bit 1-2 puta max...imate li kakvu preporuku na podrucju splita da radi footjob i lizanje stopala,moze i s ege,ali nebi to jos
 
Pozdrav svima, već neko vreme pratim forum ali nikako da se registrujem. Ljubitelj sam ženskih stopala i nogu, volim jake ličnosti i dominantnije žene.Nov sam u ovoj priči i od skoro sam počeo da se zanimam za seanse, inače prvu informaciju sam dobio sam na ovom forumu i ovom prilikom vam se zahvaljujem. Inače često boravim u Zagrebu pa bih voleo da pronadjem neku diskretnu mistress koja se profi bavi time da probam neki foot nešto šta god... Regao sam se i na fitu ali nemam pojma kako se ono čudo koristi. Još jednom pozdrav svim korektnim nikovima👋
 
Pozdrav društvo,
svim ljubiteljima stopala preporučam da posjete moju stranicu, besplatna je.
Veselim se druženju 😘😘😘
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh