Dominacija

Ta Tirijana doista facom i izgleda kao neka poremećena narkomanka. Za 300 eur na EGE imate boljih ljepših i mlađih žena, a ovu psihopatnu je bolje zaobići u širokom luku, osim baš kod nekih krajnje submisivnih kojih se baš lože na takvu.

Jebeš dominaciju gdje ti psihopatna žena naređiva što ćeš raditi. Po meni takav je filing zakurac. Puno je bolji izbor platiti neku mlađu sa EGE i onda ukomponirati jebanje i dominaciju (koja uključiva igračke i grubi seks) skupa.

Mene najviše napaljiva scenarij gdje sam svezan za ruke i noge, a žena se nabija na moj kurac i povremeno upotrebljava igračke (bič, dildo, šamaranje, gag) da me dovede do još veće napaljenosti, kako bih je mogao još jače i temeljitije izjebati, a po mogućnosti da i ja nju svežem i uguravam joj razne igračke.

U realnosti teško je naći baš takvu neku opuštenu vatrenu ženu. Imao sam takvu partnericu prije par godina, gdje smo izmjenjivali scenarije, pa sam i ja nju također vezivao, šamarao, bičevao, gurao joj igračke i šaku unutra, sve što je i ona meni radila. Tako smo se međusobno palili u pičku materinu i seks je trajao satima.

Ima li kakav drugi sajt osim fetlife-a gdje je moguće pronaći žene koje se lože na BDSM (pale me žene switcherke, koje uživaju biti i submisivne i dominantne).
 
Ta Tirijana doista facom i izgleda kao neka poremećena narkomanka. Za 300 eur na EGE imate boljih ljepših i mlađih žena, a ovu psihopatnu je bolje zaobići u širokom luku, osim baš kod nekih krajnje submisivnih kojih se baš lože na takvu.

Jebeš dominaciju gdje ti psihopatna žena naređiva što ćeš raditi. Po meni takav je filing zakurac. Puno je bolji izbor platiti neku mlađu sa EGE i onda ukomponirati jebanje i dominaciju (koja uključiva igračke i grubi seks) skupa.

Mene najviše napaljiva scenarij gdje sam svezan za ruke i noge, a žena se nabija na moj kurac i povremeno upotrebljava igračke (bič, dildo, šamaranje, gag) da me dovede do još veće napaljenosti, kako bih je mogao još jače i temeljitije izjebati, a po mogućnosti da i ja nju svežem i uguravam joj razne igračke.

U realnosti teško je naći baš takvu neku opuštenu vatrenu ženu. Imao sam takvu partnericu prije par godina, gdje smo izmjenjivali scenarije, pa sam i ja nju također vezivao, šamarao, bičevao, gurao joj igračke i šaku unutra, sve što je i ona meni radila. Tako smo se međusobno palili u pičku materinu i seks je trajao satima.

Ima li kakav drugi sajt osim fetlife-a gdje je moguće pronaći žene koje se lože na BDSM (pale me žene switcherke, koje uživaju biti i submisivne i dominantne).
Al sve to sta si naveo nije dominacija u BDSM smislu
 
Ovu nisu klasične domine, nego žene sa EGE-a sklonije fetišističkom seksu upotrebom igračaka:

Nisam siguran je li još u HR. Bio sam kod nje prije par mjeseci. Malecka je rastom, ali zato je kao dinamit. Žena kasne tridesete, vatrena Kolumbijka. Male prirodne slatke sise. Zajedničko tuširanje kao uvod. Klasika je 200/satu. Ja sam uzeo sat dominacije i platio sam 300. Drži se dogovorenog vremena i ne gleda na mobitel za vrijeme seanse. Mene je svezala za krevet za sve 4 noge kreveta, stavila mi gag na usta i divljački me jahala i zabijala se na moj kurac sigurno punih 20 min. Kasnije sam ja karao nju u misionarki i dogiju. Ponio sam stakleni dildo da ga testira na meni. Za vrijeme jahanja uhvatila me za vrat i zna gušiti sa rukama. Također šamara i pljuje po licu, umjereno, ne pretjerano, onako da napali baš dobro. Voli položaje gdje je ona dominantna, dakle uživa u jašenju. Nabija se fantastično.

Finale je bilo obilno svršavanje, tako da je zabila dildo meni u šupak, a drugom me rukom gušila za vrat. Ja sam mahnito šlajfao alatku i špricao joj po sisama.
Ocjena 5/5.

Ima još i drugi oglas:

Bio kod nje prije par mjeseci, onda je otišla u Estoniju, sada se nedavno vratila opet u HR.
Ova je više za kinky scenarije za guranje šake u šupak.
I također za guranje ostalih igračaka u šupak klijenta.
Obožava zajedničko tuširanje, čak mi je predloćila da je guzim ispod tuša, ali meni je zgodnije to raditi na krevetu, pa smo se onda prvo lijepo otuširali zajedno. Za vrijeme tuširanja mi je već počela lagano zabijati prste u šupak. Ponio sam stakleni dildo da mi razradi prvo šupak. Kasnije je navukla rukavicu i nakon što mi je ugurala 4 prsta, probala je sa cijelom šakom. Prije akcije dobro je da se doma isklistirate, da ne bude jelte ...

Ima silikonske sise, to je jedino što mi se ne sviđa kod nje, jer volim prirodne sise kod žena. Jedno je 10-ak godina starija, nego se reklamira. Dakle. riječ je o ženi srednjih tridesetih godina.
Nježna je i pažljiva kod nabijanja šake.
Svršio sam sa njenom šakom unutra, ali na moje čuđenje sperma nije štrcla iz penisa, nego tek kada je počela izvlačiti šaku, onda je počelo curiti iz penisa (ali bez špricanja, nego onako samo izlazi).
Sat vremena 200. Dao sam joj još dodatnih 100 za dobar ugođaj. Zagrlila me na izlasku strastveno iz zahvale.

Mislim da ju je moguće i ljubiti, jer smo oboje dezinficirali usta sa nekom tekućinom, koju smo ispljunuli nakon tuširanja, vidio sam da je to neki dezinfikator za usta, pa idem od pretpostavke da se htjela sa mnom ljubiti (bio sam prije toga 2 puta kod nje, pa me već upoznala). Šaku mi je ugurala 3. put. Osjećam da ima tu još potencijala za BDSM i za još perverzniji kinky sex.

Kada dođem u ZG, planiram da me sveže sa konopom, pa ću probati sličan scenarij kao sa ovom Kolumbijkom, ali predosjećam da također može biti i nježna - mislim da prakticira ljubljenje sa klijentima koju su dolazili kod nje više puta, probat ću je poljubiti sljedeći put.

Karao sam ju također vaginalno, voli da ju se ljubi po tijelu. Dogy, misionarka i ona jahanje po meni. Ne gledna na poruke na mob za vrijeme seksa i doista se posveti klijentu cijelo vrijeme.
Ocjena 5/5.

Bio sam i sa jednom Venecuelankom zvanom Camila. Nema je u oglasniku sada. Radila je skupa sa još jednom cimericom. Visoka vitka, cura, srednje dvadesete. Bile su u samom centru grada, ulica koja vodi sa trga Jelačića. Taj apartman je na malo nezgodnom mjestu bio, jer u prizemlju zgrade je neka suvenirnica i onda sam morao proći kraj dvije babe koje prodavaju suvenire da se popnem na kat.

Ponio sam bič, gag i rukavice. Camilu sam nagovorio da me bičuje. Bila je to neka soft dominacija, cura je nježna i pažljiva pa to sa bičem i nije bilo efektno, ali ima dobar stisak šake na vrat. Dok me jahala stavio sam joj ruke sebi na vrat da me guši, to me napaljiva.

Vagina joj je dobro uska, pa zaključivam po tome da nije nikada rađala, dobro je uska.
Apartman čini mi se nije imao klimu, a već je tada bilo vruće u 4. mjesecu. Dao sam joj rukavicu, neka mi napravi masažu prostate, a drugu joj ruku stavio sebi na vrat da me guši.
Kako je bila lagano nagnuta, prema meni tako sam je dobro izšpricao po sisama.

Sat vremena 250. Ostao sam 40 min. jer mi je bilo prevruće, sav sam bio u znoju, pa mi se više nije bilo stalo, klima nije radila, inače cura je ok. Istuširao se, do tuša treba proći kroz hodnik, a u hodniku je druga latina njena cimerica koja je tipkala na mob, valjda ugovarala sljedećeg klijenta. Smješka se kada prolazim onako gol do tuša, smješim se i ja njome.
Ocjena 5/5
To je ovaj tip dominacije koji me najviše pali, zapravo neka vrsta role playa, gdje je moguće obostrano jebanje, ja nju i ona mene. Da mi je naći kakvu sličnu na PO ili još bolje neku fuck frendicu.
 
Zna li netko što je sa maserkom sa Borovja, jedna koja je radila dominaciju 2022. godine, a onda je nestala?
Lijepa cura, brineta, rane tridesete. Bio kod nje više puta i bio sam vrlo zadovoljan.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh