Foot fetish

Jesi dogovorio i masažu ili samo foot fetish? Kako si uopće došao do toga, većini maserki kad to spomeneš kao da si im šamar opalio...
 
Jesi dogovorio i masažu ili samo foot fetish? Kako si uopće došao do toga, većini maserki kad to spomeneš kao da si im šamar opalio...

Pročitao sam na forumu da je cura visoka, komunikativna i u tom cjenovnom rangu. To mi je bilo dosta da se odlučim pitat.
Ja sam nekoć isto kao i ti bojao pitat, al realno, tko pita ne skita, ne može ti se ništa loše desit. Ako ti je neka cura interesantna, samo pitaj!
 
A gle, nije da se bojim, ali dosad u većini slučajeva kad bih pitao, nisu bile sretne... bilo je i pozitivnih odgovora, ali uglavnom ne...
 

Zna li tko što o ovoj dami? Stopala su mljac
 

Lokacija: Trešnjevka
Dogovor: lagan, u komikaciji jako ljubazna
Prostor: sama u iznajmljenom stanu u novijoj zgradi. čisto!
Minus: spustila se po mene do ulaza u zgradu, što nije baš diskretno
Higijena: ok, ručnik čist, ona je otiširala stopala nakon što smo završili

Maja: vitka, plava, visoka, godina malo više od reklamiranih 26
Stopala: velika (kaže 40, mislim da je bliže 41-42), njegovana (crveni lak), meni osobno jako lijepa

Akcija: ne požuruje, surađuje, osječao sam se jako ugodno

Opći dojam: tko voli veća stopala, super. povoljnija (klasa 200 za stopala) od nekih cura s oglasnika koje su zabrijale da je 600 razumna cijena za foot fetish.

Radno vrijeme: radnim danom u jutarnjim satima
Ponoviti: možda ne odmah, al u budućnosti svakako!
Bilo bi super da za stopala pisete jeste li isli na lizanje stopala ili footjob jer je razlika nebo i zemlja, a vjerujem da se malo kome svida oboje. Ja bi osobno probao footjob, ali ne zelim lizat stopala, niti da se meni lizu.
 
Bilo bi super da za stopala pisete jeste li isli na lizanje stopala ili footjob jer je razlika nebo i zemlja, a vjerujem da se malo kome svida oboje. Ja bi osobno probao footjob, ali ne zelim lizat stopala, niti da se meni lizu.

Nazoveš i dogovoriš šta ti paše. Vrlo jednostavno!
Ja sam opisao lokaciju, higijenu, veličinu stopala, njegovanost i naveo cijenu (ista je za bilo koji oblik foot fetisha).
 
Bio sam s njom prije nekih 4..5g radila je i netragom nestala
Dobio sam i njen privatni broj kad je bila solo pa smo uzivali
Inace stvarno lijepa i.njegovana stopala ima..mirisljava ukusna bas ono za pratice polizat
Puno razne opreme u stanu od stikla kostima i da nenabrajam
Ako se opet vrati na scenu....zelim te nogice opet osjetiti
Nece se vratit jer je u Švedskoj. Time se bavila jako kratko cca pol godine. Oprema ,kostimi, obuca nisu bili njezini nego od Tyryane
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh