Foot fetish

Inače ne stavljam komentare, ali eto nisam odoljela ovaj put. :D

...možda sam trebala napisati: hej, ja imam 39, ali mi daju daleko manje, od 26 pa do 33 i nikako preko toga, jel bih mogla proći..? Ali umjesto toga, ja sam se "forumski" našalila...
Ma daj ne sekiraj se gospođice nego rađe pročitaj poruku koju sam ti napisao😘😎😜
 
Mogu ti preporucit za one koje znam da definitivno uzivaju u tome i vole da im se to radi... po cijenama im je tu negdje gdje si ti naveo, ali plus ti je da negledaju na sat jer nisu klasicne cure da ide tajming ko odbrojavanje na budilici. Po godinama jedna je malcice starija, ali to nema nikakve veze niti to gledam kroz godine, jer ako si fetishista onda gledas kakva su stopala i noge bar sa moje steane:). To su ti Miss Icy ( fetlife ) profesionalna domina Zg, Mistress Tyryana ( ima svoju web stranicu, a i imas ju i na fetlifu također ), Red Sonja 50 god ( oglas ti je na Cro excortu pod masaže ). Moja preporuka jer cure definitivno znaju svoj posao i ono najvajznije da u tome i stvarno uzivaju:). Nemojte me shvatit koda ih reklamiram nego samo preporucujem za one koje definitivno znam da su odlicne jer u fetishima sam dugo godina i nagledao sam se sveg i svaceg i znam šta je dobro:)
Imas broj ili neki kontakt njihov?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh