Dominacija

U Kopru njen za Ljubljanu ne znam
Meni je ona jako zgodna
Nevinost na tom polju izgubio kod nje pa nisam objektivan možda al meni je bila super
Bio 2x,i opet bi išao al je vidjela da baš nisam za bol pa mi se ne javlja😢
Ma neee...koliko novaca si platio seansu, a ne kolimo puta ( para ) si bio
 
Na Fetlifeu sam, konkretno dominacija i foot fetish me zanima, Da li netko ima iskustva sa MaitresseLeia, kyria L, Mistress Skadi, Wild Kitty i DreamyWillow ona mi je najbolja!👌koje su cijene i ostalo?
 
Na Fetlifeu sam, konkretno dominacija i foot fetish me zanima, Da li netko ima iskustva sa MaitresseLeia, kyria L, Mistress Skadi, Wild Kitty i DreamyWillow ona mi je najbolja!👌koje su cijene i ostalo?
Wild Kitty i Dreamy Willow ne rade uzivo samo online, Skadi je švabica vec duze vrijeme je u Zg-u ( vacinom hardcore ), MaitresseLeia ako ides na koji od desavanja ( party) mozes s njom razgovarat ,
 
Pozdrav, ima netko za preporucit dobar foot fetish u Berlinu ili neku njihovu stranicu, na fetu je tesko nac
 
Ekipa bok još jednom, u razgovorima sam sa Dominom Tyryanom, 1 sat 300 e kaže, ima li neko iskustvo ? Da li se isplati ?
 

Ljudi jel itko bio kod ove, jel se isplati? Jer meni osim ako nije ful zgodna nekako nema to smisla
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh