Dominacija

Meni bas nedostaje Ballbusting nikako da nadjem neku koja nije istripovana jer je sutnula par ortaka u jaja da nesto ume, a i da ne trazi 300€ jer misli da je Holivudska diva 🤣
 
Pozdrav dečki, planiram ići kod ove gospođe.

Ima li netko od vas da je bio kod nje, kakvi su utisci, vrijedi li...

 
Da li netko moze preporuciti iz iskustva dominu iz Slovenije? Osobno sam bio kod Eme i Iris ali probao bi jos neku. Na fetu ih ima dosta ali vecini se naravno ne vidi lice, a i pristup i nastup mi je dosta bitan. Ako netko ima preporuku moze i u privatnoj poruci poslati ako ne zeli ovdje. Hvala
 
Da li netko moze preporuciti iz iskustva dominu iz Slovenije? Osobno sam bio kod Eme i Iris ali probao bi jos neku. Na fetu ih ima dosta ali vecini se naravno ne vidi lice, a i pristup i nastup mi je dosta bitan. Ako netko ima preporuku moze i u privatnoj poruci poslati ako ne zeli ovdje. Hvala
Ako možeš odvojiti malo vremena, napiši dojmove o Iris i Emi.
 
Da li netko moze preporuciti iz iskustva dominu iz Slovenije? Osobno sam bio kod Eme i Iris ali probao bi jos neku. Na fetu ih ima dosta ali vecini se naravno ne vidi lice, a i pristup i nastup mi je dosta bitan. Ako netko ima preporuku moze i u privatnoj poruci poslati ako ne zeli ovdje. Hvala
Iris je iz Kopra? Ili?
 
Pozdrav, ima li netko iskustva sa njom?
Je li izgled prihvatljiv? A cijena?

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh