Dominacija

Pozdrav, iz Bosne sam u potrazi sam za nekom mocnom vrhunskom dominom pa gdje god bila, hrvatska srbija nebitno ako imate neki prijedlog molim vas da mi se javite u inbox.
 
Pozdrav, novi sam tu.
Imam duzi niz godina fetish na ženske cipele, štikle, čizme i ostalo obuću.
Konačno sam se odlucio probati tako nesto uzivo. Dakle želim lizati ženi obuću. Neki su mi rekli da tu mogu dobiti kakve takve kontatke od domina.
Dakle trazim dominu u Zagrebu, idealno bi bilo da ima između 30 i 45 godina i valjda da je prihvatljivo zgodna i dominantna. Naravno mogu i mlađe, a i starije od toga ako se dobro drže...
Shvatio sam da se to placa, imam dojam koliko otprilike, spreman sam platiti. Opet, idealno bi bilo 30 minuta prvi put, pa ako mi se svidi bi tako nesto i ponovio kod te domine. Uvjet je da se smijem samozadovoljavat za vrijeme druzenja ako to placam.
Eto ekipa ako mi mozete dati neke preporuke, hvala.
 
Fake!!!


Ova wocapuša (a vrlo vjerojatno i neki kreten peder iz maminog podruma koji se naslađiva) navede te sa porukama prvo da dođeš na adresu (jedna ulica na Ravnicama) i onda moraš čekati neko vrijeme, jer kao kobajagi još ima klijenta. Onda nakon toga izgasi skroz mobitel. Nakon pola sata čekanja, probao je nazvati, ne javlja se. Javi se sa watsappa nakon 2 sata pauze sa nekom glupom isprikom i onda te pita hoćeš li doći sutra.

Ja još veći kreten što sam nasjeo na poruke i što nisam inzistirao prvo na pozivu da čujem glas.

Nemojte ispasti budala kao ja danas. Jedine watsapuše koje nisu lažnjaci su latinjare sa EGE-a (jer koriste translator za prijevod s obzirom da ne znaju baš engleski). Ovo ostalo je manje-više sve lažnjaci. Sada skoro svako drugi oglas jebeni whatsap.

PO je kao oglasnik pošao skroz u kurac, najbolje da se preimenuje u fake-wocapuša oglasnik.
 
Fake!!!


Ova wocapuša (a vrlo vjerojatno i neki kreten peder iz maminog podruma koji se naslađiva) navede te sa porukama prvo da dođeš na adresu (jedna ulica na Ravnicama) i onda moraš čekati neko vrijeme, jer kao kobajagi još ima klijenta. Onda nakon toga izgasi skroz mobitel. Nakon pola sata čekanja, probao je nazvati, ne javlja se. Javi se sa watsappa nakon 2 sata pauze sa nekom glupom isprikom i onda te pita hoćeš li doći sutra.

Ja još veći kreten što sam nasjeo na poruke i što nisam inzistirao prvo na pozivu da čujem glas.

Nemojte ispasti budala kao ja danas. Jedine watsapuše koje nisu lažnjaci su latinjare sa EGE-a (jer koriste translator za prijevod s obzirom da ne znaju baš engleski). Ovo ostalo je manje-više sve lažnjaci. Sada skoro svako drugi oglas jebeni whatsap.

PO je kao oglasnik pošao skroz u kurac, najbolje da se preimenuje u fake-wocapuša oglasnik.
Nije fake, ali sto se tice dogovora svakako je u kurcu. Ja sam se na dan seanse javio par sati unaprijed da potvrdimo dogovor, nije mi odgovarala pa nisam isao i gubio vrijeme. Javila se kroz dan dva s isprikom da je bila zauzeta i pitala hocu li doci neki drugi dan, pa smo se tako i dogovorili. Tad je bilo sve po dogovoru i odradli smo seansu.
 
Nije fake, ali sto se tice dogovora svakako je u kurcu. Ja sam se na dan seanse javio par sati unaprijed da potvrdimo dogovor, nije mi odgovarala pa nisam isao i gubio vrijeme. Javila se kroz dan dva s isprikom da je bila zauzeta i pitala hocu li doci neki drugi dan, pa smo se tako i dogovorili. Tad je bilo sve po dogovoru i odradli smo seansu.
I jel iskusna sa opremom?
 
Nije fake, ali sto se tice dogovora svakako je u kurcu. Ja sam se na dan seanse javio par sati unaprijed da potvrdimo dogovor, nije mi odgovarala pa nisam isao i gubio vrijeme. Javila se kroz dan dva s isprikom da je bila zauzeta i pitala hocu li doci neki drugi dan, pa smo se tako i dogovorili. Tad je bilo sve po dogovoru i odradli smo seansu.
I mene je sjebala. Kako ti je bilo?
 
I mene je sjebala. Kako ti je bilo?
Sve u svemu okej, ne lose ali nisam ni nesto previse zadivljen. Relativno sam nov u ovome pa nisam ni isprobavao sve sto nudi. Po meni se nije bas uzivila u svoju ulogu, e sad jel to zato sto sam rekao da sam pocetnik ili je tako i inace ne znam. Takoder foot fetish je iskljucivo sa najlonkama, tu sam se malo razocarao. Ali simpa je cura, na kraju seanse sam dobio casu soka i jos smo malo popricali.
 
Nije fake, ali sto se tice dogovora svakako je u kurcu. Ja sam se na dan seanse javio par sati unaprijed da potvrdimo dogovor, nije mi odgovarala pa nisam isao i gubio vrijeme. Javila se kroz dan dva s isprikom da je bila zauzeta i pitala hocu li doci neki drugi dan, pa smo se tako i dogovorili. Tad je bilo sve po dogovoru i odradli smo seansu.
Svejedno, nemam namjere ići ako se ne želi javiti na telefon prije susreta. Koje su to sada fore da se ne želi javiti na poziv. Kako onda mogu znati je li uopće žensko ili je riječ o nekom pederu iz maminog podruma. Kakva je to domina koja se boji glasa preko telefona?
Uostalom, ne volim taj tip domina gdje se ona ne voli jebati. Mene zanima neka dominantno napaljivo-maštovito-divlja žena, koja me prvo isprovocira, a onda je nakon toga ja pošteno (ako treba i divljački) izjebem kao reakcija na njenu provokaciju.
Npr. sveže me za krevet i radi striptiz i pokaživa meni bespomoćnome pičkicu. Širi pičkicu sa prstima meni par cm od očiju, tako da se napalim kao budala. A onda ona počne divljački se nabadati na moju kurčinu, guši me za vrat sa obje ruke dok se nabada na mene. Nakon nekog vremena odveže mi ruke ...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh