Dominacija

pozdrav ekipa. upravo sam se prikljucio, al sam duze tu i stalkam pomalo hihi
Doticnu pokusavam dobiti, al bezuspijesno. (PO oglas Dominacija)
Zanima me jos i RedVelvet888 s fet-a. Netko bio zadnje vrijeme?
 
Jel ima neka ženska da radi "findom"? Odnosno da trazi roba za shopping? Spreman sam potrositi solidnu lovu nekoliko puta mjesečno...
Godine nisu presudne. Ako se koja vidi u tome neka se javi za vise informacija.
Također ako neko zna neku, bilo bi super da posalje kontakt.
 
Neka ok,stvarna domina!?
Dali netko zna neku da je ok,brz i lak dogovor na podrucju zg,,
Bit cu kroz koji dan u zg.
 
Pozdrav svima, novi sam ovdje. Pročitao sam cijelu ovu temu od prve do zadnje stranice, nadam se da sam shvatio pravila i kako stvari funkcioniraju. Imam iskustva sa Fet-a ( s obzirom koliko se može ima na ovo stanje kod nas ) tako nadam se da ću pridonijeti svima u dijeljenju iskustva sa dominama i pronalasku istih.
 
Evo za početak bi pitao i zamolio ako itko ima nekakvo iskustvo sa ovim oglasom. Ja sam se jednom javio, cca. prije mjesec ipo dana, i užasno teško je bilo dotičnu dobiti na mobitel, pa kasnije smo razmijenili par poruka, ali nije urodilo plodom. Pa ako netko ima iskutsvo, zamolio bih da podijeli. Hvala !

 
Imam iskustva sa Fet-a ( s obzirom koliko se može ima na ovo stanje kod nas ) tako nadam se da ću pridonijeti svima u dijeljenju iskustva sa dominama i pronalasku istih.
Napises ovo i sad umjesto da napravis to sto kazes jer je ocigledno da svi traze neku i imaju problem s pronalaskom, ti odmah dolje u postu pitanje, dobijanje informacija 😄
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh