Dominacija

Pozdrav, ima li netko iskustva sa njom?
Je li izgled prihvatljiv? A cijena?

Tina , bila je prije kod Kraša, sad je promijenila lokaciju. Zena cca 55 god, malo jaca gore, do stopala drzi i dosta su solidna za njene godine, manja. Radi i vrti se vec po oglasnicima pa dobrih 15 god.
 
Jel mi moze neko reci koje domine su trenutno aktivne u Zagrebu, jer ja ne mogu naci ni jednu a da ju uspijem kontaktirat nakraju...
MsMaltretina FetLife zena 45 god, voli i uziva u dominaciji. Zgodna lijepog lica, malo niza 160/165, nema svoj prostor, ali radi na podrucju cijelog Zg-a i dolazi gdije se dogovorite. Radi sve u dominaciji osim seksa i scata
 
Jel netko bio kod Talie ili Valone u Osijeku...
Jedna od njih ima profil na smokvi sa laznom slikom. Nasao sam se sa jednom prije par godina neznam jel bila Talie ili Valone. Uvijek trazi neke borosane za svoju sluskinju. Kupio borosane i naski se, jos je trazila da joj se kupi neki parfem. Bila je u Dubravi kod Garden Malla ( danasnja Super Nova ). Uglavnom kad je dobila navedeno kaj je trazila otisla je. Nesto trekeljala za seansu nema svoj prostor, moras to omogucit simte, tamte. Nikad nista neozbiljna skroz. Trenira neku strogocu samo da dobije te jebene borosane i parfem. Valjda ima doma kolekciju tog i skuplja prasinu u ormaru. Poslije kad sam htio zvat za oglas taj iz Osijeka skuzio sam po slikama da je to ona. Sad valjda ne zavlaci tak ljude ako vec daje oglas u oglasnik...☝️
 
Jedna od njih ima profil na smokvi sa laznom slikom. Nasao sam se sa jednom prije par godina neznam jel bila Talie ili Valone. Uvijek trazi neke borosane za svoju sluskinju. Kupio borosane i naski se, jos je trazila da joj se kupi neki parfem. Bila je u Dubravi kod Garden Malla ( danasnja Super Nova ). Uglavnom kad je dobila navedeno kaj je trazila otisla je. Nesto trekeljala za seansu nema svoj prostor, moras to omogucit simte, tamte. Nikad nista neozbiljna skroz. Trenira neku strogocu samo da dobije te jebene borosane i parfem. Valjda ima doma kolekciju tog i skuplja prasinu u ormaru. Poslije kad sam htio zvat za oglas taj iz Osijeka skuzio sam po slikama da je to ona. Sad valjda ne zavlaci tak ljude ako vec daje oglas u oglasnik...☝️
Kako izgleda, znači ta slika sa smokve nije njena? Izgleda da živim negdje blizu nje pa me zanima dali je stvarna
 
Jedna od njih ima profil na smokvi sa laznom slikom. Nasao sam se sa jednom prije par godina neznam jel bila Talie ili Valone. Uvijek trazi neke borosane za svoju sluskinju. Kupio borosane i naski se, jos je trazila da joj se kupi neki parfem. Bila je u Dubravi kod Garden Malla ( danasnja Super Nova ). Uglavnom kad je dobila navedeno kaj je trazila otisla je. Nesto trekeljala za seansu nema svoj prostor, moras to omogucit simte, tamte. Nikad nista neozbiljna skroz. Trenira neku strogocu samo da dobije te jebene borosane i parfem. Valjda ima doma kolekciju tog i skuplja prasinu u ormaru. Poslije kad sam htio zvat za oglas taj iz Osijeka skuzio sam po slikama da je to ona. Sad valjda ne zavlaci tak ljude ako vec daje oglas u oglasnik...☝️
Prevarantica. Slična priča.
 
Ne radi vise dominaciju, Fetlife joj je neaktivan, a i kad je bio bilo je tesko do nje doc, vecinom je birala jako puno s kime ce radit....
Baš full prestaje zauvijek ili?
Jedna od njih ima profil na smokvi sa laznom slikom. Nasao sam se sa jednom prije par godina neznam jel bila Talie ili Valone. Uvijek trazi neke borosane za svoju sluskinju. Kupio borosane i naski se, jos je trazila da joj se kupi neki parfem. Bila je u Dubravi kod Garden Malla ( danasnja Super Nova ). Uglavnom kad je dobila navedeno kaj je trazila otisla je. Nesto trekeljala za seansu nema svoj prostor, moras to omogucit simte, tamte. Nikad nista neozbiljna skroz. Trenira neku strogocu samo da dobije te jebene borosane i parfem. Valjda ima doma kolekciju tog i skuplja prasinu u ormaru. Poslije kad sam htio zvat za oglas taj iz Osijeka skuzio sam po slikama da je to ona. Sad valjda ne zavlaci tak ljude ako vec daje oglas u oglasnik...☝️
Glavno da je meni na fetlfieu pričala kako planirati otvoriti studio u Osijeku od 120 m2...
 
Poštovana rado bih zaslužio biti Vaš rob....Mogu Vam služiti i za ne seksualne stvari tipa butler, potrčko, privatni taxi vozač? Ozbiljan sam i konkretan...molio bih Vas priliku ... 097 611 5117
 
Jel bio tko kod nje u novije vrijeme?

 
U Kopru njen za Ljubljanu ne znam
Meni je ona jako zgodna
Nevinost na tom polju izgubio kod nje pa nisam objektivan možda al meni je bila super
Bio 2x,i opet bi išao al je vidjela da baš nisam za bol pa mi se ne javlja😢
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh