Foot fetish

ova stopala divno izgledaju. da li je bio možda netko?

Na prvoj slici vidimo američke utičnice i klizni prozor na vertikalno podizanje (također američki sistem), dakle fejk slika. Ako je prva slika fejk, najvjerojatnije je i druga.
 
Lako je provjeriti je li slika s neta.. reverse image search. Npr. Tineye
Nije uvijek tako jednostavno. U ovom slučaju, od "Male plave 37g", TinEye pronalazi obje slike (dakle službeno je, lažne su), a kod "Najbolji to rade najbolje" od ukupno 6 slika u tom oglasu, pronalazi ih 3. Ali to ne znači da i preostale 3 nisu lažne. Mogu npr. biti ukradene s nečijeg fejsa ili instagrama, pri čemu radi postavki privatnosti tražilice nemaju pristup takvim albumima. Zato su ponekad za razotkrivanje korisni i ostali detalji na slikama, npr. ovi koje sam naveo u prethodnom komentaru.
 
U pravu si, ali većini tih žena ali i općenito ljudi najlakše je i najdostupnije naći lažnu fotografiju sa googla i sl. a ne zezati se sa tuđim profilima na društvenim mrežama...kažem opet, nije sto posto sigurno da je na tražilicama ali u većini slučajeva je...bar iz mog iskustva
 
Jel bio netko kod njih?
Nepostojeći salon. Lažni oglas s ciljem zarade na SMS porukama. Vlasnik oglasa zakupio je broj s posebnom tarifom kod jednog od teleoperatera i koristi aplikaciju za SMS chat. Cijena poruke je u ovom slučaju čak i navedena u samom oglasu. Na chatu radi sam vlasnik ili ima svoje djelatnike (studente, nezaposlene osobe, penzionerke...), koji su plaćeni po proviziji od svake primljene SMS poruke. Cilj je izvući čim više SMS poruka od svakog korisnika koji se uhvati na oglas.
 
Tko bi zelio lizati i drkati sa mojim stopalima??
 

Prilozi

  • Screenshot 2021-12-27 015228.png
    Screenshot 2021-12-27 015228.png
    307,7 KB · Pregleda: 88
  • Screenshot 2021-12-27 015348.png
    Screenshot 2021-12-27 015348.png
    454,2 KB · Pregleda: 86

Jel bio tko u zadnje vrijeme? Ovdje ju neki hvale, a neki pljuju pa me zanima mišljenje onih koji su bili u zadnjih pola godine kod nje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh